dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

795 000 zł70 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy murowany dom wolnostojący o powierzchni ok 70m2. Nieruchomość mieści się w pięknej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł240 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w Radości! Atuty Dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym Wysokie sufity Lokalizacja na granicy Mazowieckeigo Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z garażem, stan surowy otwarty. 150m2/5pokoi. Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem, położony na działce o powierzchni około 5,8 a w Proszowicach. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł210 m² 13 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom nad jeziorem z prywatną plażą | Warszawa-Ursynów Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż miejsce, w którym codzienność nabiera innego rytmu, bliżej natury, w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Działka położona w spokojnej części miejscowości Glincz , w stronę lasów Babiego Dołu. Twój nowy dom szybciej, taniej i nowocześniej! Budujemy domy w technologii lekkiej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dom, położony w malowniczej miejscowości Gościm, w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł146,27 m² 6 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniaki Bramki Familijna nowoczesny dom w zielonej enklawie, 20 minut od Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Żukowie. Dom w Żukowie o powierzchni 237,7 m na działce 974 m - wyjątkowy, energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł72 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szukasz domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość w Górze Włodowskiej to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i jako baza wypadowa na Jurę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł70 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż inwestycja w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Lokale o powierzchni użytkowej około 70m2. Nad piętrem przestronny strych. Parter to część dzienna domu składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł134 m² 11 417,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowoczesny domu parterowego klasy premium o powierzchni 134 m , położonego w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł72,37 m² 17 272,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 m²

Pruszków - Bąki - do sprzedaży dwupoziomowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 72,37m2, w zabudowie szeregowej, na nowoczesnym osiedlu usytuowanym w odległości ok. 2 km od stacji pkp/skm.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł111,90 m² 9 830,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, znajdujący się w miejscowości Sulimów w Gminie Siechnice. Ekonomiczny w utrzymaniu i urządzony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Pleśna, pow. tarnowski Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 500 m , położony na działce o powierzchni 950 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł220 m² 5 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda. Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł225,75 m² 5 315,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:687 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości To nie jest zwykły dom. To przestrzeń zaprojektowana tak, by żyć wygodnie, oddychać pełną piersią i cieszyć się każdą chwilą zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł95 m² 7 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom w Cieszynie - gotowy do zamieszkania, po generalnym remoncie, z klimatyzacją! Mam przyjemność zaprezentować urokliwy dom jednorodzinny z 1937 roku, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł280 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Pruszków, dzielnica Żbików - do sprzedaży oferuję atrakcyjny i solidny dom jednorodzinny w bardzo dobrej kondycji i ciekawie wykończony, otoczony przepięknym ogrodem. Dom po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł66,20 m² 10 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni ok. 1hektara m, zabudowaną domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej około 80 m. Działka ma regularny kształt. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł320,25 m² 7 775,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 937 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży awangardowo urządzonego domu wraz z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, ogrodem oraz lasem, zlokalizowanego w gminie Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł149,49 m² 2 669,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, o powierzchni użytkowej 149,49 m , położony na ul. Janowskiej, w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł100,45 m² 7 018,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Prezentujemy Państwu ostatni narożny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Dom znajduje się na Osiedlu Zwięczyca. Sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w cichej i zielonej okolicy Balina. Dom w całości podpiwniczony, z dużym , wysokim poddaszem, który można zaadoptować według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł123,25 m² 7 780,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Ekskluzywna Oferta Nieruchomości w Łodzi - Dzielnica Górna Zapraszam do odkrycia wyjątkowej okazji zakupu budynku mieszkalnego w eleganckiej zabudowie szeregowej, o powierzchni 123,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, zadbaną kamienicę w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie. To budynek o dużym potencjale, który może być przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyjątkowa willa Z prywatną strefą wellness | wola justowska | 296 m W sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa powstała nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł251 m² 6 752,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł245 m² 3 506,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:847 m²

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący przy ulicy Polnej w Debicy. Dom posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 847 m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88,38 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł186,96 m² 5 289,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przyjedż, wybierz, otwórz drzwi swojego domu. Otwórz się na ludzi. Lokalny styl w nowym wydaniu. Osiedle ul. Żonkilowa, dojazdów w gm. Kocmyrzów-Luborzyca jest zaprojektowane tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł158 m² 7 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł360 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej na osiedlu Pieczurki w Białymstoku. Dom składa się z 4 poziomów, podzielonych na dwa niezależne mieszkania (115 i 130 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Gmina Ostrów Lubelski- dom o powierzchni 80 m2 (możliwość rozbudowy piętra). Budynek gospodarczy wolnostojący. Działka 38a Budynek: 80 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 1980 Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł97,19 m² 7 202,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Oferta zewnętrznego biura sprzedaży. Klient nie płaci prowizji oraz podatku pcc! Prezentuję ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej. Kompleks będzie składał sie z 72 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment narożny 110 m z ogrodem 200 m Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m , położony w spokojnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł76,50 m² 9 790,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Hot oferta tylko W pepperhouse! Nieruchomość położona w Starzyńskim Dworze przy ulicy Słonecznej, zaledwie 15 minut od Pucka i Władysławowa! Na sprzedaż funkcjonalny, jasny 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 290 000 zł345,39 m² 18 211,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:34 620 m²

Przedstawiam na sprzedaż siedlisko o charakterze całorocznym, łączący funkcję mieszkalną i rekreacyjną, o łącznej powierzchni gruntu 3,4360 ha. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł205 m² 1 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

W otoczeniu przemiłych mieszkańców - Daniszew gm Kościelec prezentuje Państwu dom o pow 205m2, budowany w 1981r z pustaka. Dom wraz z budynkami gospodarczymi/inwentarskimi również.