dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzew

Zakrzew,mazowieckie

560 000 zł289 m² 1 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 630 m²

Kup bez prowizji! Dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym w pięknej, słonecznej, zielonej, cichej okolicy gminy Zakrzew. Dom mieszkalny : Powierzchnia 289 m2, powierzchnia dodatkowa: piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 050 000 zł146 m² 7 213,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralne osiedle domów z dala od zgiełku miasta, w miejscu doskonale skomunikowanym z Wrocławiem! O inwestycji: w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brynica

Brynica,świętokrzyskie

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym. Bardzo blisko Kielc. Na sprzedaż dom o powierzchni 125,55 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 149 900 zł80 m² 14 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2, posadowiony na działce ok.320m2. lokal nr.1 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kanie

Kanie,mazowieckie

1 598 900 zł163 m² 9 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dwa Domy, usytuowane na jednej działce o powierzchni ok. 1400 m2, w Pięknym Zielonym Rejonie. Główny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 164 m2, wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 390 000 zł360 m² 6 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, jakość i doskonałą lokalizację? Ten dom w Mierzynie to idealna równowaga między spokojem natury a wygodą życia blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myślenice

Myślenice,małopolskie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli szukasz nowego domu, który chcesz urządzić w swoim stylu to jest alternatywa dla Ciebie! Jeśli masz wybranego sąsiada i szukacie domu dla Was to tym bardziej jest to alternatywa dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - gospodarczy o łącznej powierzchni ok 235m2 , z czego część mieszkalna to 70m2 , pozostała to część gospodarcza ok 165m23 w gminie Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeszów

Czeszów,dolnośląskie

395 000 zł153 m² 2 581,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Czeszów (gmina Zawonia) -dom parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 154 mkw. (77mkw parter i 74 mkw. poddasze). Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 150 000 zł216 m² 9 953,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Kiełpinie (łomianki). Jednym z jego głównych atutów jest koszt utrzymania domu, wynosi on 1000zł rocznie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Świetna oferta domu w bardzo funkcjonalnym i przestronnym układzie pomieszczeń bez wymagających generalnych remontów. Zapraszam koniecznie na prezentację i do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukowa

Gościcino,pomorskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja 3 mieszkania w cenie 1 nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Gościcino gm. Wejherowo w sercu Kaszub. Idealne miejsce dla osób aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Częstochowa,śląskie

2 580 000 zł299 m² 8 628,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż lub wynajem - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziecka

Gródków,śląskie

1 530 000 zł287 m² 5 331,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 039 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy podpiwniczony z garażem oraz dużą działką w Gródkowie przy ul. Grodzieckiej! Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni. Rok budowy: 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leźno

Leźno,pomorskie

2 199 000 zł263 m² 8 358,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Leźnie, malowniczej miejscowości położonej zaledwie 3 km od Gdańska (dzielnica Kokoszki). To doskonała opcja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

990 000 zł151 m² 6 548 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Szukasz wymarzonego domu w cichej i zielonej okolicy? Prezentujemy 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jasionka,podkarpackie

790 000 zł210 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:858 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w wolnostojący o konstrukcji szkieletowej zlokalizowany w Jasionce tuż obok Rzeszowa. Parametry budynku: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kasztanowa

Cieszyce,dolnośląskie

490 000 zł156 m² 3 141,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż d om z 2 pomieszczeniami gospodarczymi na działce o powierzchni 1566 m2 położony w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce) przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarów

Żarów,dolnośląskie

899 000 zł147 m² 6 126,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 146,73m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1133m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom Wolnostojący gotowy do zamieszkania po kapitalnym remoncie o powierzchni ok. 150 m, na bardzo ładnej działce ok. 960 m. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ryżowa

Więckowice,wielkopolskie

649 000 zł101 m² 6 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Więckowicach, na granicy z Lusówkiem, przy wyremontowanej drodze asfaltowej oraz drodze rowerowej. Bardzo dobry dojazd do Poznania (20 minut, 13 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Olsztyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł62 m² 10 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:277 m²

American Home Biuro Nieruchomości - sprzeda kolejny dom w zabudowie szeregowej ul. Olsztyńska. Wiemy jak dużym zainteresowaniem cieszą się domy w Elblągu. Dlatego też mamy dla Was kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

646 900 zł102 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne Segmenty do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 102 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wieleń Pomorski

Wieleń Pomorski,zachodniopomorskie

324 999 zł71 m² 4 577,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość położona we wsi Wieleń Pomorski, gmina Chociwel (30 km od Stargardu, 54 km od granicy Szczecina). W skład nieruchomości wchodzą 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 999 000 zł200 m² 9 998,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko Trójmiasta? Ta oferta jest dla Ciebie! brak prowizji! Termin wydania do uzgodnienia. Banino, ul. Dąbrowa atuty: - dogodna lokalizacja sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

3 000 000 zł263 m² 11 406,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ojrzanów-Towarzystwo

Ojrzanów-Towarzystwo,mazowieckie

1 299 000 zł116 m² 11 198,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję na sprzedaż kompaktowy dom wolnostojący o powierzchni 116m2 położony w miejscowości Ojrzanów-Towarzystwo, blisko szkoły, z doskonałym dojazdem do S8 Prezentujemy przytulny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.207 m2 usytuowany na działce ok.1420m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowo

Piotrkowo,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł171 m² 13 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 091 m²

Wyobraź sobie, że mieszkasz w domu, w którym każdy dzień zaczynasz od kawy na tarasie z widokiem na jezioro. W domu, w którym możesz wygodnie pracować zdalnie lub wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tarnowskie Góry,śląskie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Orzesze,śląskie

1 190 000 zł233 m² 5 107,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zobacz film I wirtualny spacer! Szukasz Domu w urokliwej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom wolnostojący zlokalizowany w Orzeszu przy ulicy Magnoliowej, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

970 000 zł145 m² 6 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w zabudowie blizniaczej Kolbudy Cicha i spokojna okolica , las , blisko jezioro , szkoła , lidl Dom w stanie deweloperskim zamkniętym ( okna , drzwi , bramy garażowe , tynki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Celestynów

Celestynów,mazowieckie

1 550 000 zł170 m² 9 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak 165 m pod klucz do zamieszkania W czerwcu 2025! zakup bez pcc Nowoczesny dom o powierzchni 165 m na działce 500 m komfort, funkcjonalność i wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Ciechanów,mazowieckie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Powstańców Warszawskich 8. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 110 m2, posadowiona na.