dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszynek

Kruszynek,kujawsko-pomorskie

340 000 zł100 m² 3 396,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Dom parterowy, wolno stojący, o powierzchni użytkowej około 100 mkw, z piwnicą o powierzchni 12,95 mkw, położony w Kruszynku, gmina Włocławek, około 12 km od Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki,wielkopolskie

849 000 zł255 m² 3 329,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Marzysz o dużym domu w zielonej i spokojnej okolicy? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

569 000 zł91 m² 6 250,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł188 m² 7 973,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej części Mierzyna Standard wykończenia i rozkład pomieszczeń Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł144 m² 4 843,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy niezwykłą inwestycję w Rzeszowie położoną zaledwie kilkanaście metrów od ulic Dębickiej w Rzeszowie. Cechy inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 590 000 zł216 m² 7 347,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Na sprzedaż piękny, parterowy dom położony w spokojnym i zacisznym miejscu w Szczecin - Wielgowo. Dom o powierzchni całkowitej 216,40 m2,uzytkowej 175,10 m2, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona Dolina

Modlnica,małopolskie

1 650 000 zł128 m² 12 890,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż - wyłączność, bez prowizji Modlnica, gmina Wielka Wieś Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży tradycyjnego, superkomfortowego domu Przytulnie i bardzo funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

4 850 000 zł217 m² 22 346,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Przedstawiam zjawiskowy i nowoczesny dom znajdujący się w zielonej części Wilanowa. Inwestycja Art Garden to ekskluzywne osiedle domów z prywatnym ogrodem wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł147 m² 6 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.147 m2 usytuowany na działce 900m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 214 325 zł116 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w kameralnej inwestycji tuż za granicami Krakowa. Funkcjonalne i bogato wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierza Wielkiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

647 000 zł259 m² 2 498,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dwa Niezależne Mieszkania w Domu Wolnostojącym Prezentujemy przestronny, funkcjonalny dom zlokalizowany w atrakcyjnej części Inowrocławia, przy ul. Kazimierza Wielkiego 32. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Elbląg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł153 m² 915,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:251 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości Lokalizacja: elbląg, ul. Mickiewicza Opis nieruchomości: na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 153 m , dojazd z ulicy Ogrodowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdyńska

Pruszcz Gdański,pomorskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:895 m²

Do sprzedania działka zabudowana budynkiem mieszkalno - warsztatowym do remontu w Pruszczu Gdańskim, położony w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym w pobliżu jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębowiec

Dębowiec,podkarpackie

435 000 zł137 m² 3 165,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

>Krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dębowcu, w powiecie jasielskim, na Podkarpaciu. Jest to przestronny, trzykondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł150 m² 5 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim usytuowany w Kuźni Nieborowskiej, o powierzchni użytkowo - mieszkalnej 150 m2, działka 450 m2, sprzedam, 769 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł218 m² 4 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom Wolnostojący w świetna lokalizacji! Chełmińskie Przedmieście, 218m2, 4 Pokoi. Szukasz domu w centrum Torunia? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaława

Kaława,lubuskie

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 846 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z pięknie zagospodarowanym ogrodem oraz kortem tenisowy. Budynek położony jest w miejscowości Kaława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesna Bryła Budynku- przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, z dwoma miejscami postojowymi (możliwość postawiania wiaty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 250 000 zł154 m² 8 111,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siemianowicach Śląskich, dzielnica Przełajka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł255 m² 9 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Proponujemy Państwu doskonałą inwestycję w Wilanowie przy Wale Zawadowskim. Osiedle przewiduje wybudowanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Charakteryzuje je bardzo przyjazne podejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myszkowska

Postęp,śląskie

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Sprzedam Nowy Dom 100m2 Postęp. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu nowy dom wolnostojący z 2024 roku zlokalizowany w miejscowości Postęp przy ulicy Myszkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

660 000 zł180 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zadbanego, solidnie wybudowanego domu w Dziemionnie. Działka: powierzchnia działki wynosi 809 m2 , rozkłada się w kształcie kwadratu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Łódź,łódzkie

1 689 000 zł299 m² 5 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Do sprzedania Dom o nowoczesnej formie architektonicznej z modernistycznym tarasem dachowym w świetnej lokalizacji przy ul. Biwakowej w Łodzi! Dom o powierzchni niespełna 299 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Aleksandrowice,małopolskie

950 000 zł219 m² 4 337,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom 219 m2 z ok 5 arową działką w bliskiej odległości od Krakowa i lotniska w Balicach. Dom można również kupić z 20 arową działką za 1 350 000 zł. Domu III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł98 m² 9 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0%! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokoje | 98.3 m2 | II kwartał 2025 | 889,000 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wadowice

Wadowice,małopolskie

650 000 zł149 m² 4 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferuję do sprzedaży zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zacisznej uliczce, na osiedlu domów jednorodzinnych. Podstawową zaletą sprzedawanej nieruchomości jest jej doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinik Średni

Glinik Średni,podkarpackie

240 000 zł95 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 736 m²

Sprzedam dom z pięknym terenem rekreacyjnym w miejscowości Glinik Średni - jest to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie strzyżowskim, gmina Frysztak. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

715 000 zł201 m² 3 557,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Makler poleca na sprzedaż dom w Łabiszynie, w zabudowie szeregowej o powierzchni 201m2. Opis pomieszczeń: 1.PARTER salon z ankesem kuchennym łazienka taras 2.PIĘTRO 3 pokoje łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

699 000 zł72 m² 9 668,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wyjątkowy parterowy bliźniak! Sielankowa okolica! Tu usłyszysz śpiew ptaków, odetchniesz świeżym powietrzem po codziennym zgiełku miasta i pracy. To oferta sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 698 999 zł116 m² 14 617,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lux Ołtaszyn - Wysoka/4pok/skrajny szereg/ogród Zapraszamy na prezentację skrajnego domu w zabudowie szeregowej w Wysokiej przy ul. Parkowej. Najważniejsze informacje: metraż: 116,22 mkwrok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 070 001 zł96 m² 11 145,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje karwiany, gmina żórawina, super lux dom W zabudowie szeregowej 96 M2, 4 pokoje, działka 170 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obrzycko

Obrzycko,wielkopolskie

947 000 zł160 m² 5 915,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Obrzycku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wykończonego z dbałością o każdy szczegół wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobry

Bobry,warmińsko-mazurskie

530 000 zł300 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Siedlisko na sprzedaż - Bobry, gm. Ełk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Gdańsk,pomorskie

1 980 000 zł217 m² 9 127,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:857 m²

Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w Gdańsku-Kiełpino Górne przy ul. Goplańskiej. Spokojna okolica /w pobliżu las i jezioro/, dobrze skomunikowana. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

635 000 zł170 m² 3 744,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w Kielnarowej, zaledwie 4 km od granicy Rzeszowa, z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

925 000 zł109 m² 8 517,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Preferowany klient gotówkowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na Osiedlu Zdrojowym nieopodal Doliny Gęśnika. Prezentowana nieruchomość.