dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny nowoczesny dom 40 km od Gdańska wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo na turystycznym Szlaku Kartuskim. :link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Musuły

Musuły,mazowieckie

889 000 zł125 m² 7 118,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedsprzedaż II etap, : opis inwestycji : Tym razem nasze nowe osiedle 19 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych jest zrealizowane w Musułach w powiecie grodziskim. Osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sól

Sól,śląskie

150 000 zł78 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 164 m²

Dom w górach w miejscowości turystycznej , z pięknym widokiem. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

879 900 zł92 m² 9 588,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Mam przyjemność zaproponować dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 91,77 m2 w świetnej lokalizacji na Bezrzeczu Opis inwestycji: - nieruchomość położona na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kozodawska

Wólka Kozodawska,mazowieckie

1 780 000 zł230 m² 7 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim tuż obok Piaseczna. Dom położony jest na działce o pow. 1300 m2 w miejscowości Wólka Kozodawska, na obrzeżach Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 700 000 zł150 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość kameralną i klimatyczną willę z ponad 100-letnią historią. Willa położona jest na malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Kruszyna,śląskie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Cybulice Małe,mazowieckie

1 980 000 zł370 m² 5 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Układ domu: - parter: kuchnia otwarta, połączona z jadalnią i salonem kominkiem i wyjściem na taras, sypialnia łazienka z prysznicem, i wanną pomieszczenie techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek

Osiek,dolnośląskie

2 300 000 zł174 m² 13 203,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Dobra lokalizacja! ekskluzywny dom dla najbardziej wymagających atrakcyjna oferta dla osób ceniących wysokiej klasy wykończenia wnętrz Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 299 999 zł231 m² 5 627,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny Luxusowy Dom Parterowy duża działka /premium! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny dom Przedstawiamy Państwu wspaniały dom wolnostojący z jedno-stanowiskowym garażem wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrowla

Mrowla,podkarpackie

800 000 zł143 m² 5 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Targanice,małopolskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż - Targanice, ul. Beskidzka, blisko Kocierza, czarnego Gronia i Paśnika idealna inwestycja w sercu Beskidów Marzysz o własnym domu w malowniczej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 199 000 zł134 m² 8 947,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ofertę sprzedaży stanowi dom w zabudowie bliźniaczej o metrażu 134 m2 w dzielnicy Sławinek (lublin). Nieruchomość położona jest na działce 550m2 oraz składa się z: parter: 1. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielice

Bielice,zachodniopomorskie

349 000 zł325 m² 1 073,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Ciekawa i wielowymiarowa oferta sprzedaży domu w trakcie remontu i bardzo solidnej stodoły niedaleko Pyrzyc. Dom: nieruchomość w trakcie prac remontowych, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

500 000 zł143 m² 3 494,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe mieszkania Z ogrodem W zabudowie szeregowej Z widokiem na ślęże Wygodne połączenie kolejowe Wrocław - Sobótka - Świdnica. Lokale mieszczą się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mała

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł130 m² 5 222,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

W ofercie na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 130,01 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rudnej Mały (okolice Szpitala Św. Rodziny) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Malin,dolnośląskie

1 395 000 zł149 m² 9 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszam do urokliwego Malina, w którym znajduje się wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej! Istnieje możliwość zakupu przez obcokrajowca spoza ue bez zgody Ministerstwa! Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł156 m² 9 613,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu szeregowego środkowego Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 155,92 m Powierzchnia użytkowa: 133,44 m Powierzchnia zabudowana: 66,74 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczykowa

Rzeszów,podkarpackie

1 280 000 zł159 m² 8 050,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 159,7 m , położony w spokojnej okolicy z rewelacyjną infrastrukturą, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojszyn

Wojszyn,lubelskie

1 199 000 zł311 m² 3 852,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Ta nieruchomość ma już dzięki nam nowych właścicieli! Planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania, lokalu? Zadzwoń, pomożemy bezpłatnie w wycenie, dopilnujemy wszystkich umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Grzymkowa

Wola Grzymkowa,łódzkie

515 250 zł1 147 m² 449,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej przy Ludwika Węgierskiego 15, 95-070.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolesława Krzywoustego

Poznań,wielkopolskie

3 500 000 zł495 m² 7 070,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na kupna atrakcyjny samodzielny obiekt z dużą działką, zlokalizowany w sąsiedztwie ulicy Bolesława Krzywoustego, na wylocie drogi S11 oraz autstradya2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siepraw

Siepraw,małopolskie

489 000 zł120 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą nieruchomości! Oferujemy trzy piękne domy na malowniczych działkach w Sieprawiu. Doskonała lokalizacja, zaledwie 9 km od Myślenic, 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

950 000 zł168 m² 5 659,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom Z garażem oraz dużym ogrodem - mogilany N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 125,14 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

449 000 zł192 m² 2 338,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bezpośrednio sprzedam dom w cenie mieszkania. Dom zadbany, w pełni umeblowany, słoneczny Znajduje się w Nowej Wsi Czudeckiej ( woj. podkarpackie, powiat strzyżowski ) Murowano- drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kampinoska

Gdańsk,pomorskie

1 070 000 zł131 m² 8 167,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu na kampinovej - osiedlu, które harmonijnie łączy wygodę mieszkania z bliskością natury. Oferujemy sześć, dwupoziomowych, komfortowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100m2, znajdujący się w miejscowości Glinik Zaborowski jest usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Łączności

Gronowo Elbląskie,warmińsko-mazurskie

390 000 zł76 m² 5 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w miejscowości Gronowo Elbląskie. Budynek znajduje się przy cichej i spokojnej ulicy, co zapewnia komfort mieszkania z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 649 900 zł152 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 152m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł140 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł144 m² 5 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania III kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ustanów,mazowieckie

1 390 000 zł175 m² 7 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

1 390 000 zł I sprzedaż I 175 m2 I dom I ustanów I gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 175 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kiełczów, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręta

Sandomierz,świętokrzyskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

-kupujący nie płaci prowizji- dom klimatyczny, jedyny taki w Sandomierzu, o nietuzinkowej bryle, a do tego 21 arowa działka, która od wiosny do jesieni, tonie w różnych odcieniach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij