dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 800 zł158 m² 5 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiam do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz 1/2 bliźniak o powierzchni ok 156 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 570 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lasek

Lasek,mazowieckie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 150 mkw.w urokliwej okolicy, otoczony lasem, z bliskim dostępem do DK 50 oraz S8. Nieruchomość wyłącznie dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 680 000 zł128 m² 13 110,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Potrzebujesz ciszy, spokoju, zieleni a jednocześnie chcesz być blisko centrum miasta. ta oferta jest dla Ciebie. Bliźniak o pow. 128 m2 dopiero wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 150 000 zł178 m² 12 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 2440m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lechowo

Lechowo,warmińsko-mazurskie

399 000 zł117 m² 3 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 357 m²

Na sprzedaż odnowiony dom, położony w centralnej części malowniczej wsi Lechowo. Wieś położona pomiędzy Lidzbarkiem Warmińskim, ornetą, a Pieniężnem ma w okolicy mnogość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom wolnostojący w dzielnicy Podgórze. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej dzielnicy Podgórze, na osiedlu domków jednorodzinnych. Doskonała lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 236 165 zł118 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

0% bez pcc |r| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Modlnicy przy ul. Szydło. Lokalizacja: łokietka Park zlokalizowana jest Modlnicy przy ul. Szydło - 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami oraz zakład produkcyjno -usługowy Nieruchomość znajduje się w Lesznie- na Zaciszu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Wojcieszyce,dolnośląskie

1 200 000 zł107 m² 11 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości Wojcieszyce, usytuowanej na trasie z Jeleniej Góry do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pietrowice Małe

Pietrowice Małe,dolnośląskie

884 600 zł240 m² 3 685,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Pietrowicach Małych Marzysz o spokojnym miejscu z szybkim dojazdem do Wrocławia? Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marusarza

Mosina,wielkopolskie

1 950 000 zł251 m² 7 768,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz nowoczesnego i komfortowego domu z dużym ogrodem, a jednocześnie planujesz zamieszkać blisko centrum miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

809 900 zł105 m² 7 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 95m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - Segment może być też o powierzchni ok. 105 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 330 000 zł265 m² 5 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Ładny i Bardzo przestronny dom dwurodzinny z dwoma niezależnymi wejściami o pow. ok. 265 m 2 , posadowiony na działce ok. 850 m 2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł95 m² 8 334,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Na sprzedaż mieszkanie w domu na piętrze z osobnym wejściem i działką o powierzchni 468m2. Dom położony w pięknym miejscu wśród zieleni w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Wrząsowice,małopolskie

2 499 000 zł185 m² 13 508,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł136 m² 10 207,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Sprzedaż bez pcc, bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Wawer/zerzeń/ul. Cylichowska między Motylkową i Kwiatów Polskich - tylko 20 min. autem do Centrum, cicha i spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chojnik

Chojnik,wielkopolskie

299 000 zł104 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący, parterowy dom na wsi, dodatkowo zabudowa gospodarcza, działka 7 arów- chojnik. Na sprzedaż działka o powierzchni 700m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym przedwojennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

834 900 zł131 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sopot

Sopot,pomorskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom 40m2. który w cenie 220.000 zł może zostać wybudowany na Państwa działce. Powierzchnia 40 m z antresolą 20m2 i sypialnią. Drewniane wykończenie, ogromne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu dom w Górze Kalwarii Działka o powierzchni 1200 m Świetna lokalizacja - bliska odległość spacerem od najważniejszych miejsc: do ścisłego centrum miasta - 5 min., do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

990 000 zł132 m² 7 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

W ofercie nowoczesne domy jednorodzinne 2-lokalowe o powierzchni 132,5 m2 lub 155 m2 na nowym osiedlu przy lesie Radziejowice. Budynki o bardzo nowoczesnej architekturze, ekonomicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł130 m² 10 364,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Trwa bezpośrednia sprzedaż od dewelopera! bez pcc i bez prowizji! Adres wawer zerzeń - ul. Cylichowska 37 Dom idealny dla rodziny, która poszukuje odpoczynku po intensywnym dniu. 6 rodzin wybrało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł142 m² 4 577,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 142 m2, położony w centralnej części Świdnika. Nieruchomość oferuje ogromny potencjał aranżacyjny, jest podpiwniczony i wymaga remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 550 000 zł150 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Przedstawiam do sprzedaży klimatyczny dom w zielonej okolicy w Ołtarzewie o powierzchni około 150 m2 posadowiony na działce ok. 6400 m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ramży

Bełk,śląskie

880 000 zł155 m² 5 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy przestronny dom W cichej okolicy! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego domu jednorodzinnego wraz z garażem, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Posiadasz działkę budowlaną lub zamierzasz ją kupić ? Chcesz szybko i niedrogo wybudować dom i zaraz w nim zamieszkać? Zapoznaj się z naszą ofertą: jesteśmy przedstawicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piłsudskiego

Stepnica,zachodniopomorskie

682 000 zł280 m² 2 435,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 201 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania przepiękną posiadłość położoną w pobliżu lasu w odległości około 12 min jazdy samochodem do centrum miejscowości Stepnica nad Zalewem Szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

490 000 zł244 m² 2 008,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Opis domu Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom, zlokalizowany niedaleko od cywilizacji miejskiej. Doskonała okolica, cicha i spokojna z szybkim dojazdem do miasta. Jest on położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lipowa

Pętkowice,pomorskie

729 000 zł87 m² 8 408,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji Tesoro Golf Park. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł119 m² 10 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy na sprzedaż skrajny segment z rynku wtórnego o powierzchni 119 m2, położony na pięknej działce ok. 300m2. Przestronny układ pomieszczeń, doświetlone wnętrza oraz własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kusińskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 079 000 zł137 m² 7 875,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Monitoring oraz system domofonowy w cenie - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. - brak czynszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gościcino,pomorskie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Luksusowy Dom Parterowy w Malowniczej okolicy Gościcina! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z moją pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji! Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodakowskiego

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł163 m² 11 646,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwej dzielnicy bronowice w Krakowie. Dom wolnostojący usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

559 000 zł62 m² 8 966,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:214 m²

Do sprzedania atrakcyjnie położony dom wolnostojący jednorodzinny /parterowy w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 62,34 m2 (istnieje możliwość adaptacji poddasza o dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Oferujemy do sprzedaży śliczny, kompaktowy bliźniak, położony na jednej ze spokojnych uliczek Górnego Sobięcina. Parter obejmuje dużą kuchnię , salonik, łazienkę, i przedpokój z gankiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Mońki,podlaskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferujemy państwu piękny, wolnostojący dom o powierzchni 200 m2 położony na działce 580 m2 w spokojnej okolicy w miejscowości Mońki. Na nieruchomość skada się, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł176 m² 7 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Przedstawiam Państwu bliźniaka zlokalizowanego w Gdańsku Łostowicach przy ul. Darżlubskiej. Opis osiedla Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł99 m² 8 098,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,66 m2 położony w Bielsku-Białej na ulicy Dumnej. Do lokalu przynależy działka o powierzchni 630m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 300 000 zł143 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Smolec okolica chłopskiej, przedmieście wrocławia, dom W zabudowie szeregowej 143 M2, 5 pokoi, działka 256 M2 parter : - salon z kominkiem 35 m2, - aneks kuchenny 15 m2, z wielkimi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

814 900 zł135 m² 6 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy w Chylicach Twoje miejsce do życia pełnego komfortu i spokoju! Marzysz o nowym początku, z dala od miejskiego zgiełku, ale w bliskim sąsiedztwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij