dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wiry,wielkopolskie

1 239 900 zł144 m² 8 610,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Marzysz o domu z zielonym dużym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

370 000 zł86 m² 4 302,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:359 m²

Nieruchomość położona jest w Chmielniku. Stanowi ją działka o pow. 359 m.kw. oraz mały dom o pow. zabudowy 86 m.kw. Dom jest częścią bliźniaka. Dzieli działkę na 2 części. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

344 347 zł133 m² 2 589,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Wierzyciel podaje do wiadomości informacje odnośnie I licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania o nieruchomości uprzejmie prosimy kierować bezpośrednio do: komornika Sądowego przy Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Atanazyn

Atanazyn,wielkopolskie

450 000 zł183 m² 2 462,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż 2 domy w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Atanazyn gmina Szamocin. Domy położone na działkach o powierzchni 852 m 2 i 888 m 2. Cena 450 tys. zł za dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

471 900 zł82 m² 5 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zarezerwowana! budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 471900zł brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zachodni Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania nowy dom jednorodzinny w cenie 999 tys. Dom o powierzchni 120 m2 z dwoma wiatami garażowymi o powierzchni 70 m2. Do domu przylega taras 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

259 000 zł105 m² 2 460,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż budynek o charakterze usługowym (istniał sklep wielobranżowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 670 000 zł216 m² 12 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nowoczesna achitektura - bliżniak Dwa domy w zabudowie bliźniaczej nad linią brzegową rzeczki Wilanówki!. Każdy bliżniak to moduły 191 m2 i 216 m2. ( a i B ). Ceny kształtują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podegrodzie

Podegrodzie,małopolskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam dom położony w centralnej części Podegrodzia, przy samym kościele, 300 m od szkoły podstawowej, 1 km od przedszkola, blisko ośrodek zdrowia, sklepy, apteka. Dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł80 m² 13 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szukasz przestronnego domu w świetnym punkcie zlokalizowanym we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: wygodny w pełni wyposażony i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Knybawa,pomorskie

903 000 zł107 m² 8 439,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'miron z368d_457' z ceną: 623 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 000 zł70 m² 5 698,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem ogłoszenia jest dom jednorodzinny o powierzchni 70 m2 położony w Wolinie. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

890 000 zł94 m² 9 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kamilaz273_187' z ceną: 540 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Strugą

Trojanowice,małopolskie

2 550 000 zł220 m² 11 590,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję na sprzedaż piękny energooszczędny dom wolnostojący w Trojanowicach (gm. Zielonki). Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni 18 ar w kształce prostokąta. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirosławiec

Mirosławiec,zachodniopomorskie

890 000 zł209 m² 4 250,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Mirosławcu. Bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu nasz expert znajdzie najlepszę dla ciebe ofertę kredytową Wyjątkowy, nietuzinkowy i jedyny w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępa

Kępa,opolskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dom typu kostka z dużym potencjałem, usytuowany na działce o powierzchni 935 metrów kwadratowych w miejscowości Kępa, niedaleko Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

619 900 zł220 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Niewodnica Korycka,podlaskie

1 750 000 zł281 m² 6 227,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

**** top oferta **** Oferujemy na sprzedaż nowy parterowy dom jednorodzinny, z częściowo użytkowym poddaszem o prostej i nowoczesnej bryle znajdujący się w Niewodnicy Koryckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 385 000 zł240 m² 5 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nieruchomość w otulinie Puszczy Piskiej, do najbliższych jezior około 10 km, co daje komfort odpoczynku w ciszy i bliskość mazurskich atrakcji, kiedy ma się ochotę z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jenkowice,dolnośląskie

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Jenkowic, zaledwie 28 km od centrum Wrocławia i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Ostatnia szansa na zakup budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (segment środkowy - zwolniony, reszta segmentów jest już sprzedana) o powierzchni użytkowej 69 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zaciszna

Warzenko,pomorskie

795 000 zł101 m² 7 871,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Tokarach, który jest idealnie zlokalizowany - z pięknym widokiem. Dom Powierzchnia całkowita to 103 m2, użytkowa 96 m2. Dom jest wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 299 000 zł340 m² 6 761,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:914 m²

Proponowania nieruchomość położona jest w zielonym Józefowie, w świetnej lokalizacji ( zachodnia strona miasta) tylko około 1 km do komunikacji. Dom budowany był dla siebie z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

2 799 900 zł235 m² 11 914 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny Dom z 2020 Roku na Sprzedaż - Wyjątkowa Okazja Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom wybudowany w 2020 roku, o powierzchni całkowitej około 240 m. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 990 000 zł401 m² 4 962,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 2009 roku - komfort, przestrzeń i bliskość natury! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rodzinnego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podlesie

Podlesie,podkarpackie

365 000 zł135 m² 2 710,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Myśl: chcemy dom. Co dalej? Przeglądanie ogłoszeń działek na sprzedaż. Żeby było blisko, ale też trochę daleko; cicho, ale bez przesady. Później wybór projektu - dom nie za duży, ale nie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł600 m² 2 649,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Tylko U nas! Oferta na wyłączność! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, jedno lub wielo rodzinnego, położonego w malowniczej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł245 m² 7 351,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Osiedle Botanica Konstancja - 3 Etap - oddane do użytkowania Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej okolicy Konstancina-Jeziorny. Jest to już kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gnuszyn

Gnuszyn,wielkopolskie

1 549 000 zł230 m² 6 734,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 291 m²

Jeśli marzysz o życiu w miejscu, gdzie cisza, zieleń i przestrzeń tworzą idealne warunki do odpoczynku i codziennego życia, ta nieruchomość jest dla Ciebie.Prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działoszyn

Działoszyn,dolnośląskie

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Urokliwy dom z malowniczym ogrodem - Twoja oaza spokoju z dala od miejskiego zgiełku Dom o powierzchni około 170 m położony na działce 2 600 m w spokojnej, malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferta deweloperska sprzedaży nieruchomości lokalowej o powierzchni użytkowej 90m2 po podłodze 102m2 w miejscowości Śrem-Psarskie. Do lokalu przynależy działka o powierzchni ok 610m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

775 000 zł101 m² 7 673,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w zielistkach 2_343' z ceną: 626 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

1 589 000 zł262 m² 6 054,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Nowoczesny i idealny do życia i pracy wolnostojący dom w zielonej okolicy Koleczkowa. Powierzchnia działki aż 1005m! Dom o pow. ok 262,46m2 posiada trzy kondygnacje. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ćmiłów

Ćmiłów,lubelskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni około 80 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Ćmiłów, tuż przy granicy z Lublinem. Dom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości deweloperskich, poleca! Twój nowy dom w spokojnej okolicy Poznania! Szukasz funkcjonalnego domu w przystępnej cenie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł222 m² 5 855,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż: piękny dom wolnostojący w Osielsku z zachwycającym ogrodem! Szukasz wymarzonego miejsca do życia? Ta nieruchomość to prawdziwa perła w sercu Osielska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wierzbica,mazowieckie

1 048 000 zł100 m² 10 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cudowny parterowy dom w Serocku nad Zegrzem (około 100m2) i garaż. Duży salon 30m2 + dwie spore sypialnie (18 i 11 m2), duża kuchnia z oknem (10m2), duża łazienka (9m2). Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym i prywatnym ogrodem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom zlokalizowany w dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 002 880 zł156 m² 6 425,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym i garażem w Nidzicy Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 91,66 m ,.