dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący | Wilanów Zawady | 300 m | działka ok. 1 100 m Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący położony w ekskluzywnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł282,60 m² 9 164,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszamy do zakupu niepowtarzalnego, klimatycznego domu położonego na Środkowym Roztoczu, w otoczeniu lasów, w odległości ok. 170 m od rzeki Wieprz, przysłowiowy "rzut beretem" do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:656 m²

Szukasz gotowego biznesu w topowej lokalizacji turystycznej, który może zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, w pełni funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł235 m² 5 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Dom wolnostojący, może być dwurodzinny z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji zaledwie 15 minut od Gdańska - wyjątkowa oferta! Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Lokal nr 4 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł119 m² 8 151,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 119 m2, położony na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość budowana przez osobę prywatną z materiałów wyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł180 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Oferujemy do sprzedania bardzo ładny dom wolnostojący z 2011 roku , w Raszynie, dwukondygnacyjny, o powierzchni 180 m, działka 450 m.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł109,33 m² 4 564,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rybno przy ul. Kolonia , powiat działdowski, usytuowana na działce nr 1044 o powierzchni 0,1272 ha. Największym atutem tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 248 m²

Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ognisku Są takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Dom Z potencjałem blisko krosna świerzowa polska Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w zacisznej części Świerzowej Polskiej, tylko 7,5 km od centrum Krosna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi na 14 ar działce idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł291 m² 2 714,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż duży wolnostojący dom położony 2,5 km od Dobromierza w cenie 800 000 zł. Dom ma powierzchnię mieszkalną 290,50 m2. Jest położony na działkach o łącznych powierzchniach 796.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł98,10 m² 9 072,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna generująca stały dochód! Budynek typu bliźniak, podzielony na 5 niezależnych mieszkań, wszystkie z aktualnymi najemcami, położony w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł80 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 744 m²

Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, miejscu, gdzie cisza i śpiew ptaków budzą Cię każdego ranka? Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł285 m² 2 628,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Gwizdaj gmina Przeworsk, dom w stylu góralskim na sprzedaż, dom wolnostojący, jednorodzinny, całoroczny wybudowany w 1998 roku. Dla miłośników nieruchomości z duszą, osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł165 m² 4 721,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Rodzinny dom z dużą działką obok lasu! | Ryczów ul. Armii Krajowej zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dochodowa kamienica inwestycyjna W ścisłym centrum będzina Stopa zwrotu: około 10% rocznie, najemcy w pakiecie, gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż w pełni wynajęta kamienica dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł92 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim. Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji pkp Grodzisk Maz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł145 m² 10 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, położony na granicy Gdańska, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł129,10 m² 7 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Więcej informacji robert *510* 297 *341 Dom zamiast mieszkania | 5 pokoi | ogród | garaż | Rybna uwaga! bez prowizji od kupującego! Szukasz większej przestrzeni niż mieszkanie, ale nie chcesz wchodzić.

Szczegóły ogłoszenia

929 900 zł155 m² 5 999,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ruda śląska kłodnica 3 kondygnacje: parter, piętro ( bez skosów), poddasze. DO sprzedaży środkowy dom szeregowy na dużej działce Z garażem wolnostojącym I Z 2 miejscami parkingowymi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł117 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny dom Topaz komfort i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 125 m , zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom murowany 160 m Działka 41 ar Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski Na sprzedaż oferuję dom murowany w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 160 m, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł94 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w zacisznym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 94 m2 posadowiony na działce o powierzchni około 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł137,50 m² 6 465,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (jeden lokal) o powierzchni całkowitej 137,5 m , zlokalizowany w Wilczopolu, tuż przy granicy Lublina, w rejonie ul. Wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

0% prowizji! Oferta działki na sprzedaż praktycznie nad jeziorem Tuchomskim! Bezpośredni widok na jezioro Tuchomskie! lokalizacja: działka położona w Warzenku, w gminie Przodkowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Okolice Kłodzka Ołdrzychowice Kłodzkie. Atrakacyjny dom na sprzedaż - blisko gór, blisko miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 210 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł114 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

| parterowy dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej 1026m2 działce, z drzewami i krzewami. Budynek wykonany jest starannie, z dobrych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130,40 m² 6 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy bliźniak ok.130 m2 z piękną działką, w spokojnej okolicy pod Mszczonowem. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł135 m² 1 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący który nadaje się do wyburzenia ewentualnie do generalnego remontu o powierzchni użytkowej ok 135 m2 znajdujący się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom we Włocławku - osiedle Rybnica. To miejsce to doskonała lokalizacja, kilka minut do centrum miasta. W okolicy las, ścieżki rowerowe. Osiedle Rybnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł173 m² 6 358,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny Dom w Stanie Deweloperskim Blisko Lasu, z Dużą Działką! Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 11 arów, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł120,11 m² 6 935,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4