dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

2 200 000 zł255 m² 8 627,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Czy może być coś piękniejszego niż dom w otulinie rzeki, zieleni, ciszy i wszechogarniającego poczucia harmonii? Przygotuj się na życie o jakim marzyłeś, gdzie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żychlin

Żychlin,wielkopolskie

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom parterowy, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu w malowniczej wsi Żychlin, niedaleko Konina. Dom o powierzchni 91 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefina

Józefina,mazowieckie

777 000 zł131 m² 5 940,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący na działce 734 m 2. Budynek położony w Józefinie gmina Żabia Wola. Dom z roku 2005 w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia parteru 67,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

699 000 zł122 m² 5 708,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przy lesie! wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka brukowa! wylany taras! duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł490 m² 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 395 m²

NA sprzedaż Działka zabudowana budynkiem gospodarczym Stręgiel gmina Węgorzewo Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4395m2 zabudowana budynkiem gospodarczym składającym się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

517 000 zł93 m² 5 586,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92,54 m2, usytuowany na działce 2,56 ara i zlokalizowana przy ul. Dębickiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bełzy

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł260 m² 7 673,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż / Karłowice / niedaleko parku Sprzedam dom jednorodzinny na Karłowicach w wyjątkowej, zielonej okolicy o powierzchni całkowitej około 260,5 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

190 000 zł85 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny o powierzchni około 85 m , położony w Skrzyszowie, na działce o powierzchni 8 arów. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

850 000 zł209 m² 4 066,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

II etap budowy nowość W sprzedaży widokowa działka Golden House ma przyjemność zaprezentować nowy dom w stanie surowym zamkniętym wybudowany na 7 arowej widokowej działce. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 299 900 zł181 m² 7 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż ok. 181 m2, usytuowany na bardzo urokliwej działce. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących przestrzeń i komfort życia w otoczeniu zieleni. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stępina

Stępina,podkarpackie

340 000 zł124 m² 2 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Obniżka ceny! Stępina, gm. Frysztak - parterowy dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 124 m2 na działce 45 arów (z ładnym widokiem na stronę wschodnią) oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Jaczów,dolnośląskie

629 000 zł136 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej na przedmieściach Głogowa! Ostatnie, wolne lokale. Gotowe! Zakończona Inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. Akacjowej w Jaczowie, z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 099 900 zł140 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bliźniak w Pięknej, zielonej Okolicy. Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, położony w malowniczej i cichej okolicy w Adamowiźnie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 612 000 zł129 m² 12 496,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:68 m²

Nowa inwestycja na Targówku gotowa do odbioru! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie i Twojej rodziny! Kompleks 6 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chłapowskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 297 000 zł150 m² 8 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Segment 4-pokojowy | Dom z 2 miejscami parkingowymi | Dom z Ogródkiem | Grodzisk Mazowiecki | Dom na Sprzedaż | Segment Środkowy | Dom Do Wejścia | Bardzo starannie wykończony dom (segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bema

Katowice,śląskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:953 m²

Tylko w Realton! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-kondygnacyjny dom położony w Katowicach-Panewnikach, bardzo cicha, zielona i spokojna okolica. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Atuty: -Lokalizacja blisko plaży -Lidl, biedronka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiejca

Wiejca,mazowieckie

950 000 zł125 m² 7 606,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w miejscowości Wiejca, gm. Kampinos, położony niespełna godzinę drogi z Warszawy w bliskiej odległości Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

645 000 zł120 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice, dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

748 900 zł129 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ku Słońcu

Musuły,mazowieckie

949 000 zł168 m² 5 648,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka w urokliwej podwarszawskiej miejscowości, nieopodal Grodziska Mazowieckiego - Musuły. Dom o powierzchni użytkowej 130m2 z ogrodem o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

869 900 zł163 m² 5 336,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Piętrowy dom wolnostojący położony na działce o pow. 1169m 2 w miejscowości Kruszyn, powiat bydgoski Oferta wyłącznie w naszym biurze rewelacyjny układ domu który w ani jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Piotrowice,wielkopolskie

869 000 zł94 m² 9 282,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Szukasz wolnostojącego i nowoczesnego domu? Nie masz czasu na wykańczanie wnętrz i chcesz się wprowadzić od zaraz? osa nieruchomości zaprasza na prezentację parterowego domu o pow. 93,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

852 000 zł134 m² 6 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m 2 położony w Pile przy cichej ulicy na Osiedlu Górnym. Ciepły klimat wnętrz i zaciszny ogród sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

715 000 zł106 m² 6 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:741 m²

Dom wolnostojacy w klimatycznym miejscu Częstochowa - Mirów. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa ,mirów opis neruchomości Nowo wybudowany Dom o powierzchni 105,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

959 900 zł179 m² 5 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom z użytkowym poddaszem o powierzchni ok. 180 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 740 m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starokrakowska

Radom,mazowieckie

1 150 000 zł126 m² 9 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, położonego w Radomiu na ul. Starokrakowskiej, dzielnica Jeżowa Wola. Nieruchomość parterowa, wolnostojąca, usytuowana na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Borkowo

Borkowo,pomorskie

1 249 000 zł136 m² 9 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w Borkowie-Łostowicach, kilka kroków od znaku gdańsk, co gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecam do sprzedaży piękny dom wolnostojący położony w spokojnej dzielnicy Solca Kujawskiego, po kapitalnym remoncie. Nowa cena! Dom o powierzchni całkowitej ok.250m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Mam do zaoferowania świeżo wykończony, 4 pokojowy, piętrowy Dom Wolnostojący, wybudowany w podwyższonym standardzie w 2024 roku, o łącznej całkowitej powierzchni 180m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

619 900 zł220 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 900 000 zł246 m² 7 707,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłopska

Tarnów,małopolskie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Rodzinny dom z potencjałem i pięknym ogrodem Tarnów, ul. Chłopska 630 000 zł oferta na wyłączność tylko w Nieruchomości! To nie jest zwykły dom to miejsce z duszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 699 000 zł242 m² 7 020,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Prezentuję Państwu duży jednorodzinny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany w górnej części Podjuch, nieopodal hotelu Panorama. Na powierzchni 242 m2 znajduje się 5 pokoi, kuchnia, dwie łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

880 000 zł280 m² 3 141,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

NA sprzedaż piła-zielona dolina Możliwość prowadzenia cichej działalności gospodarczej. Duży, przestronny dom w zabudowie szeregowej ( skrajny szereg) o powierzchni użytkowej 217,36 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

790 000 zł91 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) ekspozycja południowa, w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 650 000 zł206 m² 12 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, powierzchnia domu: 206m2, działka blisko 1000m2 z urządzonym ogrodem, stan deweloperski, standard premium, nieruchomość cechuje się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 818,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Gotowe już.