dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 428 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 428 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem

Piaseczno,mazowieckie

4 000 000 zł450 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 881 m²

Przedmiotem oferty jest rezydencja w Zalesiu Dolnym obok Piaseczna. Telefon: wyjątkowa nieruchomość położona w kameralnej cichej i zielonej okolicy z ogrodem niczym park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

829 000 zł75 m² 11 056,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krucza

Niedźwiedź,zachodniopomorskie

670 000 zł159 m² 4 210,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu rodzinnego dwulokalowego w spokojnej i cichej okolicy. Idealny dla Rodziny! Na parterze znajdziemy: - przedsionek o pow. 4,2 mkw - wc o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Flisacka

Częstochowa,śląskie

1 850 000 zł895 m² 2 067,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż położonego w prestiżowej dzielnicy Grabówka w Częstochowie przy ulicy Flisackiej 5a. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Gózd

Stary Gózd,mazowieckie

995 000 zł239 m² 4 163,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Opis nieruchomości Prezentowany dom znajduje się w miejscowości Stary Gózd (powiat białobrzeski) położonej przy samej trasie S7 i oddalonej o 45 minut jazdy samochodem od Warszawy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł220 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Komfortowy dom dla rodziny 163M2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, bliskość puszczy kampinowskiej, bielany radiowo budynek: dom o powierzchni użytkowej 163m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 140 m2, usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 w spokojnej okolicy na osiedlu Pieczurki,Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Trojany,mazowieckie

340 000 zł250 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości trojany, gm. Dąbrówka, wołomiński, mazowieckie Cena: tylko (1 700 zł/m), dużo poniżej wartości odtworzeniowej! Powierzchnia domu: 250 m Typ zabudowy: dom/usługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 526 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący z 2000 roku położony w podwarszawskiej miejscowości Klaudyn cechującej się bliską odległością zarazem do granic Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Realdom poleca - kilka segmentów w tym: bliźniak - segment 2-poziomowy rezerwacja - Dostępność i cena - do potwierdzenia telefonicznie - 9j/1 - apartament - jako segment bliźniaka ok 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka Lipowa

Wólka Lipowa,świętokrzyskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom ok 120m parter z poddaszem użytkowym do adaptacji, na parterze duża kuchnia z jadalnią, 2 duze pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, ganek. Na poddasze prowadzą schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Glinno,wielkopolskie

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Oferujemy do sprzedaży urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na nowym osiedlu przy ulicy Grafitowej w Glinnie (ul. Sątopska/marcowa). To miejsce zapewnia doskonały kompromis między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł107 m² 6 355,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

W ofercie biura Stoprocent-nieruchomosci na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość o powierzchni 107 m2 składa się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 484,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Tel. Bliskość Wrocławia! Spokojna okolica. Kolejny etap- planowany termin wydania nieruchomości- wiosna 2026 Stan deweloperski do wykończenia Świetna lokalizacja - tuż przy lesie Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosnowo

Rosnowo,zachodniopomorskie

799 000 zł132 m² 6 053,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ? Wymarzony Dom Nad Jeziorem Rosnowskim! 799.000PLN Sprawdź teraz!? Gotowy do zamieszkania od zaraz Idealny na inwestycję dwa niezależne mieszkania z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 550 000 zł180 m² 8 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Pruszkowa. W latach 2010-2011 dom przeszedł całkowity remont. Wymieniono większość instalacji, budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

739 000 zł105 m² 6 865,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

W naszej ofercie komfortowy i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 105,4 m2. Działka o powierzchni 730 m2. Lokalizacja: ćwiklice, ul. 11 Listopada Doskonały wyjazd na dk1 w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tchórznica Włościańska

Tchórznica Włościańska,mazowieckie

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 772 m²

Atuty nieruchomości | Bliskość Natury | Domek drewniany | Domek murowany z garażem | Stodoła | Budynek gospodarczy | 11 772m2 | Cicha i spokojna okolica | Opis Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kołodziejska

Legnica,dolnośląskie

239 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferuję wolnostojący dom w Legnicy, obręb Piekary Stare. Cicha i spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum miasta. Szczegóły nieruchomości - Powierzchnia użytkowa: 100m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sierakowice,pomorskie

746 000 zł205 m² 3 639,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 874 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu piękne miejsce o powierzchni gruntu prawie 8000 mkw. położone w gminie Sierakowice. Na tym terenie znajduje się nowo wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł62 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalny typu bliźniak o powierzchni ok. 62 m2., parterowy z użytkowym poddaszem, o następującym układzie pomieszczeń: na poziomie parteru - kuchnia, oraz 2 pokoje, na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

345 000 zł95 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej - 95 m2, położony w Strzelewie gm. Sicienko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu dostaniesz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piskórka

Piskórka,mazowieckie

1 099 000 zł125 m² 8 784,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący parterowy I piskórka | 1 099 000 zł | 125,1 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125,1 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł107 m² 7 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2, posadowiony na działce ok.320m2. lokal nr.2 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 880 000 zł212 m² 8 847,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż wyjątkowa oferta - dom w zabudowie bliźniaczej Dom znajduje się w spokojnej okolicy, jednocześnie zapiewniając sprawny dojazd do centrum Gdańska samochodem w ciągu 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyczki

Gorzyczki,śląskie

2 000 000 zł280 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 356 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną kilkaset metrów od granicy z Czechami - rzeki Olzy, w otoczeniu natury, z dala od zgiełku, oferującą maksimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

740 000 zł82 m² 9 009,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Bez prowizji od kupującego bez podatku pcc Nowe Osiedle w Legionowie - Łajski to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych segmentów jednorodzinnych, realizowane w siedmiu etapach łącznie 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wilkowice,wielkopolskie

579 000 zł77 m² 7 521,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny lokal mieszkalny w budynku czterolokalowym (czworak) w Wilkowicach, o pow. 76,98 m2, z własnym, przynależnym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Wojnowice,dolnośląskie

499 000 zł93 m² 5 373,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Osiedle - " ogrodove " - wojnowice - 2km. od Czernicy oferta obejmuje budynek W stanie surowym zamkniętym ( przeniesienie pozwolenia na budowę ). Inwestycja składa sie z 32 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Łoś,mazowieckie

1 290 000 zł196 m² 6 567,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Przytulny i rodzinny dom wolnostojący o powierzchni 134,56 m2 położony w Łosiu niedaleko Piaseczna na pięknej zalesionej działce 1546 m2. Nietypowy przestronny dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

649 900 zł156 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 156m2, w tym garaż ok. 18m2, usytuowane na ładnej działce pow. 500 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w stanie deweloperskim Spokojna okolica, idealna dla Rodziny! Gotowe do odbioru! Lokalizacja: opatowice, tereny nad Odrą Kontakt: , tel. Brak prowizji i pcc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słonecznikowa

Dopiewiec,wielkopolskie

1 649 000 zł154 m² 10 737,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy skrajnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borowa

Opole,opolskie

1 090 000 zł145 m² 7 532,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa inwestycja w Opolu ***** 0% pcc ***** 0% prowizji ***** W Opolu - Czarnowąsach u zbiegu ulic Borowej i Bliskiej powstaje nowe, kameralne osiedle zwane Borowy Zakątek. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleje Jerozolimskie

Reguły,mazowieckie

1 755 000 zł160 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu przestronny dom o powierzchni 160 m na działce 500 m, idealny dla rodzin, osób pracujących zdalnie lub inwestorów. Wnętrze: 5 pokoi - przestronne i funkcjonalne Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 832 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w stylu dworkowym 180m2, działka 3832m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Lubień Górny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 064 990 zł138 m² 7 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 137,14 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok.660 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kady

Kady,mazowieckie

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do sprzedania wygodny dom dwulokalowy parterowy w miejscowości Kady przy Milanówku. Budynek budowany wg. projektu ,dom pod hebanowcem 4". Budynek położony w spokojnej, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerna

Czerna,dolnośląskie

440 000 zł147 m² 2 999,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ekskluzywna Oferta Sprzedaży Domu na Wsi. Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym, eleganckim domu otoczonym naturą? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.