dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

840 000 zł109 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam dom w zabudowie szeregowej 109 m2 z garażem i ogródkiem ok. 220 m2 w kameralnym 4-lokalowym budynku, posadowionym w zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! sprzedaż badź zamiana Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 150 000 zł178 m² 12 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 2440m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł254 m² 6 692,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Poszukujesz domu otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy przy najpopularniejszym jeziorze województwa warmińsko-mazurskiego? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lubelska

Chełm,lubelskie

4 220 000 zł852 m² 4 953,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kamienica w centrum Chełma ul. Lubelska 30 ( u zbiegu ulic Lubelskiej i Pijarskiej) W skład nieruchomości wchodzi : 13 lokali mieszkalnych ( 616,5m2) 3 usługowe w parterze ( 236m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł141 m² 7 827,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

1 100 000 zł | sprzedaż | 140,53 m2 | połówka bliźniaka | Chojnów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! promocja na jeden segment (a1) do 15 stycznia! Z 1 399 000 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Witonia,łódzkie

535 000 zł137 m² 3 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, gdzie oprócz domu gotowego do zamieszkania znajdziesz dodatkowe zabudowania do własnej aranżacji to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: witonia powiat łęczycki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sopot

Sopot,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 423,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Teren niezalewowy! bez prowizji! bez pcc! wszystkie media! świetna lokalizacja! droga asfaltowa! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,zachodniopomorskie

270 000 zł107 m² 2 523,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Posiadamy w sprzedaży dom 107m2 powierzchni użytkowej z poddaszem do zaadaptowania na działce 2500 m2 w miejscowości Wilkowice woj. zachodniopomorskie jakie są udogodnienia ? - Plaża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniki

Oleśniki,lubelskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom murowany o powierzchni użytkowej około 80m2, położony na 23 arowej działce w miejscowości Oleśniki, gmina Trawniki. Dom składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kramsk

Kramsk,wielkopolskie

499 000 zł128 m² 3 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom w Kramsku Twoje wymarzone miejsce na ziemi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego domu położonego w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 950 000 zł220 m² 8 849,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Prezentujemy na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 220,35m2, usadowiony na działce o powierzchni 970m2, położony w spokojnej miejscowości Redlica /po między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

2 850 000 zł350 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą klimatycznej posiadłości z 1886 roku na Mazurach. Lokalizacja Wieś Kąpławki położona jest zaledwie 40 kilometrów od Węgorzewa. Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielnarowa,podkarpackie

1 450 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 146 m , usytuowany na widokowej działce o powierzchni 14a. Lokalizacja: - malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 900 zł188 m² 6 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom ok.190m2. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok. 190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom po niedawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dziurdziewo

Dziurdziewo,warmińsko-mazurskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Chata w Kwadracie z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wielkości ok 150 m 2 z działką o powierzchni ponad 2800 m2, położonego we wsi Dziurdziewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 689 900 zł162 m² 10 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

1 200 000 zł172 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:823 m²

Rezerwacja Sprzedam dom jednorodzinny położony w Czeladzi dzielnicy Piaski. Lokalizacja domu jest bardzo dobra. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i dyskonty takie jak jak Netto, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

745 000 zł180 m² 4 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Dział, w gminie Czarny Dunajec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tarnów

Tarnów,małopolskie

560 000 zł180 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z lat 80tych w Tarnowie Mościcach. Idealne miejsce dla rodziny, która pragnie mieszkać w mieście, a jednocześnie cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł156 m² 7 992,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

W ofercie posiadamy 2 lokale na sprzedaż! Ceny domów wynoszą od 1 249 000 złotych do 1 374 000 złotych brutto. Ceny nie powiększa pcc, ponieważ wystawiana jest faktura vat. Lokal nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Elegancji dom na sprzedaż - Wola Justowska Mamy przyjemność przedstawić ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,kujawsko-pomorskie

739 000 zł180 m² 4 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom w Pasłęku z 2014 roku- projekt , Dworek Polski " wersja rozbudowana. Powierzchnia użytkowa domu ok.125 m2. (powierzchnia liczona po podłodze ponad 140m2) Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cokołowa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł208 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywną nieruchomość inwestycyjną, idealną dla inwestorów szukających gotowego i prosperującego biznesu. Dom został efektywnie przekształcony w trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klonowa

Skorochów,opolskie

1 349 000 zł190 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Serdecznie polecam wyjątkowy dom wolnostojący typu dwulokalowego z basenem i ogrodem, położony nad Jeziorem Nyskim, przy ulicy Klonowej w Skorochowie. Idealne miejsce do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

965 000 zł105 m² 9 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

1 650 000 zł187 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Władysławowo tylko U nas! Dom 187 m2 - najlepsza lokalizacja do prowadzenia małej działalności turystycznej lub zamieszkania. Władysławowo położone jest nad otwartym morzem i Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Nowa Karczma,pomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wyłącznie w Mio Casa! Dom wolnostojący wybudowany w 1980 roku, o powierzchni ok 180m2, położony na działce 700m2 w Grabowie Kościerskim. W bryle budynku z znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilkońskich

Swarzędz,wielkopolskie

890 000 zł157 m² 5 654,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł85 m² 8 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Sprzedaż | 699 000 zł | segment skrajny | 85,23 m2 | Łubna gmina Góra Kalwaria trzeci etap inwestycji W łubnej pod konstancinem! Przedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie szeregowej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Luboń,wielkopolskie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ma przyjemność oznajmić Państwu że posiadamy już w sprzedaży II etap nowego kameralnego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej w podpoznańskim Luboniu. Pierwszy etap składał się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Ostroróg,wielkopolskie

1 490 000 zł257 m² 5 797,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący 280 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora, ostroróg Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, niezwykle zadbanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom położony w Żarach o powierzchni zabudowy 105 m2 (o powierzchni całkowitej 120 m2) na działce o pow. 522 m2 w cenie 799 tys. Na pierwszym.