dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Wspólna

Komornica,mazowieckie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:937 m²

Sprzedam działkę z domkiem rekreacyjnym w sercu pięknego obszaru leśnego Komornicy. Domek wyposażony i urządzony w stylu prl, typowo letniskowy, bez ogrzewania i gazu, woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 438 901 zł240 m² 5 995,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 brzezia łąka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł197 m² 2 837,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż murowany dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni 197m2, położony w Zaczerniu, w cichej, spokojnej okolicy. Bardzo blisko granicy z Rzeszowem. Dom usytuowany został na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

990 001 zł112 m² 8 878,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje długołęka, dom W zabudowie bliźniaczej, działka 276 M2, media miejskie doskanała lokalizacja, osiedle zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 702,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 100 000 zł286 m² 12 587,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Wyjątkowa nieruchomość w unikalnej lokalizacji. Nowy, w pełni wykończony i wyposażony dom jednorodzinny w centrum Konstancina. Doskonała lokalizacja. Nieruchomość zbudowano na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł121 m² 7 039,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej działce. Widokowa działka zapewnia nam przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moszczona Pańska

Moszczona Pańska,podlaskie

850 000 zł146 m² 5 835,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Moszczona Pańska - podlaska, urocza wieś położona w gminie Nurzec Stacja. To miejsce, gdzie wolniej plynie czas, gdzie natura przeszywa wnętrza domów oraz serca ich domowników. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 175 000 zł167 m² 7 051,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż piękny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kobylance, na osiedlu domków, tuż przy lesie, nieopodal Jeziora Miedwie, zaledwie 10 minut od Stargardu, 20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Nieruchomość położona na granicy Pruszcza Gdańskiego i Rokitnicy, zaledwie 4 km od centrum Pruszcza, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości znajduje Obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

1 140 000 zł267 m² 4 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:333 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż dom w Ustce, o powierzchni całkowitej 267m2 znajdujący się przy ulicy Wilcza 22. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słoneczna

Pobiedziska,wielkopolskie

826 215 zł124 m² 6 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Osiedle Słoneczne w Pobiedziskach to wyjątkowa inwestycja, która definiuje nowe standardy w branży mieszkaniowej. Przedmiotem oferty jest nowoczesny, energooszczędny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży przedstawiam bardzo ciekawą ofertę domu wolnostojącego położonego w podwarszawskiej miejscowości Kajetany. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej ok. 140m posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Chyliczki,mazowieckie

1 829 000 zł187 m² 9 780,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Szukasz atrakcyjnego domu, w którym od wejścia poczujesz dobrą energię? Chcesz cieszyć się pięknym ogrodem? Zamieszkać w funkcjonalnie zaplanowanych wnętrzach? Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

649 000 zł115 m² 5 663,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł98 m² 9 035,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy we Wrocławiu! Inwestycja składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

1 065 000 zł86 m² 12 383,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej; pow 86M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichym i spokojnym miejscu na małym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lubelska

Poznań,wielkopolskie

1 075 000 zł132 m² 8 119,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:132 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom o powierzchni 132,40 m2 Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby można było w prosty sposób dostosować go do własnych, indywidualnych potrzeb. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

441 000 zł98 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 98 m2, zbudowany na podstawie projektu "celozja 2" autorstwa biura architektonicznego "kb projekt". Ta inwestycja jest pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł116 m² 5 621,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:875 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na Sprzedaż! Wygodny dom jednorodzinny, parterowy w stanie deweloperskim! Kłębowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 390 000 zł171 m² 8 116,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernichów

Czernichów,małopolskie

778 000 zł100 m² 7 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej wolnostojącej o powierzchni 100m2, 20 km od Krakowa, rok budowy 2023r. Piękna okolica w koło liczne lasy i ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

349 945 zł1 955 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 955 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Prezentuje Państwu urokliwy dom na słonecznej działce 1955m2 na wsi (giebułtów- gm. Mirsk) na Pogórzu Izerskim. Nieruchomość położona jest na końcu wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

629 000 zł189 m² 3 335,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:683 m²

Rezerwacja! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 188,6m2 położony w dobrej dzielnicy Rybnika - Orzepowicach. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Dzieci Polskich

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł600 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

Oferuję Państwu bardzo przestronny dom o powierzchni 600m2. Wybudowany na 2612 metrowej działce w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom składa się z dwóch kondygnacji oraz stryszku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dominikańska

Warszawa,mazowieckie

4 350 000 zł325 m² 13 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Wygodny, jasny dom w zabudowie szeregowej mieszczący się na Mokotowie na zamkniętym i chronionym osiedlu. W 2017 roku przeprowadzony został generalny remont jego wnętrza, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borkowo

Borkowo,pomorskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam, wyjątkowy i przestronny bliźniak (skrajny) w spokojnej okolicy! Lokalizacja osiedla -> wymarzone miejsce - spełnia wszystkie warunki na których zależy większości Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

970 000 zł170 m² 5 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 140 m2 (pow. całkowitej 170 m2) zlokalizowany na działce o pow. 593 m2 w Nadarzynie. Świetna lokalizacja: w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjaźni

Zawiercie,śląskie

895 000 zł259 m² 3 455,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 815 m²

NA sprzedaż | dom W zawierciu Duży dom w Zawierciu na działce 2815m2. Oferujemy Państwu dom wolnostojący położony w Zawierciu w dzielnicy Blanowice, zalewie 4 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 234 800 zł124 m² 9 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok. 123 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targowisko,małopolskie

910 000 zł230 m² 3 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:841 m²

Smart Property prezentuje przestronny dom jednorodzinny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Nieruchomość z 2006 roku o powierzchni użytkowej 161,86 mkw., usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Pawłowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielopole

Wielopole,małopolskie

930 000 zł141 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wielopolu, woj. małopolskie, pow. nowosądecki, gm. Chełmiec. Opis domu Nowoczesny i komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

408 999 zł269 m² 1 520,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w Grzędzicach. Dom usytuowany na działce o powierzchni 1129 m2. W skład nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł109 m² 4 119,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni użytkowej 109m 2 , położony na prostokątnej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Rawicz,wielkopolskie

369 900 zł75 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

**********rezerwacja*********** tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek z lat siedemdziesiątych, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebunia

Trzebunia,małopolskie

158 000 zł100 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 m²

Na sprzedaż gospodarstwo składające się z parterowego budynku mieszkalno-gospodarczego o powierzchni około 100 m2 do generalnego remontu lub wyburzenia oraz drewniana duża stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Krosno,wielkopolskie

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu w spokojnej miejscowości pod Poznaniem, w lokalizacji, która łączy w sobie sąsiedztwo terenów zielonych oraz dostęp do sklepów, szkół i przedszkoli? Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzezówka

Brzezówka,małopolskie

220 004 zł83 m² 2 650,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Koń. kura, krowa, kaczka. Kura, kaczka, drób. O! Jest! Widzę! Widzę duże gospodarstwo rolne, o powierzchni prawie dwustu trzydziestu arów, czekające na swojego, nowego właściciela. Osoby, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lusina,małopolskie

1 350 000 zł114 m² 11 842,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Lusina, tuż przy granicy administracyjnej Krakowa. 0 % prowizji! Powierzchnia użytkowa 114 m2 na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij