dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

2 300 000 zł270 m² 8 522,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom położony na działce o powierzchni 1,0500 ha w pięknym miejscu w otoczeniu lasów oraz w odległości około 400m od rzeki Drwęcy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

730 000 zł164 m² 4 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Agatowa

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

710 000 zł125 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Rynek pierwotny: brak podatku 2% pcc Na sprzedaż: pół bliźniaka w miejscowości Murowaniec, powierzchnia domu 125 m2 (z garażem i kotłownią), z czego 100m2 powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż atrakcyjny gotowy dom w zabudowie szeregowej pod Wągrowcem Jeśli marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta, ten dom jest idealnym wyborem dla Ciebie! Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Kleszczewo,pomorskie

879 000 zł137 m² 6 409,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kleszczewo gmina Trąbki Wielkie. Dom o powierzchni 116,35 m2 plus garaż 20.79 m2 dający nam strefę komfortu i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Prezentujemy na sprzedaż urokliwy,klimatyczny dom W brennej Całoroczny, usytuowany na działce o powierzchni ok.545m 2 P owierzchnia użytkowa domu to ok. 97m 2. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chorkówka

Chorkówka,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nieruchomości oferują na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 100m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 37 arów na co składają się 4 działki. Opis domu: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

948 999 zł156 m² 6 079,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

blisko granicy Wrocławia/stan deweloperski/krępice/bliźniak/okazja/6 pokoi/ogród/pompa ciepła/okolica Lutyni Obecna cena tylko do końca roku! Okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzantów

Starachowice,świętokrzyskie

485 000 zł82 m² 5 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:999 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Las. Działka o powierzchni 999m2o szerokości około 20m i długości około 50m, ogrodzona w całości-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułek

Katowice,śląskie

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:609 m²

Tylko W DMD estate! Na sprzedaż Dom wolnostojący w Katowicach przy ul. Kukułek 54 na osiedlu Ptasim (katowicki Żoliborz) Dom z ogromnym potencjałem! Lokalizacja: oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 850 000 zł182 m² 10 164,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Do sprzedaży śliczny dom jednorodzinny , wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 148 m2 (całkowitej 182 m2), posadowiony na działce o powierzchni 832 m2 ,położony w Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Wąchock,świętokrzyskie

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży niewielki dom w Wąchocku przy ulicy Langiewicza. Dom z 1936 roku, parterowy drewniany o powierzchni użytkowej 35m2 , składający się z przedsionka, kuchni, spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Reymonta

Tuchów,małopolskie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Jeżeli szukasz dużego i komfortowego domu w topowej lokalizacji Tuchowa mam ofertę która może Ci się spodobać. Zapraszamy do zakupu przepięknego, piętrowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małopole

Małopole,mazowieckie

1 100 000 zł166 m² 6 642,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny i bardzo funkcjonalny dom # Doskonała lokalizacja na nowym osiedlu - tu w cenie masz zapewnioną wysoką estetykę sąsiedztwa wynikającą z nowej zabudowy jednorodzinnej. # dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Truskawkowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w Mierzynie, zlokalizowany przy ul. Truskawkowej. Nieruchomość stanowi połowę bliźniaka o imponującej łącznej powierzchni około 240 m2, co sprawia, że to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szałwiowa

Musuły,mazowieckie

1 150 000 zł165 m² 6 949,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

: opis inwestycji : Tym razem nasze nowe osiedle 21 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych jest zrealizowane w Musułach w powiecie grodziskim przy ul. Szałwiowej. Osiedle będzie oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 070 000 zł141 m² 7 600,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Pięknie położony dom parterowy w standardzie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w Łęgach (kilka minut jazdy od Dobrej). Dom zostanie sprzedany wraz z kompletnymi odbiorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gniazdowskiego

Kluczbork,opolskie

645 000 zł108 m² 5 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na realizacje Twoich marzeń. Oferta z rynku pierwotnego ani podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc). Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łagodna

Warszawa,mazowieckie

9 500 000 zł270 m² 35 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom położony na strzeżonym i zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Dom posiada ogród, klimatyzację, posiada zainstalowane zewnętrzne żaluzje elektryczne, garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboszyce

Luboszyce,opolskie

749 000 zł132 m² 5 661,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu piętrowego dwulokalowego zlokalizowanego w Luboszycach gmina Łubiany, dom o powierzchni całkowitej 167,3m2 (parter, piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielice

Bielice,opolskie

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Tylko w naszym biurze! Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu jednorodzinnego o powierzchni 160m2. Dom znajduje się na dużej 32 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

595 000 zł126 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

699 900 zł81 m² 8 640,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie Bezpośrednio od sprzedawcy. Przedstawiam państwu apartament który jest lepiej skomunikowany z centrum Lublina niż wiele dzielnic w Lublinie w nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bema

Starachowice,świętokrzyskie

695 000 zł167 m² 4 161,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Bema w Starachowicach, w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 701m2zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sukowy

Sukowy,kujawsko-pomorskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom znajduję się w miejscowości Sukowy, gm. Kruszwica, powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie. W cenie oprócz domu są budynki gospodarcze, w tym: letnia kuchnia, 4 garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ketlinga

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł214 m² 6 541,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , zlokalizowany na spokojnej, ślepej uliczce w malowniczej dzielnicy Żerniki we Wrocławiu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koszyce Wielkie

Koszyce Wielkie,małopolskie

949 000 zł167 m² 5 682,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Dom w Koszycach Wielkich koło Tarnowa - przestronny dom w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji. "Dom budowany z myślą o sobie - solidność i dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Młynek,świętokrzyskie

360 000 zł121 m² 2 982,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:468 m²

Do sprzedania dom do remontu i adaptacji poddasza o powierzchni użytkowej 120,7m2 położony w cichej i pięknej okolicy na działce o powierzchni 468m2.Dom jest murowany -pustak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł324 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:659 m²

Ten piękny dom szeregowy, usytuowany w malowniczej dzielnicy Wesoła w Warszawie, zachwyca nie tylko nowoczesnym wystrojem, ale również starannie przemyślanym projektem. Wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 108 m²

Cześć, tu. Pośrednik Nieruchomości wielkiej Wagi. w małym samochodzie ;) Jeżeli: szukasz nieszablonowej nieruchomości, również o przeznaczeniu mieszkalnym, zlokalizowanej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

837 000 zł140 m² 5 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękny dom dostępny tylko W naszym biurze. Nieruchomość o wielkości 140m powierzchni użytkowej w której w skład wchodzi: dół domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małkowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 180 000 zł176 m² 6 707,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Oferta bez pośredników I ukrytych kosztów bezpośrednio od właściciela (drodzy pośrednicy - proszę O uszanowanie tego - nie traćmy swojego czasu) Na sprzedaż wyjątkowy i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

1 140 000 zł120 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 099 m²

Na sprzedaż eko dom wolnostojący na dużej działce w Grabownie Wielkim, gm. Twardogóra, powiat Oleśnicki. Nowa cena! Zapraszam do zapoznania się z ekologicznym domem i jego urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Gałków Mały,łódzkie

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem w Gałkowie Małym Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 2488 m i wymiarach ok. 21,5 m szerokości oraz 117.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukaszowice

Łukaszowice,dolnośląskie

2 599 000 zł162 m² 16 043,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! wyłączna oferta biura pm silesia! W sprzedaży pojawiła się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wulpińska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla Ciebie. Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 240m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laliki

Laliki,śląskie

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Laliki - beskid żywiecki - beskid śląski - gmina milówka - świetna lokalizacja - widok na rachowiec - sprzedaż Z wyposażeniem - oferta godna polecenia - zapraszamy Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

335 000 zł124 m² 2 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży : Domu jednorodzinnego, wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piasutno

Piasutno,warmińsko-mazurskie

880 000 zł140 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny z malowniczym widokiem na jezioro Piasutno, z dostępem do pomostu bezpośrednio z działki. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osłonino,pomorskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej okolicy, zaledwie 10 minut pieszo od plaży. Dom wolnostojący, całoroczny w Osłoninie koło Rzucewa o powierzchni 70m.

Szczegóły ogłoszenia