dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Libiąż

Libiąż,małopolskie

339 000 zł194 m² 1 751,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

Na sprzedaż duża działka (0,2158 ha) w świetnej lokalizacji- libiąż Wielki. Zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni 193,60 m2 do remontu. Na działce znajduję się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Indycza

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł412 m² 6 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu dużego domu na Ursynowie- osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. *** Rozkład pomieszczeń dostępny w galerii zdjęć. Dom o powierzchni 412.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 000 zł262 m² 19 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Gotowy do wprowadzenia || las kabacki || basen I sauna tylko dla mieszkańców osiedla || klimatyzacja W każdym pomieszczeniu Komfortowy, nowoczesny, gotowy do wprowadzenia dom na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płoty

Płoty,lubuskie

595 000 zł95 m² 6 236,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowe, funkcjonalne domy w inwestycji "czeremchowa - Płoty" - dostępne jeszcze w tym roku! Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, bez pcc i prowizji. Wszystkie szczegóły pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 430 000 zł224 m² 6 380,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej Lublin, czechów. Lokalizacja marzeń/224 m /6 pokoi/garaż/dwa tarasy/podpiwniczony/ogródek Jeśli szukasz komfortowego, funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Północna

Chełm,lubelskie

619 000 zł127 m² 4 874,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 127 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji w Chełmie zaledwie 380 metrów od centrum miasta. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukasiewicza

Krosno,podkarpackie

750 000 zł141 m² 5 328,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2/3 kamienicy, która obejmuje: 2 przestronne mieszkania wraz z działką o powierzchni 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Kamień,pomorskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom wolnostojący o powierzchni około 75 m2 usytuowany na działce mierzącej ponad 1000 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kamień przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

769 000 zł96 m² 8 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł170 m² 5 870,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem, położonego w malowniczej miejscowości Kieźliny, przy ulicy Czesława Niemena,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 786 m²

Siedlisko z budynkiem gospodarczym i dużym garażem - Stawiska, kujawsko-Pomorskie Lokalizacja: stawiska, piotrków Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia domu: ok. 100 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

777 000 zł113 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 388 m²

Jeśli marzy Ci się urocze siedlisko w przepięknych okolicznościach przyrody, położone w doskonale skomunikowanym miejscu z możliwością inwestycji. mamy dla Ciebie idealną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyrzysk

Wyrzysk,wielkopolskie

649 000 zł248 m² 2 620,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Wyrzysku. Atrakcyjnie położony, zadbany dom z garażem w bryle budynku. Budynek o powierzchni użytkowej 147,68 m 2. Na półpiętrze salon pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Straszewska

Kolonia Straszewska,kujawsko-pomorskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 914 m²

Nowa oferta tylko u nas. Na sprzedaż dom/siedlisko, o powierzchni 70 m2, w którym prowadzono gospodarstwo, usytuowany na działce o powierzchni 5914 m2. Dom jest położony we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

1 190 100 zł211 m² 5 640,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy k/zamościa, niespełna 11km od Bydgoszczy. Jeśli szukasz oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc tylko U nas 0% prowizji! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśna,śląskie

1 290 000 zł175 m² 7 383,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem - Leśna, beskidy, blisko Żywca i Jeziora Żywieckiego Jeśli marzysz o domu w otoczeniu natury, z pięknym ogrodem i górskim klimatem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Derdowskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 470 000 zł263 m² 5 591,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wolnostojący W atrakcyjnej dzielnicy szczecinek ul. Derdowskiego Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym z wbudowanym garażem oraz drugim garażem wolnostojącym. Położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

910 000 zł123 m² 7 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 760 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 122 m2, usytuowany na działce ok. 760m2 w zielonej okolicy Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

899 900 zł154 m² 5 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy Nowy Przestronny Dom. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 154 m2, usytuowanego na Przestronnej, dużej działce o powierzchni ok. 750 m2. Dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Daszewice,wielkopolskie

1 450 000 zł166 m² 8 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Wyjątkowy, gotowy do zamieszkania, parterowy dom wolnostojący z 2021 roku w Daszewicach, położony na działce o powierzchni 704 m 2 Inwestycja rozpoczęta: 12.07.2019 r. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

695 000 zł114 m² 6 111,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż: segment środkowy w zabudowie szeregowej realizacja I kwartał 2026 Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodzinna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł119 m² 9 663,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowoczesny, środkowy segment w Żernikach Wrocławskich, ul. Rodzinnej w 3-segmentowej zabudowie bliźniaczej - komfort, styl i idealna przestrzeń dla Twojej rodziny. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mosina,wielkopolskie

849 000 zł184 m² 4 614,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Rezerwacja Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny Dom na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Mosinie przy ul. Strzeleckiej. Nieruchomość została wybudowana w 2007 roku na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

920 000 zł125 m² 7 358,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bliźniak 125m2 w gminie Osielsko pod Bydgoszczą gotowy do zamieszkania. Wykończony materiałami najwyższej jakości, pompa ciepła Vaillant , w całym domu ogrzewanie podłogowe, podłogi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł204 m² 7 108,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:231 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej z działką o powierzchni 231m2. Dodatkowo w skład oferty wchodzi sąsiednia działka o powierzchni 257m2, na której aktualnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Piłsudskiego

Rotmanka,pomorskie

1 550 000 zł420 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż czterokondygnacyjny bliźniak przy ulicy Aleja Piłsudskiego w centrum miejscowości Rotmanka, gmina Pruszcz Gdański o powierzchni całkowitej 420 m2 Idealny pod inwestycję! - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:977 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Jadów,mazowieckie

362 000 zł90 m² 4 022,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nieruchomość letniskowa położna w otulinie Nadbużańskich lasów przepiękna okolica nad rzeką Liwiec Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym z garażem i małym warsztatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Krosno,podkarpackie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy, niepowtarzalny dom jednorodzinny w Krośnie, w dzielnicy Suchodół, przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 900 zł245 m² 7 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Stylowa nieruchomość. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o pow. ok. 245 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m 2 usytuowany w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

939 000 zł155 m² 6 065,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje 12 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. Do wyboru przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kobyłka,mazowieckie

796 000 zł159 m² 5 006,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159 m2 położonego na działce o powierzchni 437 m2. Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wysoki standrad domy Z pompą ciepła, fotowoltaiki l ogrzewanie podłogowe l rolety l brama garażowa na pilota bez prowizji l bez pcc Gorąco polecam dom dwu lokalowy, położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ponke

Bojano,pomorskie

1 069 000 zł116 m² 9 215,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2022 roku, usytuowany przy ul. Pawła Ponke w Bojano. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 209 m , z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skautów

Władysławowo,pomorskie

2 199 000 zł542 m² 4 057,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:548 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich Władysławowie.