dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 280 000 zł150 m² 8 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończony pod klucz dom w Katowicach, w dzielnicy Zarzecze, to gotowa do zamieszkania nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Zagościniec,mazowieckie

799 999 zł94 m² 8 474,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: rodzinny dom z urokliwym ogrodem Szkolna 11c / Zagościniec 4 pokoje / dwupoziomowy 72,89 m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lelewela

Piastów,mazowieckie

1 600 000 zł215 m² 7 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego z garażem. Materiały, z których zbudowany jest dom sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzywaniec

Ustroń,śląskie

204 000 zł167 m² 1 221,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 324 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk masy upadłości Marii Szafarz ogłasza sprzedaż składników masy upadłości Z wolnej ręki 1. Przedmiotem sprzedaży jest: udziały należące do Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Miłosław,wielkopolskie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Miłosławiu, przy jednej z głównych dróg Pow.uz. 100m2, działka o pow. 594m2 +piwnica oraz duży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł214 m² 6 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas dom W łochowie dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w łochowie o powierzchni całkowitej 218m, a użytkowej 116 m. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 170 000 zł182 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Grodziska Maz. blisko przystanku wkd. Powierzchnia mieszkalna 147 m , całkowita 182 m2 z garażem i pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Skrzatusz,wielkopolskie

400 000 zł110 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 2439m2 w malowniczej miejscowości Skrzatusz. Nieruchomość dwupoziomowa o powierzchni około 110m2 idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwaśniów Górny

Kwaśniów Górny,małopolskie

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w miejscowości Kwaśniów Górny, gmina Klucze. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojniejszych uliczek wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

369 999 zł146 m² 2 535,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu z indywidualnym projektem idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strzyżów,podkarpackie

519 999 zł216 m² 2 407,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:409 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w samym centrum miasta Strzyżów. Piętrowy dom o powierzchni ponad 216m2 , który w 2013 roku przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

990 000 zł215 m² 4 607,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 155,87 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 600 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 150 000 zł143 m² 8 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domanowice

Domanowice,dolnośląskie

420 000 zł280 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Domanowicach Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Domanowice, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się zaledwie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

900 000 zł116 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jodłów

Jodłów,lubuskie

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni 32m2 z zadaszonym tarasem na działce o powierzchni 4 ary. Lokalizacja: jodłów woj. Lubuskie Działka usytuowana tuż przy samym lesie, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kossaka

Wałbrzych,dolnośląskie

779 000 zł177 m² 5 083,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem na górę Dzikowiec Boguszów-Gorce, ul. Kossaka Oferuję Państwu wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej 123,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Dom przy ul. Sadowej w trakcie rozbudowy. Do obecnie istniejącego domu o powierzchni 96 m dobudowywana jest część o powierzchni około150 m, tak więc powierzchnia docelowa to około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy kameralny, przestronny i nowoczesny dom dla dużej rodziny w Wawrze. Gabinet / Biuro z oddzielnym wejściem, pokój z ukrytym przejściem, siłownia i dom w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł154 m² 10 194,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zagony 39 jest to prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Drewniany dom-siedlisko, 60m2 -3 pokoje, markusy Odkryj spokój i urok natury w tym całorocznym domu drewnianym na dużej działce z linią brzegową. Musisz sprzedać swoją nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylin-Pogorzałki

Kobylin-Pogorzałki,podlaskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 150 m²

Dom z dala od zgiełku miasta - tylko U nas! Oferta na wyłączność. Z uwagi na poszanowanie prywatności właścicieli prosimy o kontakt przez biuro nieruchomości. Dysponujemy kluczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Celinów

Celinów,mazowieckie

898 000 zł167 m² 5 377,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Nowy dom wolnostojący w Celinowie do wykończenia, blisko Warszawy I Celinów, gmina Dębe Wielkie Stan: deweloperski | Powierzchnia użytkowa: 167 m (186 m po podłodze) Działka: 762.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 339 900 zł165 m² 8 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom w stylu stodoła - na sprzedaż o pow.164 m . Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły, położoną w malowniczej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jurajska

Hutki-Kanki,śląskie

1 399 000 zł412 m² 3 392,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany przy ul. Jurajskiej w spokojnej i zielonej części miejscowości Hutki Kanki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziwiłłówka

Radziwiłłówka,podlaskie

215 000 zł49 m² 4 369,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 148 m²

Do sprzedania dom z bala na dużej działce (3148 m2) na Podlasiu w pięknych okolicach Mielnika i Siemiatycz. Dom o pow. użytkowej 49,2 m , parterowy, całoroczny, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

432 000 zł175 m² 3 042,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

1. Dom parterowy o powierzchni 142 m cena 432 000 zł Lokalizacja: dom znajduje się na działce o powierzchni 1207 m , w cichej i spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 580 000 zł380 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Cudowne miejsce, spokój, cisza obcowanie z naturą. Dom wolnostojący wykonany na płycie, cegła porotherm, pompa gruntowa osprzęt Bosch - energooszczędny. Okna aluminiowe -potrójne dwukomorowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Podleśna

Wólka Podleśna,podkarpackie

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość w Wólce Podleśnej, gmina Trzebownisko. Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę dom o powierzchni ok. 73 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Półrzeczki

Półrzeczki,małopolskie

450 000 zł127 m² 3 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle urokliwy, klimatyczny dom zlokalizowany w samym sercu Beskidu wyspowego, u podnóża najwyższego szczytu - Mogielnicy (1170 m n.p.m). Jest to okolica typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morelowa

Krzyków,dolnośląskie

1 299 546 zł130 m² 9 996,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się w Krzykowie pod Wrocławiem. Nieruchomość posiada też miejsce na wiatę garażową, duży ogród z tarasem, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Trzebnica,dolnośląskie

1 300 000 zł278 m² 4 676,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowym charakterze i dużym potencjale - idealny dla rodziny lub pod działalność gospodarczą! Opis nieruchomości: oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dziewanny

Nowa Wola,mazowieckie

1 240 000 zł180 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dwupiętrowy apartament o powierzchni użytkowej 140m2 (180m2 powierzchni całkowitej) w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem 150 m2 lokalizacja: nowa Wola - miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandria

Aleksandria,śląskie

579 000 zł116 m² 4 991,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dojazdem do miasta? Przedstawiamy wyjątkową ofertę - nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 116 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 000 zł176 m² 8 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest zadbany dom wolnostojący wybudowany w 2001 roku o powierzchni zabudowy 176m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni 98m2 usytuowany na 4 przyległych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szwałk

Szwałk,warmińsko-mazurskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 70 m2, położony w sercu Puszczy Boreckiej w miejscowości Szwałk, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baćkowice

Baćkowice,świętokrzyskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2 położony w centrum miejscowości Baćkowice, na działce o powierzchni 663 m2. Z nieruchomości tej wszędzie blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł201 m² 14 427,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż ekologiczny i funkcjonalny dom parterowy z użytkowym poddaszem w cichej i spokojnej okolicy Wawra. Świetna komunikacja - ok. 2 km do Południowej Obwodnicy Warszawy + dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jemiołowo

Jemiołowo,warmińsko-mazurskie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 939 m²

Zapraszamy do odkrycia uroczego siedliska położonego nieopodal Olsztynka. To wyjątkowe miejsce znajduje się na przestronnej działce o powierzchni niemalże 70 arów, zapewniając ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

766 000 zł86 m² 8 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 86,3 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach Środy Śląskiej ( do Dworca pkp 10 minut.