dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Telimeny

Józefów,mazowieckie

3 455 000 zł200 m² 17 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zachęcam do zapoznania się z wideo dołączonym do ogłoszenia. Po rzut nieruchomości zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Oferuję na sprzedaż nowoczesny, jednorodzinny dom, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzykowo,wielkopolskie

2 190 000 zł372 m² 5 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Chcesz zamieszkać w wyjątkowym domu? Cisza i spokój, a jednocześnie szybki dojazd do miasta. Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom dla wymagających. Budynek z 2005 r. z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

643 000 zł132 m² 4 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny ze sporą działką na obrzeżach Kielc! Spokojne sąsiedztwo lasu i domków jednorodzinnych. > idealna propozycja dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Niedrzwica

Nowa Niedrzwica,lubuskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

W naszej ofercie a sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Nowa Niedrzwica, idealny dla rodzin ceniących sobie spokój i bliskość natury. Dom usytuowany jest przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Słoneczna

Wisła,śląskie

3 200 000 zł1 536 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:8 526 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z dala od zgiełku, choć w centrum rozwijającej się dzielnicy Wisły, tuż przy Jeziorze Czernińskim oraz pod stacją narciarską "cieników".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 398 000 zł161 m² 8 702,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Ładny dom wolnostojący na dużej działce blisko las Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży czynny, komfortowy, klimatyczny pensjonat położony w Dziwnowie na działce 558m 2 ,w bezpośrednim sąsiedztwie morza, do czystej i bezpiecznej Plaży Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł187 m² 6 149,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego bliźniaka, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Rzeszowa - Zalesie. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budziwój

Budziwój,podkarpackie

843 000 zł158 m² 5 352,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 157,05 m , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Porąbki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim premium, z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabawa

Zabawa,małopolskie

1 390 000 zł374 m² 3 716,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:815 m²

Proponujemy Państwu duży, trzykondygnacyjny dom położony w miejscowości Zabawa, koło Wieliczki. Cena do negocjacji! Zaproponuj swoją cenę! Dom z 1998r. w stanie stanie ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

670 000 zł83 m² 8 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Polecamy na sprzedaż jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Kostrzynie pod Poznaniem. Przedmiotem sprzedaży jest lewy lub prawy segment oddawany w stanie deweloperskim. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Ostatni dostępny dom W tej inwestycji! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja W gruszewni! pełny stan deweloperski!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karczew,mazowieckie

849 000 zł284 m² 2 989,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży dotyczy domu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Sienkiewicza 10 w Karczewie. Na terenie działki o powierzchni 700 mkw. oprócz domu posadowiono też wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 000 zł213 m² 16 431,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Widok na morze, nowoczesne wnętrze, lokalizacja Energooszczędny dom typu bliźniak usytuowany w spokojnej okolicy w odległości zaledwie 500 metrów od plaży. Dom ogrzewany pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Najlepsza Cena, węgrzce, pod klucz, możliwa zamiana! 1,250,000 pln Sprzedam lub zamienie na nieruchmość z dopłata! dom 5 pok. 140m2, działka 150m2 węgrzce/bibice/bosutów/dziekanowice gm. Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 490 000 zł141 m² 10 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży, wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka w Książenicach. Dom o powierzchni 141m2 posadowiony na działce ok. 1000m2, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Wygodny dom W zabudowie szeregowej Z ogrodem blisko centrum kostrzyna! - 25 minut do Poznania - 10 minut do Swarzędza promocja cenowa - zaoszczędź 30 tyś Inwestycja skomunikowana ze Swarzędzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 449 000 zł222 m² 6 527,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Rozglądasz się za nowoczesnym domem w zacisznym miejscu? Przykładasz uwagę do jakości wykonania? Jeśli tak, prawdopodobnie ten dom jest dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zastów Polanowski

Zastów Polanowski,lubelskie

619 000 zł75 m² 8 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko z całorocznym domem i budynkami, z własnym sadem i ogrodem w Zastowie Polanowskim gm. Wilków, 10 kilometrów od Kazimierza, 450 metrów od brzegu Wisły. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kawia

Częstochowa,śląskie

599 000 zł125 m² 4 795,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję - wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w sercu Częstochowy, przy ul. Kawiej. To idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 999 990 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Villa Z 1932 roku|200 M2|5 pokoi|2 łazienki|działka 2100 m2|brwinów|old money dla kogo: prawdziwy potencjał tej nieruchomości odkryją miłośnicy stylu Old Money, ludzie kreatywni, artystyczni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Polecam komfortowy dom wolnostojący znajdujący się na cichej ulicy w Dąbrowie pod Poznaniem. To idealna oferta dla rodziny, szukającej spokojnej okolicy, wysokiego standardu oraz relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Deszczno

Deszczno,lubuskie

629 000 zł90 m² 6 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący połączony z warsztatem usytuowany na działce o powierzchni ok 6000 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedaż | 1 100 000 zł | połowa bliźniaka | 129,6 m2 | brwinów Przedmiotem sprzedaży jest lokal o powierzchni użytkowej 129,6 m (całkowita 150 m ). Dodatkowo istnieje opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł89 m² 11 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

699 900 zł156 m² 4 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 156m2, w tym garaż ok. 18m2, usytuowane na ładnej działce pow. 500 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tatrzańska

Bystra,śląskie

2 129 000 zł202 m² 10 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 728 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom z jedynym takim urokliwym widokiem na góry. Budynek jednorodzinny o powierzchni użytkowej 201,50 mkw. położony w Bystrej przy ul. Tatrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 749 000 zł186 m² 14 803,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:977 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom w zabudowie wolnostojącej (połączony z sąsiadem garażem, brak wspólnej ściany mieszkalnej) w bliskim sąsiedztwie Ołtaszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

749 999 zł126 m² 5 966,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki-kolonia! cena gwarantowana! Projekt domu powiększony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł179 m² 4 471,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 981 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z widokiem w Trąbkach Nieruchomość zlokalizowana jest przy bocznej ulicy, w pięknej, cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

595 000 zł115 m² 5 177,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera Gorąco polecam w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Jelcz-Laskowice, budowany według projektu Klematis 10 firmy Archon, bez balkonów! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł165 m² 12 115,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż: przestronny, skrajny dom szeregowy Lokalizacja: prestiżowe, zamknięte osiedle we Wrocławiu Cena: 1 999 000,00 pln Powierzchnia całkowita: 166,74 m Powierzchnia użytkowa: 134,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 550 000 zł206 m² 12 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 206 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1931 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

1 848 000 zł260 m² 7 107,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dla wszystkich, którzy cenią spokój i wygodę. Wyróżnia się funkcjonalnym układem wnętrza oraz przestronnymi pokojami. Dom wolnostojący, w stanie deweloperskim na 8 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

1 499 000 zł203 m² 7 398,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Ofertą sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku z 2005 r., posadowiony na dużej działce 1324 m2, usytuowany pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koło

Koło,wielkopolskie

670 000 zł234 m² 2 863,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Szukasz domu do zamieszkania w powiecie kolskim .(do Koła ok 17 minut autem w stronę Kłodawy ) Kupując go unikniesz procesu związanego z budową domu. Dom: stan : do zamieszkania to 234m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 179 900 zł173 m² 6 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 144 000 zł116 m² 9 887,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Kraków-Modlnica. Wszędzie blisko, zaciszna okolica i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 255 000 zł148 m² 8 479,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

32043. Koniuchy! pożądana lokalizacja! idealne miejsce dla rodziny! duża działka! Oferta dotyczy wyjątkowego, 4-pokojowego domu, z dwoma łazienkami oraz wc, z bardzo dużym potencjałem, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

811 000 zł116 m² 6 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.116 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.