dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

515 000 zł135 m² 3 811,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,13 m2, usytuowany na działce 350 m2. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł121 m² 6 183,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! przedsprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę do 28-06-2024, a otrzymasz aranżację ogrodu gratis! Pakiet zawiera- trawnik z rolki, nawodnienie trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł98 m² 9 035,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy we Wrocławiu! Inwestycja składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybnik,śląskie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

oferta na wyłączność biura Przedmiotem oferty jest budynek wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 132 m2 , zlokalizowany w Rybniku przy ulicy Stefana Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:510 m²

Kontakt: świetna lokalizacja - 20 min jazdy samochodem z Poznania. Cisza, spokój, las, jezioro. W kompleksie działek pod przepiękna nazwą kalina i jednocześnie pięknym miejscu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

550 000 zł175 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Alokum nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Zabierzowie Bocheńskim na 10 ar działce. Nieruchomość na sprzedaż w stanie surowym otwartym. Na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Burzenin

Burzenin,łódzkie

370 000 zł234 m² 1 582,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 542 m²

Nowy dom do wykończenia na dużej działce gm. Burzenin Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący położony w gminie Burzenin Dom wolnostojący parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Branicka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł176 m² 62,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Edit: dostępne już tylko 2 domy. Brak podatku pcc! Z przyjemnością przedstawiam Państwu do sprzedania 4 domy wolnostojące w stanie deweloperskim (o podwyższonym standardzie) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Góra,mazowieckie

799 000 zł203 m² 3 928,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Dom mieszkalny położony we wsi Góra na granicy z Jankówkiem Drugim w powiecie Legionowskim. W otoczeniu dębowo-sosnowych lasów Chotomowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kossaka

Choszczno,zachodniopomorskie

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość pół bliźniaka w Choszcznie przy ulicy Kossaka za cenę 729 tys. zł. Położona na działce o powierzchni 287 m2 w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malcanów

Malcanów,mazowieckie

1 390 000 zł358 m² 3 883,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Malcanów, dom, 358 m2, sprzedaż. >rezerwacja>rezerwacja>rezerwacja Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi w różnym wieku lub rodzin wielopokoleniowych, a także dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę nieruchomości położonej przy ulicy Poleśnej w Sosnowcu. Ta unikatowa posiadłość składa się z dwóch osobnych budynków, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 290 000 zł192 m² 7 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferujemy na sprzedaż gotowy do zamieszkania wolno stojący, piętrowy dom, położony na działce o pow. 1.219m2 (część dzierżawa), Gorzów Wlkp. Śródmieście. Pow. całkowita domu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 993 zł83 m² 10 869,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Pół domu -81m2/ plus strych i piwnica /działka 200m2 /ogród!top Do sprzedania góra domu 80m2 3 oddzielne sypialnie plus łazienka duża kuchnia Do mieszkania przynależy duży taras 40m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczytniki,wielkopolskie

1 650 000 zł222 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, energooszczędnego domu położonego w Szczytnikach , tuż pod Poznaniem. Dom ten oferuje wyjątkową lokalizację, znajdując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osiny Dolne,mazowieckie

619 000 zł153 m² 4 058,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Szukasz domu w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym, działka 1300 M2 brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wioska

Wioska,dolnośląskie

1 800 000 zł450 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 238 m²

Wyjątkowa nieruchomość- dwa budynki mieszkalne o łącznej pow. ok. 450 m2, działka o pow. 4238 m2. Wioska, gm. Syców. Budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w latach 90, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Domeyki

Wrocław,dolnośląskie

1 370 001 zł91 m² 14 987,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław, fabryczna, grabiszyn, podróżnica, dom W zabudowie, 3 pokoje, piwnica, działka 440 M2 Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gąsiorowice,opolskie

940 000 zł170 m² 5 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Do sprzedaży przestronny dom w Gąsiorowicach w sielskiej okolicy. W skład 170 m domu wchodzą: - 4 przestronne sypialnie - wysoki salon z kominkiem i wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Oferta tylko U nas Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Jezierzany gm. Miłkowice (powiat legnicki) zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Armii Krajowej

Sulejówek,mazowieckie

795 000 zł89 m² 8 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 89 m2, położony w Sulejówku w spokojnej i cichej lokalizacji z atrakcyjnym zielonym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 449 900 zł277 m² 8 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Polecam I serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 Dom w Smolcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł206 m² 6 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Warszawskim Wawrze Wawer jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W Falenicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

640 000 zł98 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom po generalnym remoncie gotowy do zamieszkania - kępno! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż dom wraz z budynkiem gospodarczym, garażem i ogrodem położony w centrum Kępna - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł243 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Do sprzedania segment środkowy usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu w Wesołej Starej Miłosnej. Położony w spokojnej okolicy z niską, jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piotrkowice,dolnośląskie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Miejsce idealne pod inwestycję, a także do wypoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Daje poczucie rodzinnej, sielskiej atmosfery. Doskonała lokalizacja na wypady weekendowe, wakacyjne lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

4 690 000 zł180 m² 26 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Rodzinny, nowy dom wolnostojący w sercu osiedla Borek z dużym ogrodem. Dla konesera. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł141 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141 m2, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 999 zł154 m² 6 156,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Szanowni Państwo jest mi miło zaprezentować nieruchomość zdecydowanie wyjątkową- oto przed Państwem Górska Chata na Pomorzu! Nietuzinkowa nieruchomość jest położona na działce 1510m2, która ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sopocka

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szanowni Państwo Oferujemy na sprzedaż dom w atrakcyjnej lokalizacji. Położony jest on w Gdyni Mały Kack, blisko przystanków komunikacji miejskiej. Z łatwością dotrzemy samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pinczyn

Pinczyn,pomorskie

569 000 zł144 m² 3 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Atuty: - 20 min do centrum Starogardu Gdańskiego - bliskość innych dużych miast jak m in.: Kościerzyna, Zblewo - bliskość dworca PKP - bliskość Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego - cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzeszowska

Szewce,dolnośląskie

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zakupu nieruchomości o powierzchni 110 mkw znajdującej się we wsi Szewce na działce o pow 600 m2. Zabudowa jest z projektem i zgodą konserwatora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Liszki

Liszki,małopolskie

739 000 zł120 m² 6 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania: nowoczesny, solidny, funkcjonalny dom w Mnikowie na osiedlu Mników na 102 , z dobrym dojazdem do Krakowa. *** opis *** Powierzchnia całkowita 120m2 Powierzchnia użytkowa 105m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

996 831 zł101 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości.! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w wyjątkowo atrakcyjnej cenie dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 420 000 zł200 m² 7 086,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Polecam serdecznie nowy, dziesięcioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,podlaskie

1 090 000 zł291 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym otwartym + w Kamionce, usytuowany na kameralnym, zamkniętym, rodzinnym osiedlu Eko-Kamionka. Osiedle zlokalizowane obok miejscowości Kamionka, na skraju Puszczy Knyszyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł185 m² 6 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:353 m²

Ostatni narożny! Super lokalizacja! oddany do użytkowania! Mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycję deweloperską położoną w Warszawie na Białołęce. Składa się ona z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gowino,pomorskie

2 250 000 zł220 m² 10 227,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 983 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego domu o powierzchni 220m2, usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni 4983m2, w miejscowości Gowino. To niezwykła oferta dla osób poszukujących.