dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 478 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 478 ogłoszeń

465 000 zł76,50 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Pruszków Malichy ul. Pęcicka róg ul. Strumykowej, 500 m od kolejki wkd Malichy (ok. 20 min do centrum Warszawy) - do sprzedaży narożna nieruchomość o powierzchni działki 520m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł227 m² 7 396,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom w Wieliczce, 8 pokoi z garażem na 2-3 samochody, podpiwniczony! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący z 1996 roku. Powierzchnia całkowita wynosi 227 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Nowoczesny piękny Parterowy Dom z Poddaszem użytkowym 160 m2 oraz dużym garażem 40m2 Dom znajduje się 32-250 Charsznica-Miechów woj Małopolskie na Działce 1000m2 (10 arów) numer.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł70 m² 11 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Stężyca. Dom nad samym jeziorem Raduńskim, widok zapierający dech w piersiach. Godzina jazdy samochodem od Gdańska. Na sprzedaż domek z 2011 roku zbudowany w konstrukcji szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł90 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

NA sprzedaż dom W otoczeniu zieleni | raczyce | duża działka 4900 m2 | fotowoltaika | 7 pokoi | spokój I prywatność. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można zwolnić tempo, odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł90 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Osowiec komfort, cisza i świetna lokalizacja! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Osowiec, zaledwie 4 km od Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł350 m² 3 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 485 m²

NA sprzedaż, reprezentacyjny dom wolnostojący Z prywatnym lasem, wysokim standardzie wykończenia I możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, ocice gmina bolesławiec. Wgn.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedmieścia Krakowa - Wrząsowice - nowy dom bliźniak na nowym osiedlu domów jednorodzinnych przy południowej granicy Krakowa. Standard premium. Budowa zakończona - budynki z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Atuty Nieruchomości: -Monitoring i alarm -klimatyzacja na obu piętrach -instalacja fotowoltaiczna 10,3 kw - eliminująca całkowicie koszty związane z energią -system nawadniania hunter na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł125 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Okazja: wolnostojący dom z dużym potencjałem Końskie, ul. Krzywa Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i poszukiwanej części Końskich przy ul. Krzywej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł165 m² 1 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Uwaga na sprzedaż dom bliźniak Z dwoma osobnymi mieszkaniami każde O pow. Użytkowej 165 m2 Z garażem. Cena dotyczy jednej części sprzedawanego segmentu. Oferujemy na sprzedaż całego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 800 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż urokliwe gospodarstwo w pięknej, malowniczej okolicy tuż przy jeziorze Orkusz. Ogromy potencjał pod agroturystykę, stadninę koni lub inne ciekawe biznesy, wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł113,70 m² 7 343,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zapraszam do zapoznania się się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: słocin, gmina Grodzisk Wielkopolski Nieruchomość w stanie deweloperskim, lewa połówka bliźniaka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł102,38 m² 11 222,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Atuty nieruchomości: - kameralne osiedle - bezczynszowe - własny ogródek - bez skosów w sypialniach - wysoki standard budynku lokalizacja: kameralne osiedle Osada Kosakowo składa się z domów.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł83 m² 5 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie zbliżonym do stanu deweloperskiego, parterowy, 3-pokojowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł250 m² 3 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:657 m²

Wyjątkowa oferta tylko u nas! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 176 m , położony na ustawnej działce 657 m w Mikołowie. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tarnów , Góra Marcina Wielorodzinny dom , świetna inwestycja pod wynajem poszczególnych pokoi na które posiadamy zawsze duże zapotrzebowanie! - - Do sprzedaży dom 4 - kondygnacyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł264 m² 1 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedania zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 7000m2. Nowe Dwory, ul. Cicha. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Nowe Dwory przy ul. Cichej. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł94,37 m² 8 053,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Przedstawiam Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 94,37 m , stanowiący samodzielną, w pełni niezależną część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł199 m² 6 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nieruchomość w pobliżu popularnego Parku Handlowego (100 miejsc postojowych) oraz dużego sklepu spożywczego miejsc na stałe w codzienną trasę zakupową mieszkańców Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł125 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom (pół bliźniaka) o pow. 125 m2 na działce o pow. 312 m2 z możliwością dokupienia dodatkowej działki za domem o pow. 300 m2 w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł126,42 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł233 m² 3 519 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Bieganów | 181 m pu | duża działka 1400 m | garaż 2-stanowiskowy Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł463 m² 4 319,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:621 m²

Eko-invest Nieruchomości prezentuje duży dom z wielkim potencjałem w świetnej lokalizacji - Pułtuska. Prezentowana nieruchomość nadaje się idealnie na prowadzenie różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł245 m² 5 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 245 m2 (powierzchnia użytkowa 183 m2). Budynek jest położony w miejscowości Biczyce Dolne (gmina Chełmiec) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny klasy premium w Rzeszowie - osiedle Budziwój, ul. Senatorska. Kupujący zwolniony z prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł8 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Działka na sprzedaż z domem i budynkami gospodarczymi o pow. 8200m2 Ługi Wałecki, gmina Wałcz możliwość zamiany na mieszkanie W pile! Na sprzedaż działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł111,90 m² 11 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu z 2023 roku o powierzchni 111,90 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł124,50 m² 7 863,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93,92 m² 10 114,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gorzków gm. Wieliczka Do sprzedania dom wolnostojący w stanie deweloperskim w uroczym miejscu z pięknym widokiem na okolicę i las. Dom wybudowany wg projektu biura Archon" Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Nowoczesny dom parterowy - komfort, jakość i styl premium. Na sprzedaż parterowy dom z 2024 roku, zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł100 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży murowanego dom na Dąbrówce. Budynek wybudowany w 1961r. Murowany z pustaka i cegły. Częściowo podpiwniczony. W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 010 m²

Dom do remontu na dużej działce - przedmieścia dąbrowy tarnowskiej - ok.3KM DO RYNKU. Możliwość zakupu W bliskim sąsiedztwie gruntu rolnego O powierzchni 1,30ha. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł199,32 m² 3 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w Przyborowie przy ul. Długiej Nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146,50 m² 8 532,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym, zlokalizowany w Straszynie przy ul. Konwaliowej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł230 m² 5 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Szukasz miejsca, w którym odnajdziesz spokój i odprężenie? Ten dom może być właśnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł151 m² 13 576,16 zł/m²