dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Cło

Cło,świętokrzyskie

1 350 000 €718 m² 5 850 €/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Bezpośrednio od właściciela przepięknie odnowiony dom rodzinny w wyjątkowo cichej okolicy w miejscowości Kostrena. Ten uroczy dom został niedawno wyremontowany z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cegielnia Psucka

Cegielnia Psucka,mazowieckie

829 000 zł122 m² 6 795,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych położonych w miejscowości Cegielnia Psucka (gmina Nasielsk, powiat nowodworski). Powierzchnia użytkowa 122,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębiczek

Dębiczek,wielkopolskie

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Twój nowy dom w Dębiczku Komfort. Spokój. Natura. Szukasz nowoczesnego domu z duszą, w którym codziennie czeka Cię cisza, świeże powietrze i widok pól oraz lasów? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Skrzeszew,mazowieckie

1 300 000 zł178 m² 7 303,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny dom jednorodzinny wolnostojący Dom został wybudowany w 2021r. a zamieszkany w 2023r Działka w kształcie prostokąta,dojazd drogą utwardzoną,posiada wjazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł150 m² 26 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, wolnostojący dom parterowy położony w spokojnej części Wilanowa, 4 pokoje, kuchnia. Duża działka o powierzchni 1216 m2 z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 330 000 zł257 m² 5 168,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Twoje nowe miejsce do życia! Nowoczesny dom z piękną działką. Lokalizacja: chwałowice Powierzchnia użytkowa: 206,28 m2 Liczba kondygnacji: 2 Działka: 1090 m2 Media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 221 m²

Niepowtarzalna lokalizacja i klimat tego miejsca spokojna, urokliwa okolica, pośród pól w miejscowości Berkowo. A jednocześnie tylko nieco ponad 30 km od Poznania. Sprzedażą zajmuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajączków

Zajączków,lubelskie

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 365 m²

Duża działka z domem, dodatkowymi budynkami, pięknym ogrodem oraz niedużym zagajnikiem w Zajączkowie. Nieruchomość leży na wzgórzu, na nowopowstającym osiedlu pośród eleganckich willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Brzezinka,małopolskie

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Sulimów,dolnośląskie

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wymarzonego domu, który zapewni Ci komfort, piękno otaczającej przyrody oraz bliskość miasta Wrocław? Mam przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową ofertę - pięknego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kajki

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł610 m² 2 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu nieruchomości zabudowanej kompleksem budynków, położonej przy ul. Kajki w Ełku. W jej skład wchodzą: 1. Budynek mieszkalny, piętrowy, o pow. użytkowej ok. 156 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niezdara

Niezdara,śląskie

400 000 zł374 m² 1 068,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2. W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 050 071 zł185 m² 11 091,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

870 000 zł91 m² 9 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Plewiskach przy ul. Skrytej! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

629 900 zł100 m² 6 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom w Zawierciu, w dzielnicy Zuzanka, o powierzchni użytkowej 100 m , który spełni oczekiwania osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Puck,pomorskie

970 000 zł227 m² 4 273,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Pucku - idealna inwestycja! Właścicielka rozważy również zamianę domu na: ? dwa mniejsze mieszkania, ? lub jedno mieszkanie z dopłatą (w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

675 000 zł161 m² 4 192,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Szukasz przestronnego domu w cichej i spokojnej okolicy jednocześnie z łatwym dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Ozorzyce,dolnośląskie

1 294 000 zł198 m² 6 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego na zamkniętym osiedlu Małe Ozorzyce, zaledwie 6 km od granic Wrocławia i 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Filipowska

Wola Filipowska,małopolskie

890 000 zł1 120 m² 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny z cegły połączony ze starym młynem, obok budynek produkcyjny wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Kompleks obiektów świetnie nadający się do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 749 700 zł220 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy Dom ok. 220m2, usytuowany na Dużej Działce. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 220 m2, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielska

Narew,podlaskie

475 000 zł172 m² 2 761,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 764 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością o wyjątkowych możliwościach inwestycyjnych, położoną w malowniczym centrum miejscowości Narew na Podlasiu. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bławatna

Mirków,dolnośląskie

999 999 zł120 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Zapraszamy na dzień otwarty 28.06.2025 Sobota, należy się wcześniej umówić telefonicznie na konkretną godzinę. Podana cena jest kwota od jakiej można ofertowac dom Na sprzedaż atrakcyjny dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

1 054 850 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment środkowy w stanie deweloperskim - inwestycja Siechnice Do sprzedaży oferujemy segment środkowy o powierzchni całkowitej 133,04 m z ogródkiem 69,7 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lesoki

Bojano,pomorskie

825 000 zł145 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny bliźniak z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się okolicy - Bojano, nowe Lesoki Zakup bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: lesoki, bojano Cena: 825 000 zł Powierzchnia: 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Tylko u nas! Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z domu parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 136 m na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Brusiek

Brusiek,śląskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:832 m²

Szukasz ciszy i spokoju wśród lasów i natury? Szukasz przestrzeni, zieleni, miejsca na wakacje, weekendy i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku? Jeśli tak - zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

949 000 zł142 m² 6 663,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

949 000 zł | Sprzedaż | 142,41 m2 | połówka bliźniaka | Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 142,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławów

Władysławów,śląskie

1 150 000 zł230 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 512 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom położony w lesie w pobliżu rzeki Liswarty w miejscowości rekreacyjnej Władysławów gmina Miedźno w odległości 25 km od Częstochowy. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymborskiej

Brzezie k. Sulechowa,lubuskie

949 000 zł118 m² 8 017,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Na sprzedaż budynek wolnostojący, usytuowany w miejscowości Brzezie k. Sulechowa, województwo lubuskie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:399 m²

Dom do remontu w centrum Grodziska Mazowieckiego to doskonała propozycja dla osób szukających nieruchomości z dużym potencjałem. Zlokalizowany w samym sercu miasta, zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

799 999 zł169 m² 4 733,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 690 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 47 690 m zlokalizowany w Brzozowie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Dom mieszkalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Podpisz umowę, a instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

10 500 000 zł718 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł160 m² 12 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Ul. Rączna - Kraków Podgórze. Nieopodal Most Wandy, ul. Śliwiaka. Stylowy dom W zielonej części krakowa | ul. Rączna | 159,5 m komfortu dom idealny dla rodziny 2+1 Szukasz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzowice

Mierzowice,dolnośląskie

260 000 zł120 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Domplus Nieruchomości Lubin Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, poniemieckiego domu parterowego z zabudowaniami gospodarczymi na zadrzewionej, dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szkolna

Sulechów,lubuskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą dostępną wyłącznie w chf Nieruchomości. Przedstawiamy jeden z najstarszych budynków w Sulechowie, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żonkilowa

Warszawa,mazowieckie

1 854 000 zł110 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Do sprzedania dom murowany z cegły, o powierzchni mieszkalnej 90m2, zbudowany w 1955r. na działce 1236m2. Dom w całości podpiwniczony, parter i poddasze (nie wykończone). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Plewiska,wielkopolskie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Zapraszamy do obejrzenia pięknego, gotowego do zamieszkania domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji jaką są Plewiska. Na całkowicie ogrodzonej działce wielkości 507 m2 na której znajdują.