dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Węgrzce gm. Zielonki. Nowa Inwestycja 12 segmentów w zabudowie bliźniaczej. Super lokalizacja, urocze miejsce. Prowizja 0% - / koszty pośrednika pokrywa sprzedający. Rynek pierwotny - Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeżeli szukasz domu w bardzo dobrej lokalizacji z możliwością założenia własnego biznesu, ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania niewykończony dom w Naszczowicach, gmina Podegrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł574,60 m² 4 698,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa rezydencja blisko natury - marianki (gm. Brześć kujawski) Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł200 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:38 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z działkami w miejscowości Żelazówka. Dom ma powierzchnię 200 m , co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł137,04 m² 5 545,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy z widokiem na panoramę Piekar Śląskich! Na pograniczu Piekar Śląskich i Bobrownik, w malowniczej i spokojnej okolicy, powstaje kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł160 m² 37 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160 m2 położony w Wisełce w odległości 1800 m do morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73,30 m² 5 443,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Uwaga: oferta skierowana tylko i wyłącznie do klienta gotówkowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwego domu o powierzchni 73,3 m , położonego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł102,43 m² 6 345,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli, szukasz ciszy i spokoju to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Do kupienia tylko przez klienta gotówkowego, udział w dużej działce, brak możliwości udzielenia kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł152 m² 4 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa cena! Jedyne takie miejsce w Europie , Białowieża niepowtarzalny urok lasu pierwotnego. To w tym miejscu możesz mieszkać lub zarabiać wynajmując domki. Oferta dotyczy sprzedaży dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł359,33 m² 6 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować ekologiczny, inteligentny dom z basenem z widokiem na góry. Nieruchomość znajduje się w Beskiedzie Żywieckim, w malowniczej miejscowości Milówka.

Szczegóły ogłoszenia

6 475 000 zł650 m² 9 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Willa Z basenem! Piękny dom, otoczony zielenią oraz starodrzewem, usytuowany w okolicy domów jednorodzinnych. Dom stworzony dla rodziny, piękna działka, basen na ternie ogrodu. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł670 m² 2 985,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 111 m²

Przedmiotem sprzedaży jest teren, na którym posadowione są: dom: jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (wysoki parter i przyziemie), 5-pokojowy dom wolnostojący przeznaczony do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł94 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta w biurze prospace Finanse i Nieruchomości! ostatni nowoczesny bliźniak - lewa strona budynku w stanie deweloperskim! nowa niższa cena! Na sprzedaż ostatni w tym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł115 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Nowa inwestycja obejmująca domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł250 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy, energooszczędny dom z pięknym ogrodem i nowoczesnymi udogodnieniami. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł172 m² 8 133,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami! Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł180 m² 9 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Opis Wolnostojący, parterowy dom 180 m2 z garażem w bryle z 2021 roku na działce o powierzchni 1495 m2 w Stronnie gmina Dobrcz. Oferta tylko W biurze nieruchomośći nasalski.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł160 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bezpieczna transakcja tylko z Licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedmiotem oferty jest dwukondygnacyjny dom o powierzchni 125 m2 w Trzebiatowie. Idealne miejsce do wypoczynku dla rodziny. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł108 m² 8 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie deweloperskim. Lokalizacja Dom położony jest na skraju kameralnej inwestycji, gdzie powstały jedynie dwa budynki bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł66,31 m² 10 858,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segmenty w zabudowie parterowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu gotowy segment w zabudowie szeregowej parterowej w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł208,90 m² 5 260,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojego miejsca na ziemi, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku, ciesząc się przestrzenią i ciszą? Zapraszamy do Lasocic.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112,47 m² 6 668,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 517 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom z własnym stawem na sprzedaż, o powierzchni całkowitej ok.112,47m2. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz swojego miejsca w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł326,21 m² 1 989,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz, ul. Rybacka 5C Oferuję na sprzedaż dom o pow. 326 m2 w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej lokalizacji w Piszu, zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,30 m² 11 174,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem , zlokalizowane na parterze szeregowca z 2021 roku, usytuowanego w dzielnicy Zagórze w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Właśnie znalazłeś! Dlaczego ten dom jest wyjątkowy? Lokalizacja: każdego ranka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

ani pcc Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 77,93m2 znajdujący się w cichej i spokojnej części Pisarzowic. Położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:177 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kamienicę położoną w ścisłym centrum Wrześni! Budynek z bardzo dużym potencjałem, dzięki znakomitemu położeniu przy głównej ulicy! Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza i miasta.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 098 m²

Dom na dużej działce (ok. 1 ha) w sercu Puszczy Kozienickiej duży potencjał! Na sprzedaż nieruchomość położona w Suskowoli (gm. Pionki), w otoczeniu natury, ciszy i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł216 m² 15 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w sercu Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 3190 m (2 działki po 1595 m ) Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2016 Typ domu: wolnostojący, parterowy Stan: do zamieszkania Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł143 m² 8 251,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ekskluzywna inwestycja w sercu Milanówka - idealne miejsce dla osób ceniących harmonię natury i komfort miejskiego życia! Termin zakończenia budowy przewidziany na II kwartał 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowe domy w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach kameralnej inwestycji, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł132 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Domy są oferowane w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia przez przyszłego właściciela. Do ich budowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec >świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 10 254,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej przy ul. Bliskiej! Nieruchomość w stanie deweloperskim z oddaniem na IV kwartał 2026r. Oferta dotyczy segmentu środkowego B. Powierzchnia 77.72m2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom z atrakcyjnym widokiem | Morawica pod Krakowem | 2 niezależne budynki Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim i wygodnym dojazdem do Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł530 m² 7 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

NA sprzedaż dom na skarpie Z częścią usługową Na sprzedaż dom z funkcją usługową przy ul. Batalionów Chłopskich w 1 strefie miasta. Dom wybudowany przez właścicieli wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł107,40 m² 12 094,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:139 m²

Dom premium gotowy do życia Nowe Ogrody To ten moment, gdy design spotyka technologię, a komfort ma własny adres. Bliźniak 107,4 m z ogrodem, tarasem i garażem podziemnym w pełni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij