dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Tarnobrzeg,podkarpackie

729 999 zł180 m² 4 055,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Jako biuro nieruchomości pobieramy prowizję od dokonanej transakcji Oferujemy do sprzedaży dom w Tarnobrzegu oś Zakrzów przy ul Polnej na pięknej, dużej działce Dom budowany wg projektu Ostryż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 320 000 zł170 m² 7 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu wolnostojący dom w ładnej, zielonej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej w Piastowie. Budynek jest z lat 50-tych i pewne jego elementy są na pewno do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 001 zł158 m² 9 430,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

599 000 zł155 m² 3 864,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 5,94 ar. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania, urokliwą lokalizacją pośród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielaka

Kraków,małopolskie

4 200 000 zł374 m² 11 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:824 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość na sprzedaż - dom wolnostojący, kraków, ul. Franciszka Bielaka Nieruchomość położona w VII dzielnicy - Zwierzyniec / Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marynin

Marynin,mazowieckie

930 000 zł94 m² 9 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przedstawiamy Państwu Piękny Dom Wolnostojący w leśnej okolicy. Dom Gotowy do wprowadzenia, posadowiony na działce o powierzchni ok. 500m2 Rozkład domu : parter : - Wiatrołap ok 3m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty Nowe

Falenty Nowe,mazowieckie

1 439 000 zł173 m² 8 317,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

: krótko: oferujemy segment mieszkalny o powierzchni sprzedażowej 173 m2 w nowym osiedlu Droga Hrabska w Falentach Nowych II etap. Idealne rozwiązanie dla rodzin poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strzelcowizna

Strzelcowizna,podlaskie

790 000 zł360 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 250 m²

Na sprzedaż odnowiona i rozbudowana posiadłość o powierzchni około 360 m2, położona w Strzelcowiźnie, gmina Płaska, w dolinie Czarnej Hańczy. Na bazie siedliska wiejskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł94 m² 9 513,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego komfortowe domy jednorodzine W zabudowie szeregowej, położone W świętej katarzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 150 000 zł163 m² 7 040,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 691 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy wybudowany na dużej działce o powierzchni 2.691 m2, zlokalizowany przy ulicy Strażackiej w Gorzowie Wlkp Na powierzchni użytkowej 129,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 184 175 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Nasza inwestycja to wyjątkowe, kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wiosennej. To inwestycja dla osób, które poszukują prywatności i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wręczycka

Częstochowa,śląskie

1 320 000 zł163 m² 8 098,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Luksusowy dom z trzema łazienkami, wygodną, w pełni wyposażoną kuchnią połączoną z salonem, telewizorem "obrotowym" przystosowanym do odbioru zarówno w salonie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Żary,lubuskie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony na działce o powierzchni 13 arów, w cichej i zielonej okolicy, tuż przy lesie, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnowice

Rożnowice,małopolskie

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż dom w Rożnowicach w atrakcyjnej cenie 199 000 zł. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 44 arów, której teren jest zróżnicowany i nieogrodzony. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

1 270 000 zł195 m² 6 514,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom wolnostojący 143.05 m2 powierzchni użytkowej ( 194,96 m2 powierzchni całkowitej ) * 5 pokoi * działka 9,11 ara * 4 tarasy * garaż dwustanowiskowy w budynku * Rocha * stan surowy zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

15 900 000 zł595 m² 26 722,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:786 m²

Przedstawiam wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, to jest willa w stylu modernizmu międzywojennego o powierzchni 595m2, położna na działce 786m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł104 m² 12 468,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Osiedle Wiosenny Zakątek w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej, w urokliwym i spokojnym miejscu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którzy pragną ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

949 000 zł173 m² 5 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na działce 5 arów. Dom jest oddany do użytkowania. Dom został wybudowany z dbałością o jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Andrychowska

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł212 m² 3 768,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:437 m²

Rezerwacja! Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych na Poznańskiej Starołęce. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

890 000 zł136 m² 6 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa Inwestycja Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący. Dom o powierzchni całkowitej ok. 136 m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym zielonym rejonie. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość zabudowaną domem o powierzchni ok. 200 m2 Dom podpiwniczony wymagający kapitalnego remontu. Usytuowany na działce o powierzchni 1260 m2 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sopot,pomorskie

499 000 €180 m² 2 772,22 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Józefów,mazowieckie

3 850 000 zł680 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Przedstawiam piękny dom do sprzedaży, znajdujący się w Józefowie w otoczeniu wszechobecnej przyrody oraz starodrzewia. Wolnostojący o powierzchni użytkowej 430 m2, usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyno

Cieszyno,zachodniopomorskie

169 000 zł78 m² 2 152,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:302 m²

Masz dość mieszkania w bloku? Zawsze marzyłeś o swoim podwórku oraz ciszy i spokoju? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie połowa bliźniaka o pow. użytkowej 78,5 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 200 000 zł180 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z dużą działką i garażem! Możliwość przesłania rzutów pomieszczeń oraz filmu wnętrza domu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pańska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 799 000 zł444 m² 8 565,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą klasycznego domu zlokalizowanego w Konstancinie-Jeziorna, niedaleko Parku Zdrojowego w strefie B. Głównymi zaletami tego domu są jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nawojowa

Nawojowa,małopolskie

679 320 zł143 m² 4 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

W naszej ofercie pojawił się skrajny segment o powierzchni całkowitej 142,78, użytkowej 105,69 z działką 1,84 ar w Nawojowej. To nowe osiedle to stylowy, zamknięty kompleks 9 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowiny Wielkie,lubuskie

520 000 zł200 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 819 m²

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Przedmiotem oferty jest 28 arowa posesja, na której znajdują się dwa wolnostojące domy wraz z dwoma budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wartkowo

Wartkowo,zachodniopomorskie

320 000 zł133 m² 2 407,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,91 m2 usytuowany na działce o powierzchni 655 m2. Dom składa się z 4 pokoi, łazienki + wc, kuchni, piwnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 800 zł131 m² 6 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedsprzedaż. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim stanie wykończenia - w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w północnym Milanówku. Powierzchnia domu: 220 m Powierzchnia działki: 951 m Rok budowy: 2000 (cegła max) Stan techniczny: bardzo dobry Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł118 m² 11,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 m²

Wyjątkowe miejsce Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie (elewacja z wypalanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

820 000 zł146 m² 5 613,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Działki ok.200-300m2, cena 800-830 tys.zł. Nowoczesne osiedle złożone z 24 budynków w zabudowie szeregowej - dwa domy w każdym budynku. Łącznie 48 domów z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokitki,dolnośląskie

1 100 000 zł159 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni 158,7m2 zlokalizowany około 100 m od jeziora w Rokitkach. + wyjątkowa okolica o dobrym dla zdrowia mikroklimacie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoki Kościół

Wysoki Kościół,dolnośląskie

1 260 000 zł124 m² 10 161,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Wysoki Kościół Bez prowizji dla kupującego! Lokalizacja: wysoki Kościół Powierzchnia użytkowa: 124 m Powierzchnia działki: ok. 300 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarszewy

Skarszewy,pomorskie

330 000 zł85 m² 3 891,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:312 m²

Kociewskie Nieruchomości Starogard Gdański przedstawiają Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Skarszewach. Dom o powierzchni całkowitej 84 m , z czego 71,25 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorliczyna

Gorliczyna,podkarpackie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

3 pokoje | 70m2 | Gorliczyna Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 70m2. Działka 6ar., ogrodzona. Dojazd drogą asfaltową. Budynek drewniany, zbudowany w latach 50- tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 000 zł285 m² 12 280,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witaj w tym urokliwym azylu luksusu, spokoju oraz nieograniczonych perspektywach, ukrytym w sercu malowniczego Czarnego Lasu. Największe atuty: rozległa działka o powierzchni 1800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Urzędowska

Kraśnik,lubelskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż dom o powieszchni około 90m2 z możliwością adaptacji poddaasza przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku. Dom znajduję się na ogrodzonej działce o powieszchni 77m2 na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowackiego

Oleszyce,podkarpackie

259 999 zł78 m² 3 312,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w miejscowości Oleszyce w powiecie lubaczowskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij