dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Opatów,świętokrzyskie

479 000 zł196 m² 2 443,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 579 m²

Dom o powierzchni użytkowej 196 m2, położony w centrum Miasta Opatów, na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni całkowitej 1579 m2. Obok domu położone są budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł140 m² 12 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie szeregowej przy ul. Iwaszkiewicza - stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gałczyńskiego

Rumia,pomorskie

3 899 001 zł403 m² 9 675,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja deweloperska, wykończona pod klucz w wysokim standardzie! atuty: okazja inwestycyjna Osobne wejście do lokalu oraz klatka schodowa dla mieszkań Garaż + 5 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

999 000 zł160 m² 6 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Przedstawiam do sprzedaży ładny Dom wolnostojący, powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 600 m2, w samym centrum Nadarzyna. Rozkład Domu jest następujący : Parter : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Boksycka,świętokrzyskie

429 000 zł222 m² 1 932,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 222m2 z lokalem użytkowym w miejscowości Boksycka. Dom wolnostojący, wybudowany w 1975r. i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowe

Borowe,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 m²

Pięknie położone siedlisko na szlaku Krutyni, 30 m od rzeki Sobiepanka na szlaku Krutyni. Posesja znajduje się między jeziorami Kujno i Dłużec. Odległość do jezior to ok. 400m. Do Mrągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 700 000 zł267 m² 6 367,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Północ miasta - płuca Poznania. Różany Potok - osiedle doceniane przez mieszkańców ze względu na komfort życia. Spokojna, zielona część miasta. Bliskie sąsiedztwo otuliny leśnej i stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pęclin

Pęclin,mazowieckie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

* topowa wyśmienita lokalizacja - oaza ciszy I spokoju * znakomita inwestycja na przyszłość - godna polecenia Na sprzedaż wolnostojący 2 kondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł131 m² 6 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 131m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

614 900 zł88 m² 7 003,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 150 000 zł131 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący w Ząbkach położony około 500 m od stacji kolejowej oraz 1 km ch M1 i Ikea Targówek. Dom dwudziestoletni, całkowicie wykończony. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł107 m² 16 822,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż piękny, świeżo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107 m 2 we Wrocławiu, w dzielnicy Psie-Pole Poświętne - cisza i spokój , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalinówka,lubelskie

1 149 000 zł176 m² 6 527,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, ładny i gustownie urządzony, położony na zamkniętym osiedlu w Kalinówce blisko Lublina. Nieruchomość usytuowana na niedużej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł95 m² 10 080,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

. Tel. Oferta bez prowizji i pcc dla kupującego Stan deweloperski do własnej aranżacji Lokalizacja: widawa, wrocław Spokojne osiedle z domami jednorodzinnymi Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 380 000 zł145 m² 9 493,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest 1 z 2 lokali w nowopowstałej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 999 000 zł180 m² 11 105,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony, energooszczędny dom wolnostojący z 2014 r. z dużym garażem i w pełni zagospodarowanym terenem. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sienno,mazowieckie

369 000 zł72 m² 5 160,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 168 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Siennie z ustawnymi 4 działkami budowlanymi. Wybudowany w 1975r. z podwójnej cegły białej. To 1 kondygnacja z 2 pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grójec

Grójec,mazowieckie

889 000 zł126 m² 7 049,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjny dom o powierzchni 126 m 2 położony w gminie Grójec. Dom położony na dużej działce o powierzchni 3.000 m 2 z dostępem do drogi asfaltowej. Sąsiedztwo lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

1 749 000 zł216 m² 8 093,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:928 m²

Rodzinny dom wolnostojący!top lokalizacja! Środula | Sosnowiec ul. Wapienna zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Pęcice Małe,mazowieckie

3 090 000 zł310 m² 9 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo! Oferuję elegancki dom o powierzchni 300 m2, usadowiony na zagospodarowanej, zielonej działce o pow. 1000 m2. Ten wolnostojący, dwukondygnacyjny dom zachwyca nie tylko swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tomice

Tomice,małopolskie

710 000 zł101 m² 7 029,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom szeregowy z ogródkiem w cenie mieszkania. Gotowy do zamieszkania. Energooszczędny dom w klasie A, w zabudowie szeregowej w odległości ok. 2,5 km od centrum Wadowic, ok. 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

585 000 zł136 m² 4 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Boguchwały i Lutoryża. Przedsięwzięcie obejmuje budowę 9 budynków w zabudowie bliźniaczej, co stanowić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 500 000 zł162 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Katowice-Szopienice. Wszędzie blisko, zaciszna okolica i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Za Strugiem

Zakopane,małopolskie

3 690 000 zł200 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

NA sprzedaż: pięknie odrestaurowany i zmodernizowany dom góralski w Centrum Zakopanego Urokliwy góralski dom położony w bardzo kameralnej i prestiżowej dzielnicy o willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

909 000 zł122 m² 7 450,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie sprzedaży domy dwulokalowe o powierzchni ok. 122 m2 na osiedlu pod Grodziskim Mazowieckim. Bardzo spokojna i cicha okolica. Parter: wiatrołap 2,9m2, kuchnia 6,3m2, salon 25,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł303 m² 9 579,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 783 m²

Prezentowana posiadłość to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które chciałyby zamieszkać w nieruchomości o charakterze rezydencjalnym z dala od miejskiego zgiełku w dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamkowa

Trzcinica,wielkopolskie

1 390 000 zł230 m² 6 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferuję do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący do wykończenia. Nieruchomość posiada 3 sypialnie , gabinet, połączoną z jadalnią i salonem kuchnię, dwie łazienki, trzy garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

590 000 zł64 m² 9 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Wiśniowa - województwo małopolskie, powiat myślenicki 40 km od Krakowa, ok. 10 km od Dobczyc letniskowy dom z bali położony na skraju miasteczka, pod lasem, na dużej zalesionej działce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Czerniejewo,wielkopolskie

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Szukasz wolnostojącego domu w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany w połowie lat 90-tych XX w. położony w malowniczej górskiej miejscowości Orłowiec oddalonej od centrum Lądka Zdroju o pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej pod lasem w Mikołowie! Opis nieruchomości: marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świniowice

Świniowice,śląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! nowa inwestycja! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł106 m² 8 024,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie segmenty na nowoczesnym małym osiedlu domów czterolokalowych w Grodzisku Mazowieckim. Domy o powierzchni ok. 105,9 m2 oraz 103,5 m2 (wraz z garażem ) usytuowane są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Kuźnica

Nowa Kuźnica,śląskie

850 000 zł74 m² 11 409,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 409 m²

Umowa na wyłączność! oferta dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom usytuowany na atrakcyjnej, urokliwej działce leśnej o powierzchni 1,24 hektara położonej ok. 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Indycza

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł412 m² 6 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu dużego domu na Ursynowie- osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. *** Rozkład pomieszczeń dostępny w galerii zdjęć. Dom o powierzchni 412.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 375 000 zł175 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepła oraz rekuperacją. Ogród: od frontu ogrodzenie murowane z bramą i furtką, pozostałe boki panelowe z trzech stron działki, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł145 m² 6 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni 145m2 w Miłkowie pod samym Ostrowcem Św. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieruszów

Wieruszów,łódzkie

1 150 000 zł290 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Kały,opolskie

510 000 zł148 m² 3 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom w sercu natury czeka! Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Domaszczyn,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Parterówka 100 mkw / działka ok. 500 mkw Oferuję na sprzedaż domy wolnostojące parterowe o powierzchni 100,27 m2. Do każdego domu przynależy ok. 500 m2 działki z czego ok. 350 m2 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zawadzkiego

Krupski Młyn,śląskie

235 000 zł130 m² 1 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:393 m²

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą okazją inwestycyjną oferowaną przez Wisto nieruchomości biuro godne polecenia. W sprzedaży znajduje się rozpoczęta budowa oraz projekt.