dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Paleśnica

Paleśnica,małopolskie

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Doskonała okazja dla osób kochających naturę, piękne pejzaże oraz bliskość natury. Szukacie swojego miejsca na ziemi? Nie chcecie jednak zamieszkać na tradycyjnym osiedlu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albeckiego

Bolszewo,pomorskie

749 000 zł129 m² 5 815,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Bolszewie przy ul. Alberta Albeckiego. W spokojnej i urokliwej okolicy powstaje kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł74 m² 11 275,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 74,4 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Limanowa,małopolskie

649 000 zł244 m² 2 659,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 937 m²

Przedstawiam na sprzedaż przestronny, murowany dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pisarzowa, gmina Limanowa. Ten trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 173,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej Konin, wola Podłężna Oferujemy Państwu funkcjonalny i stylowo wykończony dom o powierzchni 67 m , usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferujemy na sprzedaż idealny miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia, bliskość natury i spokój. Doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, seniorów, jak i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

1 499 000 zł197 m² 7 616,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu energooszczędny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 170,55 m2, położony na działce o pow. 10,50 arów, dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niemeńska

Nowodworce,podlaskie

1 329 000 zł192 m² 6 911,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Nowodworce - tuż przy granicy Białegostoku Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubartów

Lubartów,lubelskie

459 000 zł96 m² 4 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi nowoczesny, wolnostojący dom w stylu stodoły o powierzchni całkowitej 96 m2 ( parter + poddasze ) oraz powierzchni użytkowej 60m2. Cena 459.000 zł netto + 8% VAT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł215 m² 7 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Klimatyczny dom z duszą w Przeźmierowie - przestronny i pełen możliwości Szukasz miejsca z charakterem, przestrzenią i niepowtarzalnym klimatem? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Kielce,świętokrzyskie

1 310 000 zł299 m² 4 376,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż środkowy segment o powierzchni użytkowej 201,87 m2 (całkowitej 299,33) zlokalizowany przy ul. Świerkowej (osiedle Pod Telegrafem). Dom składa się z następujących kondygnacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

3 600 000 zł295 m² 12 183,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszamy do zapoznania się naszą wyłączną ofertą sprzedaży wolnostojących domów na Bielawie w Konstancinie-Jeziornie. "Ogrody Konstancja" to wyjątkowe, kameralne osiedle przeznaczone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 670 000 zł128 m² 13 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż Nowoczesny bliźniak w Grodzisku Mazowieckim! Oferujemy na sprzedaż nowocześnie wykończony bliźniak z 2021 roku, o powierzchni ok. 130 m, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

380 000 zł83 m² 4 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni około 83 mkw + zaadoptowany strych około 27 mkw, składający się z dwóch mieszkań: lokal 1 - pokój 15,11 mkw z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

950 000 zł136 m² 6 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

950 000 zł | sprzedaż | 136 m2 | dom bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media miejskie, światłowód! Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł152 m² 5 606,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Numer oferty w biurze 91-21 Polecam do sprzedania dom wolnostojący nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym (poddasze do własnej aranżacji, do wykończenia) o powierzchni całkowitej 151,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skorzęcin

Skorzęcin,wielkopolskie

188 000 zł80 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szukasz taniego domu do remontu w spokojnej okolicy niedaleko jeziora? -wykorzystaj okazję i kup dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja Prezentowany dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Pisarzowice,opolskie

685 000 zł164 m² 4 176,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Uroczy dom w Pisarzowicach koło Brzegu Opolskiego. Poszukujesz domu z ładną działką? Chcesz mieszkać za miastem, ale nie pod lasem i mieć dostęp do komunikacji? Znasz już wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

2 350 000 zł590 m² 3 983,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 831 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż: pensjonat w Nałęczowie! Oprócz głównego obiektu komercyjnego na działce znajduje się dom jednorodzinny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zalesie

Kielce,świętokrzyskie

540 000 zł127 m² 4 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Rezerwacja Na sprzedaż duży dom wolnostojący z dużym podwórkiem w zielonej części Kielc, z dobrym dojazdem do centrum. Niedaleko duże centrum handlowe (krakowska). Dom do niedawna był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 177 m2 (całkowitej około 230 m2) zlokalizowany w Kielach tuż obok rezewartu przyrody Wietrznia. Dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

525 000 zł174 m² 3 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom o powierzchni 174 m2 w zwartej zabudowie (skrajny segment). Nieruchomość położona w 1 linii zabudowy z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 580 000 zł201 m² 12 835,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Prezentuję funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 201 m , położony na zadbanej działce 890 m w spokojnej części Falenicy. Nieruchomość łączy wygodny układ pomieszczeń, solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł129 m² 7 446,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Domaszczyn,dolnośląskie

1 160 000 zł141 m² 8 226,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Domaszczyn, okolice Wrocławia, położony w cichej i spokojnej części Domaszczyna. Działka i ogród: pięknie zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

800 000 zł146 m² 5 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy z garażami w spokojnej okolicy Tarnowa Lokalizacja: wola Rzędzińska (jedynie minuta od granicy Tarnowa) Inwestycja składa się z 3 domów, w tym 2 w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Murarska

Zawiercie,śląskie

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Zawiercie, ul. Murarska - Bez prowizji za usługę pośrednictwa! Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 130 m , zlokalizowany w Zawierciu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uniszki Zawadzkie

Uniszki Zawadzkie,mazowieckie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przestronny, podpiwniczony dom o powierzchni około 200 m usytuowany jest na działce o powierzchni 761 m , położony bardzo blisko Mławy ok. 8 minut samochodem. Budynek został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł132 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży jest jeden z domów wolnostojących z garażem, znajdujący się w nowo wybudowanym osiedlu w malowniczej miejscowości Przemocze. Bardzo dobra lokalizacja dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chorzowska

Kielce,świętokrzyskie

890 000 zł286 m² 3 110,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 286,12 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1834 m2 przy ulicy Chorzowskiej. Wymiary działki około 23 m x 82 m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

6 500 000 zł800 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jasiel

Jasiel,zachodniopomorskie

800 000 zł340 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Przedstawiamy Państwu do kupna dom o powierzchni użytkowej 340 m 2 , znajdujący się we wsi położonej 12 kilometrów od miejscowości Gryfice. Na parterze znajduje się 6 pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uraz,dolnośląskie

950 000 zł166 m² 5 705,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni 166,5 m2 położony na Osiedlu Portowym w Urazie. Budynek znajduje się na działce o powierzchni od 546 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Okazja deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni! nowe domy tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Inowrocław Osiedle Bajka Segment w zabudowie szeregowej wybudowany w 1991 roku. W bryle budynku garaż jednostanowiskowy. Budynek 3 kondygnacyjny, pięć pokoi, osobna kuchnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Klonów,świętokrzyskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:35 700 m²

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni około 110 m2 zlokalizowany na pięknej duże działce o powierzchni 35700 m2 w miejscowości Klonów (gm. Łączna). Dom parterowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Lokalizacja: przeginia Duchowna, 10 min od Liszek Zalew Kryspinów 13 km ok. 15 km do granicy Krakowa przystanek autobusowy 300 m lokal zawiera: dom jest wykonany z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,lubelskie

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Oferujemy Państwu luksusową posiadłość na pograniczu Lublina z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Nieruchomość dla wymagających klientów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bociania

Nadarzyn,mazowieckie

1 119 000 zł250 m² 4 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Położenie Dom zlokalizowany jest przy spokojnej bocznej ulicy, w samym centrum Nadarzyna przy ul. Bocianiej 25. Opis budynku Budynek posiada dwie kondygnacje: parter o powierzchni 89 m2, piętro.