dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piękna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

2 390 000 zł170 m² 14 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, piękny, nowoczesny dom wolnostojący, usytuowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Nowej Iwicznej. Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziuplina

Dziuplina,dolnośląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Możliwość dokupienia działki rolnej O pow 7400 mkw Gorąco polecam dom poniemiecki położony w gminie Jelcz-Laskowice. Dom składa się z: - czterech pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jadów,mazowieckie

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Urocze siedlisko przy lesie w gminie Jadów - idealne miejsce na Twój nowy dom! wazna informacja dla nabywcy: w ramach dofinasowania z funduszy unijnych i programu "czyste powietrze".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 880 000 zł215 m² 8 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Duży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 215m2, powierzchni użytkowej 175m2 z 5 pokojami, zlokalizowany na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł149 m² 5 247,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Informacje O inwestycji: rozpoczęcie budowy marzec 2024 W ramach inwestycji, w metodzie tradycyjnej, wybudowane zostaną trzy budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej połączone ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 599 999 zł231 m² 32 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szanowni Państwo Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę domu na Żoliborzu. Dom otoczony jest od południowej strony skarpą ze skwerem, a od północy willowym osiedlem, które od domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Żory,śląskie

1 750 000 zł175 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Dom dwurodzinny położony przy ulicy Rybnickiej w bardzo dobrej lokalizacji od centrum miasta oraz autostrady A1. Dom wybudowany z pustaka ceramicznego Porotherm 44, ogrzewany gazem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadowa,mazowieckie

1 580 000 zł172 m² 9 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Opis: z przyjemnością prezentuję Państwu piękny dom w Sadowej-Łomiankach. To spokojna i cicha okolica, otoczona zielenią, z dogodnym dojazdem do Warszawy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego , wybudowany w technologii drewna -szkieletowy o pow.80m2,posadowiony na płycie żelbetonowej ,położony na działce o pow.7300m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

3 100 000 zł250 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Luksusowy Dom na Sprzedaż w Kębłowicach - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny na działce 1450m2 Lokalizacja: ten wyjątkowy dom znajduje się w malowniczej miejscowości Kębłowice, zaledwie 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławocin

Sławocin,lubuskie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w Sławocinie, woj. lubuskie przestronny dom z piękną działką! Na sprzedaż wyjątkowy dom z cegły, położony w miejscowości Sławocin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

1 799 999 zł156 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szukasz domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Mam coś idealnego! Przestronny dom przy ul. Hamernia w zielonych Bronowicach czeka na swoich nowych Właścicieli. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlnica

Modlnica,małopolskie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni wolny dom zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł86 m² 10 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 090 000 zł154 m² 7 092,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy bliźniak 153 m2 powierzchni użytkowej: kupujący nie płaci pcc Parter przestronny salon o powierzchni ponad 40 m2 z wyjściem na taras z kostki brukowej duże 3 szybowe otwieranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszana

Mszana,śląskie

615 000 zł150 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ten wyjątkowy dom o pow 150m2 położony tuż pod lasem na dużej 14 arowej działce, to propozycja dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozów

Brzozów,podkarpackie

333 000 zł173 m² 1 924,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:968 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom znajdujący się na przedmieściu Brzozowa. Powierzchnia użytkowa 193 m2, powierzchnia działki 968 m2. Dom w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

539 000 zł110 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania murowany z pustaków dom o powierzchni użytkowej 98 mkw. Dom znajduje się w okolicy Brzeźnicy, pochodzi z lat 70 i został gruntownie wyremontowany. Wykonano nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł100 m² 7 502,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

750 000 zł | sprzedaż | 99,97 m2 | segment środkowy | łubna gmina góra kalwaria | trzeci etap inwestycji W łubnej pod konstancinem! Przedmiotem sprzedaży jest lokal w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kaczki

Kaczki,pomorskie

569 000 zł92 m² 6 184,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Projekt 10 domów w zabudowie bliźniaczej - 30 min drogi od centrum Gdańska. Urokliwa wieś dostarcza spokoju, zapewnia obcowanie z naturą, pozwala cieszyć się wolnością. Cechy: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 119 900 zł141 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141 m2, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sztum

Sztum,pomorskie

3 900 000 zł7 800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Sprzedaż bezpośrednia dom / rezydencja / willa lokalizacja : zajezierze, sztum ( woj. Pomorskie) Zajezierze, to urokliwa miejscowość znajdująca się pod Sztumem. Sztum to miasteczko położone nad dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 549 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Pięciopokojowy dom 380m2 z poziomem przeznaczonym pod prowadzenie działalności gospodarczej, wybudowany w 1989 roku. Na część mieszkalną (100m2 w księdze wieczystej, 170m2 po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastelowa

Garbatka,mazowieckie

969 000 zł116 m² 8 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

969 000 zł | sprzedaż | 116,04 m2 | dom | garbatka | gmina lesznowola oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów obsługi inwestycji przez biuro nieruchomości! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w centrum Łomianek, po kapitalnym remoncie. Remont został wykonany w latach 2012- 2016 roku. Dom został wówczas ocieplony, wymieniono całą stolarkę okienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

970 000 zł90 m² 10 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy w Gliwicach Cena: 970 000 pln | Powierzchnia: 90 m | Kondygnacje: 3 | Rok budowy: 2022 | Ogrzewanie: podłogowe | Liczba pokoi: 4 | Miejsca parkingowe: 2 Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Królewicza

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:301 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uście,lubuskie

500 000 zł115 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Zielona Nieruchomości zaprasza do zakupu wyjątkowego, całorocznego domu o powierzchni ponad 100 m , położonego w malowniczej okolicy, zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kolbuszowa,podkarpackie

895 000 zł228 m² 3 925,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom wolnostojący, o powierzchni 228 m2 zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Kolbuszowa. Dom przygotowany pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chańcza

Chańcza,świętokrzyskie

655 000 zł96 m² 6 822,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedania Dom całoroczny nad jeziorem Chańcza Oferujemy nowoczesny całoroczny dom w odległości 5 minut pieszo od pięknych piaszczystych plaż jeziora. Powierzchnia: 96 m Dom murowany ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rekowo Górne,pomorskie

650 000 zł98 m² 6 605,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

| dom | zabudowa bliźniacza | wiata garażowa | ogród | piękna okolica | rekowo górne | Na sprzedaż oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej połączone wiatą garażową, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Zbąszynek,lubuskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:157 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O licytacji nieruchomości - dom jednorodzinny Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świebodzinie ogłasza, że: dnia 16-04-2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tereszyn

Tereszyn,lubelskie

2 280 000 zł420 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom wolnostojący z 1995 r., parterowy z poddaszem użytkowym, pow. całkowita ok 450m2, użytkowa ok. 330m2) na działce o pow. 2900m2 w Tereszynie. W cenie dodatkowo las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

399 000 zł153 m² 2 602,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

NA sprzedaż! Funkcjonalny, przemyślany dom w stanie surowym otwartym w Szydłowie! Tylko 10 minut drogi do Piły! Dwustanowiskowy garaż w bryle budynku! Kupujący zwolnieni są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dostępna już tylko jedna strona Ten dom czeka właśnie na Ciebie. Dostępny już tylko jeden lokal. Śpiesz się. Lokal o powierzchni około 96m2 składa się z dwóch kondygnacji plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 300 000 zł310 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Milanówku składający się z trzech kondygnacji o powierzchni 280m2.Położony na działce o powierzchni 550m2 + 550m2 podwórka z zabudowaniami ok 100m2 przeznaczonymi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczytowa

Wilkowice,śląskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Do sprzedania Piękny dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych rok budowy 1985 kapitalny remont 2021 rok położony na dużej przestronnej i ładnie zagospodarowanej działce powierzchni 994 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewicza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł138 m² 9 066,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Mamy przyjemność zaprezentować 4- lub 5-pokojowy segment środkowy z dużym ogródkiem przy ślepej uliczce Billewicza (bez uciążliwego ruchu lokalnego) w Warszawskiej Białołęce! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Wymarzony dom w centrum miasta osiedle Bema. Ta 150-metrowa nieruchomość w samym sercu miasta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na powierzchnię składa się: parter: - salon z wyjściem.