dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł121 m² 8 677,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

2 ostatnie segmenty! Segmenty mieszkalne środkowe w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 121m2, użytkowej 104,85m2 z przylegającymi ogródkami od 40 do ok. 100m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł153 m² 8 146,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we Wrocławiu na Ołtaszynie. To osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 249 001 zł100 m² 12 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szereg dwukondygnacyjny z garażem w bryle, przynależnym miejscem postojowym i 2 miejscami postojowymi na podjeździe. Dom w stanie idealnym, prawie nieużywany, do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Borowa,łódzkie

760 000 zł104 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 104m2 położony w miejscowości Borowa gmina Koluszki z bezpośrednim zjazdem z drogi powiatowej. Dom budowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce wśród zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makuszyńskiego

Częstochowa,śląskie

798 000 zł195 m² 4 092,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:989 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się z naturą, a każdy zakątek jest stworzony z myślą o Tobie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 590 000 zł270 m² 13 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ponad 270 m , położony na kameralnej, zadrzewionej działce o powierzchni 470 m w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Roszkowo,pomorskie

1 640 000 zł229 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaz w stylu rustykalnym. Szczegóły oferty: pani Magda i Pan Krzysztof postanowili sprzedać swój piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy dom ok 138m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.138 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 249 000 zł100 m² 12 490,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Dom w stanie idealnym, prawie nieużywany, do natychmiastowego zamieszkania: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m2 usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta. Szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł231 m² 5 200,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży jest duży dom z przeznaczeniem według własnego uznania do zamieszkania bądź przeprowadzenia gruntownego remontu. .Budynek wybudowany w 1989r. a rozbudowany na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 850 000 zł250 m² 15 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak 250M2, 5 pokoi, 3 łazienki, do odświeżenia, osiedle konstancja, bielawa budynek: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 250m2, usytuowany na działce 500m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 225 000 zł133 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Księginice

Księginice,dolnośląskie

1 390 000 zł124 m² 11 188,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowa dużo niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu nowoczesny dom wolnostojący, na sprzedaż w Księginicach (gmina Kobierzyce), położonych ok. 14 kilometrów od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 610 000 zł270 m² 5 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na dużej działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Nowa, niższa cena! Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasełkowa

Kraków,małopolskie

867 000 zł120 m² 7 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Jasełkowej 8M/1 w Krakowie. Dom w stanie deweloperskim, oddany do użytku, o pow. całkowitej 120 m2, pow. użytkowej 104m2. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

3 950 000 zł309 m² 12 773,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 976 m²

Luksusowa Posiadłość z Klasą: prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i Zieleni Ta wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 105 930 zł113 m² 9 786,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowoczesny I oszczędny dom na prokocimiu ( english version below, нижче наведено опис українською мовою) N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 450 000 zł270 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wolnostojący, jednopiętrowy dom, z piwnicą o powierzchni 276m2 w cichej i spokojnej okolicy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 210 000 zł145 m² 8 321,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, wykończony dom, gotowy do zamieszkania! Prezentujemy Państwu zupełnie nową ofertę - możliwość zakupu domu na nowoczesnym osiedlu. Dom wybudowany w 2021 roku , a zatem zupełnie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadarzyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 000 zł119 m² 9 655,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy, wolnostojący dom o pow. ok. 119 m2, na działce o pow. 710 m2, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej. Dobra komunikacja: stacja wkd 700 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja dom 1a deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni. Nowe domy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

2 490 000 zł423 m² 5 886,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Obiekt składa się z części mieszkalno- usługowej. Część mieszkalna znajduje się na piętrze o powierzchni całkowitej 213,60 m2 i posiada: gabinet, kuchnię, jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Wojkowice,śląskie

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom do generalnego remontu położony w Centrum Wojkowic, ul. Nowa, powiat będziński. Działka ma pow. 759 m2, ma kształt nieregularnego trapezu, posiada dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 15 Lipca

Prostki,warmińsko-mazurskie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w miejscowości Prostki przy ul. 15 Lipca 1 o powierzchni użytkowej 150 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1878 m2. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł144 m² 11 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dzień dobry! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144 m , położony na zamkniętym, spokojnym osiedlu w otoczeniu zieleni (ul. Poprawna). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Imielin,śląskie

787 000 zł127 m² 6 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** nowoczesne rozwiązania, szklane balustrady, bogaty stan deweloperski ** piec gazowy w cenie ** blisko lasu ** nowe przedszkole i żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gniew

Gniew,pomorskie

5 950 000 zł1 075 m² 5 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:115 951 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwór wolnostojący zlokalizowany w malowniczym Rakowcu, w gminie Gniew wraz z dwoma budynkami zaplecza, prywatnym jeziorem o pow. ok. 5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 230 000 zł111 m² 11 081,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

0 % Prowizji |r| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sułków położony 5km od centrum Wieliczki. Lokalizacja: sułków to urokliwa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twierdza

Twierdza,podkarpackie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 645 m²

! nowa niższa cena! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż murowany dom jednorodzinny w miejscowości Twierdza (gmina Frysztak, powiat strzyżowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

739 000 zł146 m² 5 069,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Nowoczesne lokale mieszkalne na sprzedaż - Glincz, ul. Grabowa Termin wydania kluczy do pierwszych lokali : listopad 2024 Z przyjemnością zaprezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liszki

Liszki,małopolskie

699 000 zł144 m² 4 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji: jacek Chudzik biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Mysłowice,śląskie

660 000 zł125 m² 5 276,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Koniecznie zobacz załączony film do ogłoszenia! Dla Wymagających Klientów! ostatni Dom Z Inwestycji 'zielone Zacisze' z najatrakcyjniejszą działką! 15 m od Katowic! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

879 000 zł154 m² 5 705,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 138 m 2 (154 m 2 powierzchni całkowitej). Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Opiekun oferty: nr licencji pfrn 28425 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego skrajnego szeregu w świetnej lokalizacji na wrocławskim Gądowie! Sprawdzi się, jako doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowina

Borowina,mazowieckie

1 239 000 zł168 m² 7 397,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

1 239 000 zł | przedsprzedaż | 167 m2 | połówka bliźniaka | borowina | gmina konstancin - jeziorna bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek.