dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 446 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny, świetnie utrzymany nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Polkowicach (polkowice Dolne) zlokalizowany na działce o powierzchni 3,28 ara. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł122 m² 3 934,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lesoki

Bojano,pomorskie

649 000 zł89 m² 7 293,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle w Bojanie przy ul. Lesoki, położone zaledwie 10-15 minut od centrum Gdyni, oferuje wyjątkową lokalizację - blisko miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie,mazowieckie

1 160 000 zł169 m² 6 863,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, dom wolnostojący położony w miejscowości Ludwinowo Dębskie, o powierzchni użytkowej 169m2 wraz z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

444 000 zł243 m² 1 828,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Agencja Nieruchomości housestate prezentuje wolnostojący dom jednorodzinny do remontu, położony w Brzezinach Nowych. Dom o powierzchni użytkowej 242,82m 2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Nieruchomość: dom w stanie surowym zamkniętym z widokiem na góry i ogromnym potencjałem. Budynek doskonale nadający się pod inwestycje (pensjonat, dom) Działka duża i ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marcyporęba,małopolskie

633 000 zł189 m² 3 349,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 111 m²

Property & Law przedstawia do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem, usytuowany w malowniczej miejscowości Marcyporęba, gmina Brzeźnica. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kazimierz Dolny,lubelskie

4 300 000 zł325 m² 13 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Oferuję na sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą - miejscu odwiedzanym przez tysiące turystów. W Kazimierzu Dolnym odbywają się przez cały rok cykliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Teligi

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 749 000 zł220 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Twój dom. Sprawdź. Zaaranżuj. Zamieszkaj. Mam przyjemność zaproponować Państwu dom w Świnoujściu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej budynku około 220 m2. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

896 000 zł100 m² 8 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom na działce położonej w centrum Grójca, przy spokojnej, cichej uliczce, w bliskiej odległości ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka

Wólka,podlaskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wykonanego w technologii murowanej w miejscowości Wólka w gminie Juchnowiec Kościelny znajdującej się zaledwie 10 km od ulicy Kawaleryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

479 000 zł119 m² 4 109,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż dom zlokalizowany w Ciepielowicach, gm. Dąbrowa. Nieruchomość w stanie surowym otwartym. Dom jednokondygnacyjny, o powierzchni 119 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszewnia

Kruszewnia,wielkopolskie

1 129 000 zł183 m² 6 169,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Promocyjna cena! 1.129.000 zł * * ** brak podatku PCC ** Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Komorów,mazowieckie

1 450 000 zł123 m² 11 788,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:286 m²

Dom o powierzchni 123m2 zlokalizowany w centrum Komorowa. Dom z duszą, w eklektycznym stylu, łączącym południowoeuropejskie klimaty z brytyjskimi akcentami. 83 m2 części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 290 000 zł189 m² 6 825,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Jaworzyna Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

4 250 000 zł300 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Bielawa - Konstancin - Jeziorna | dom | sprzedaż | 300m2 | działka 800m2 | 4 250 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłobuck,śląskie

749 000 zł154 m² 4 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękny i komfortowy dom wolnostojący, położony blisko Częstochowy, w Kłobucku na cichym i spokojnym Osiedlu Północ. Dom jest bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł110 m² 3 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu siedliska we wsi Oblewo (gmina Biała Piska, powiat piski), położonego w południowej części Mazur, na obszarze Niziny Mazurskiej, w rejonie Pojezierza Mazurskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zębice

Zębice,dolnośląskie

1 200 000 zł290 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, w Zębicach, 1km od Siechnic i ok 1 km od głównej drogi Wrocław - Oława. Do posadowiony na narożnej działce o powierzchni 890mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łaguszewo

Łaguszewo,pomorskie

499 999 zł120 m² 4 166,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak w Łaguszewie - mieszkalny i słoneczny, zastępca na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł364 m² 2 877,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:392 m²

Tylko u Nas! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z roku 1998, usytuowanego w zacisznym miejscu w malowniczych Zdrojach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

940 000 zł216 m² 4 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom z dużym potencjałem ; Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 108 m 2 , posadowiony na działce ok. 630 m 2 , zlokalizowany miejscowości Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chyliczki

Chyliczki,mazowieckie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie podwyższonym-deweloperskim. Dom dla rodziny wielodzietnej. W zabudowie bliźniaczej z garażem. Dom znajduje się w otoczeniu 8 domów z droga dojazdowa ułożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom pod klucz w malowniczej okolicy Jasionki gotowy do zamieszkania! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołaków

Kołaków,mazowieckie

1 245 000 zł191 m² 6 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu ze słonecznym ogrodem blisko lasu, z dala od zgiełku, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skrzeszew,mazowieckie

1 499 000 zł130 m² 11 530,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 695 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 130 m2 położony na przepięknej, zadbanej działce o powierzchni 2 695 m2 w miejscowości Skrzeszew powiat Legionowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bytom,śląskie

549 900 zł125 m² 4 396,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

- budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej "dom W klematisach" - Miechowice - tylko U nas! - Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cytrynowa

Łowęcin,wielkopolskie

789 000 zł102 m² 7 747,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom o powierzchni 101 m2 Duża powierzchnia mieszkania i funkcjonalny układ zapewni wygodę, którą szczególnie docenią rodziny z dziećmi lub pary planujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Konin,wielkopolskie

499 000 zł220 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom na Sprzedaż w Koninie - Idealny dla Twojej Rodziny! Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zagórów,wielkopolskie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 347 m²

Oferuję Państwu nieruchomość zabudowaną domem całorocznym wolnostojącym, zlokalizowanym w miejscowości Zagórów, gmina Słupca, o powierzchni użytkowej ok. 125 m . Szczegóły.