dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klembów

Klembów,mazowieckie

820 000 zł170 m² 4 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Dom dla dwóch rodzin blisko do stacji pkp # Dom możliwy do zamieszkania przez 2 rodziny - składa się z dwóch poziomów, każdy po około 85 m2, stanowiących pełne odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

699 000 zł72 m² 9 668,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wyjątkowy parterowy apartament! wyjątkowa sielankowa okolica! Tu usłyszysz śpiew ptaków, odetchniesz świeżym powietrzem po codziennym zgiełku miasta i pracy. To oferta sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł135 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poleca Biuro Makler! Świetnie położony dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Osowa Góra.Poleca Biuro Makler! Działka ok.250m2,powierzchnia domu segmentu 134m2 oraz 145m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

994 000 zł177 m² 5 615,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w stanie developerskim podwyższonym tz z pompą ciepła i rekuperacją. Idealny dom dla wymagającego klienta.Miejsce idealne droga gminna.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sasanki

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i prestiżowej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: *lokalizacja * dom wolnostojący * ogrzewanie podłogowe *ogródek * do aranżacji własnej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

685 000 zł101 m² 6 799,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarczechowo

Jarczechowo,kujawsko-pomorskie

6 000 000 zł250 m² 24 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Marzysz o idealnym domu nad jeziorem, który łączy luksus z możliwością generowania dochodów. Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Niezwykłą nieruchomość o powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jankowicka

Rybnik,śląskie

630 000 zł122 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz domu z własnym ogrodem 1400m2, blisko centrum rybnika? Zacznij mieszkać wygodniej w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

491 000 zł124 m² 3 959,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca! Znakomita lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej. Budynek doskonale widoczny, usytuowany przy ruchliwej ulicy. (Nakielska na przeciwko klubu "gwiazda") Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł95 m² 8 894,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Brak prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest nowoczesny, energooszczędny dom klasy premium wykończony w wysokiej jakości. To rynek wtórny, ale wnętrze jest zupełnie nowe. Dom nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Tylko W biurze makler nieruchomości. Makler Nieruchomości maja przyjemność zaprezentować nietuzinkową ofertę nieruchomość gruntowej z domem drewnianym z bali w Kobylarni. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Rębielice Królewskie,śląskie

660 000 zł163 m² 4 049,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Atrakcyjny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego, usytuowanego na parterze w domu na kameralnym osiedlu przy skrzyżowaniu ul. Kutrzeby i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzysztoforzyce

Krzysztoforzyce,małopolskie

520 000 zł140 m² 3 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Lokalizacja: krzysztoforzyce -gmina Kocmyrzów-Luborzyca, powiat Krakowski Powierzchnia działki: 7ar Powierzchni całkowita: 140m2 Powierzchnia użytkowa: 123m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł126 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Ostatni wolny domy (liczone od lewej) numery 8 Gotowy do odbioru Do sprzedania domy w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Pszenno. (parter + poddasze)o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

1 100 000 zł202 m² 5 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Parterowy dom wolnostojący po rozbudowie W 2021 roku położony 4 km od miejscowości Mstów Dom o powierzchni użytkowej 147m2, całkowitej 202m2, usytuowany na dużej, szerokiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny Z fotowoltaniką. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną w cichym i spokojnym miejscu z dala od dużego miasta i głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Radom,mazowieckie

649 000 zł226 m² 2 871,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na ul. Zapolskiej w Radomiu czeka na nową rodzinę. Składa się z: pietro: - widnej, funkcjonalnej kuchni otwartej na salon - słonecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł104 m² 5 663,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego nowego parterowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 104m położonego na obrzeżach Opoczna wieś Wola Załężna. Wola Załężna z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 300 000 zł290 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy, bardzo słoneczny dom o powierzchni całkowitej 290 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Kolejarzy. Nieruchomość usytuowana na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koczurki

Koczurki,dolnośląskie

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Duży, ładny dom na dużej działce w miejscowości Koczurki - droga z Trzebnicy na Sułów. Cisza, spokój, piękna okolica, wkoło las. Znakomite miejsce do zamieszkania i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 398 999 zł195 m² 12 296,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parafialna/radarowa/krzyki/garaż/6pok/dom/ołtaszyn Przedstawiamy Państwu na srzedaż wyjątkowy dom wolnostojący na wrocławskim Ołtaszynie zlokalizowany przy bardzo cichej i kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

965 000 zł144 m² 6 688,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne osiedle, wysoka jakość wykonania. Całkowita powierzchnia domu: 144,28m2 parter Wiatrołap 5,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł207 m² 11 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedsprzedaż domów W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle: bruzdowa 43 to wyjątkowe osiedle 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barwice

Barwice,zachodniopomorskie

125 000 zł57 m² 2 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:578 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, oferuję Państwu dom w miejscowości Chłopowo 16 województwo: zachodniopomorskie, powiat: szczecinecki gmina Barwice, chłopowo, działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 800 000 zł332 m² 8 433,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący, w spokojnej okolicy, w jednej z ładniejszych części Izabelina C. Dom wybudowany i urządzony około 20 lat temu, z zastosowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbrodzice

Zbrodzice,świętokrzyskie

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, stan deweloperski otwarty, położonego w malowniczym miejscu Zbrodzice - 4 km do miasta Busko Zdrój. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Bobrowiec,mazowieckie

1 100 000 zł149 m² 7 382,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - wpłaty następują na rachunek powierniczy. - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

569 999 zł109 m² 5 246,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:704 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w miejscowości prądki, w Gminie Białe Błota (koło Przyłęk, zielonki) Dom umiejscowiony jest przy jednej z ślepych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 090 000 zł180 m² 6 049,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** skrajny szereg W dogodnej lokalizacji *** *** 2008 *** *** fotowoltaika + pompa ciepła *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny , z 2008 roku , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

234 896 zł25 m² 9 471,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu dom mobilny, czyli "dom na kołach" to alternatywa dla stacjonarnej nieruchomości. W związku z tym, że jest na kółkach, można go dowolnie przestawiać i przewozić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

539 500 zł209 m² 2 580,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Bez prowizji od klienta kupującego dla biura i dwóch % podatku pc pompa-cieplainstalacja- elektryczna-w-cenie-domu/ Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, piętrowy, typu bliźniak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

899 000 zł102 m² 8 781,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dwupoziomowy apartament z podwójnym miejscem parkingowym i własnym ogródkiem. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Dziesiąta, w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sade Budy,mazowieckie

480 000 zł320 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym położony w Sadych Budach. Budynek o charakterze warsztatowo-mieszkalnym oferuje wiele możliwości adaptacyjnych. Opis budynku: parter: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

1 200 000 zł189 m² 6 349,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością, położoną w malowniczej miejscowości Grzegorzewice, otoczonej lasami i pięknymi terenami wodnymi. Ten dom jest idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrówki,podkarpackie

600 000 zł168 m² 3 578,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

"dom W janowcach" - 600 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu jednorodzinnego położonego w Dąbrówkach, gm. Czarna (odległości 8km od Łańcuta). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

768 000 zł116 m² 6 633,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek wolnostojący Z poddaszem w projekcie: malina w odbiciu lustrzanym, ul. Jagodowa, chrząstawa Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Konarzewo,wielkopolskie

850 000 zł118 m² 7 199,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

794 163 zł155 m² 5 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:180 m²

0 % pcc! 0% Prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 7-pokojowy dostępny od zaraz! - 3 kondygnacje z poddaszem użytkowym! Poziom 0: - wiatrołap - 2,79 m2 - łazienka - 4,42 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

799 900 zł220 m² 3 635,91 zł/m²