dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 M2, działka 800 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korycin

Korycin,podlaskie

735 000 zł219 m² 3 493,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Uroczy wolnostojący dom w historycznym Korycinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego wolnostojącego domu, zlokalizowanego w urokliwym Korycinie, mieście pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobylniki,wielkopolskie

999 000 zł273 m² 3 659,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Z przyjemnością prezentuję przestronny, wolnostojący dom, który oferuje wyjątkową wygodę i funkcjonalność, a jednocześnie zachwyca swoją przestrzenią i rewelacyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu funkcjonalny dom parterowy w Opolu- wójtowa Wieś. Nieruchomość Dom został wybudowany w 2016 roku z materiałów wysokiej jakości. Konstrukcja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w Woli Batorskiej. Dom o pow. około 100 m2 zlokalizowany na działce około 13 ar. Dodatkowo na posesji znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Dom blisko lasu .przytulne miejsce dla CIEBIE i twoich bliskich .kuchnia z wyjściem na balkon .bezmiar ciszy .relaks dla całej rodziny Ofertą jest ciepły i przytulny dom (wolnostojący) po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzesko

Brzesko,małopolskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Alokum nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Brzesku. Znajdujące się pół godziny jazdy od Krakowa Brzesko jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 800 000 zł173 m² 10 404,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu wolnostojącego o powierzchni ok 173 m2 plus 27 metrowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł185 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca przestrzenny dom usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 4594 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni 184,98 m2 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starkowa Huta

Starkowa Huta,pomorskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Atuty: - dom zlokalizowany w otulinie lasów i pól - 35min do Gdańska, łatwy dostęp do całego Trójmiasta - bliskość Jeziora Połęczyńskiego, jeziora Ostrzyckiego - bliskość innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukwałd

Bukwałd,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 703 m²

Kameralny Pensjonat na Warmii. Dwie i pół godziny jazdy samochodem z Warszawy - by przenieść się w ostoję ciszy i spokoju. Wyjątkową cechą jest malowniczy krajobraz roztaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rogóźno,lubelskie

649 000 zł133 m² 4 873,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 078 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim, położonego na przepięknej działce o powierzchni 4078 m w Rogóźnie, gminie Ludwin, na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

5 500 000 zł363 m² 15 151,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentuję Państwu jeden z najbardziej unikatowych domów w miejscowości Łazy (20 minut od centrum Warszawy) w nowoczesnej, ekskluzywnej i harmonijnej architekturze. Wnętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgry

Węgry,dolnośląskie

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż zmodernizowany dom wolnostojący - Węgry, gm. Żórawina, powiat Wrocławski Zapraszam do zapoznania się z interesującym domem i jego urokliwym otoczeniem. Idealna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Rębielice Królewskie,śląskie

660 000 zł163 m² 4 049,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Atrakcyjny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

2 450 000 zł500 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Braniewo,warmińsko-mazurskie

84 000 zł96 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: a) udziału o wielkości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Unieszewo

Unieszewo,warmińsko-mazurskie

610 000 zł160 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

BB Nieruchomości oferuje dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 160 m2 użytkowej 109 m2 położony na ogrodzonej działce 2800 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Metalowców

Świątniki Górne,małopolskie

1 599 000 zł577 m² 2 771,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący wraz z budynkiem warsztatowo - magazynowym, na pięknej, widokowej działce. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 200 000 zł131 m² 9 160,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Mamy przyjemność zaproponować do sprzedaży wyjątkowy, wolnostojący, parterowy dom położony na 9,25 arowej działce w Opolu - Czarnowąsach. Dom jest nowoczesny, powstał metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej szereg środkowy o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.195,30m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny - w parterze ma otwarty salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Szypry

Szypry,warmińsko-mazurskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferta Biura Nieruchomości Przedstawiamy nową propozycję domku pod Olsztynem i doceniających uroki tej okolicy. Cena wynosi 749 000 pln, a nieruchomość usytuowana jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

3 590 000 zł660 m² 5 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Rezydencja na sprzedaż nad jeziorem. Przepiękna rezydencja nad jeziorem Zegrzyńskim z wieloma możliwościami inwestorskimi. Dom ma ciekawą bryłę, która z jednej strony łączy niewidoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

850 000 zł104 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Poszukujesz idealnego domu do remontu w doskonałej lokalizacji blisko Krakowa? Ta propozycja nie tylko może spełnić Twoje oczekiwania, ale także stać się doskonałą inwestycją! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Pelplin,pomorskie

599 999 zł134 m² 4 477,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Kociewskie Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego w Pelplinie. Opis Nieruchomości: parter: sień 2 pokoje Kuchnia Toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Opole,opolskie

1 100 000 zł135 m² 8 170,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Nowe atrakcyjne osiedle domków jednorodzinnych borowy zakątek - dzielnica czarnowąsy! 0%! podatku pcc 2%! Zapraszam do zapadnia się z ciekawą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,śląskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 120,00 m2 oraz dużą działką o powierzchni 2081m2 wybudowany w latach siedemdziesiątych z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 400 000 zł202 m² 6 942,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Opolskich Czarnowąsach. Nieruchomość położona jest na płaskiej działce o powierzchni 8 a. Powierzchnia użytkowa to około 201,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

550 000 zł140 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom do zamieszkania położony bezpośrednio przy głównej drodze do tarnowa praktycznie na granicy tarnów - skrzyszów! Nieruchomość ze względu na położenie przy głównej drodze do Tarnowa świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszotary

Rzeszotary,małopolskie

840 000 zł216 m² 3 895,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200,96 m (powierzchnia po podłodze 215,63 m ), położony w malowniczej miejscowości Rzeszotary, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 380 000 zł110 m² 12 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Oferta sprzedaży nowoczesny dom parterowy o powierzchni 110 m z garażem 35 m na działce 930 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

779 000 zł100 m² 7 756,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Opis: zapraszam do umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o jej atutach. Dzięki spotkaniu na miejscu, zobaczysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turawa

Turawa,opolskie

439 042 zł82 m² 5 338,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc! Nowa inwestycja od deweloperska Turawski Zakątek w miejscowości Turawa ok 800 metrów od jeziora dużego. Pozostały dwa segmenty. Oddanie do użytku styczeń 2025!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Ostatni! oferta bez prowizji i pcc! Komfortowy dom w zabudowie szeregowo- bliźniaczej stojący wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej z drogą szutrowa gminną w pięknym cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

825 000 zł114 m² 7 258,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 749 000 zł200 m² 18 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 500 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego kompleksu działek, posiadającego ponad 800m linii brzegowej jeziora Orzyc, usytuowanego w Zalesiu w województwie warmińsko-mazurskim, około 20km od Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 375 000 zł223 m² 6 152,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

*To miejsce skradnie serce każdej dużej rodzinie* Na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy cichej i malowniczej Alei Klonowej w zachodniej części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł200 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 493 m²

Do sprzedania dom o wyjątkowej bryle, ponadczasowym projekcie. Z dużym potencjałem i możliwościami. Dom położony jest na działce usługowej (o powierzchni 2.493mkw), bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

815 932 zł120 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich duży dom z garażem i tarasem dachowym na nowym osiedlu mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanym przy ul. Pogwizdowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł159 m² 4 959,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska blisko Stawów Walczewskiego i wkd. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla Ciebie. Oferuje do sprzedaży część domu w zabudowie.