dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

579 000 zł253 m² 2 288,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam do zakupu duży dom w budowie pod lasem, w miejscowości Szczepanów! Oferta na wyłączność! Obejrzyj video-prezentację domu - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami, w polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Mrozów,dolnośląskie

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni 143 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy w Mrozowie - z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubniewice

Lubniewice,lubuskie

2 950 000 zł1 374 m² 2 146,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Lubniewice to miasto położone w powiecie sulęcińskim, nad jeziorami Lubiąż i Krajnik. W pobliżu największego jeziora w okolicy Lubniewsko. Gmina Lubniewice to tzw "magia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

995 000 zł164 m² 6 067,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż gotowy, duży dom w zabudowie bliźniaczej w Chrząstawie Małej. Jest to mała i kameralna inwestycja składająca się z 2 lokali - każdy po ok. 164m2. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bystre

Stare Bystre,małopolskie

840 000 zł840 m² 296,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prowadzisz działalność i potrzebujesz dużo garaży lub powierzchni do magazynowania towaru lub sprzętów? Potrzebujesz miejsca w którym zamieszkają Twoi pracownicy? To może być Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Legnica,dolnośląskie

800 000 zł176 m² 4 553,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom z pełnym wyposażeniem w Legnicy - gotowy do zamieszkania! - Osiedle Sienkiewicza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

1 550 000 zł790 m² 1 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Świetny dom dla rodziny wszystkie media! marki, powierzchnia domu: 400 m Powierzchnia działki: 1 260 m Powierzchnia magazynu: 400 m Lokalizacja: marki Rynek: wtórny Dostępny od: 02.09.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipowa,śląskie

1 195 000 zł249 m² 4 799,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowy, urokliwy dom W malowniczej lipowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze dom W pełni wyposażony- zachwyca nowoczesością I funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabie

Grabie,małopolskie

1 190 000 zł248 m² 4 798,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta bez prowizji od kupujących Przedstawiamy ofertę sprzedaży superkomfortowego domu w miejscowości Grabie - pół godziny jazdy od południowych granic Krakowa, 3,3 km od Łapanowa i 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzestowska Huta

Borzestowska Huta,pomorskie

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, miejscowości Borzestowska Huta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Znanieckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł269 m² 9 665,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Na sprzedaż oferuję unikatowy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 226 m , położony na rozległej działce o powierzchni 1202 m , w prestiżowej i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

598 000 zł144 m² 4 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Makler poleca: do sprzedania jednorodzinny dom piętrowy ,w miejscowości Brzoza Bydgoska ,o powierzchni 143 m2 (w tym garaż i pomieszczenia gospodarcze). Układ mieszkania: - 3 pokoje (20m2, 20m2,16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeszowska

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł178 m² 6 749,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Dwa pełne pietra bez skosów skorupy**** nowoczesny dom***** cena standard wyższy deweloperski. Przedstawiamy Państwu nowoczesny kameralny Dom w Formie Bliźniaczej położone przy ul. Rzeszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bębło

Bębło,małopolskie

1 100 000 zł158 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 599 000 zł310 m² 5 158,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 893 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o pow. 213 m2 wraz z budynkiem użytkowym o pow. ok. 100 m2 (przybudówka) z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łętownia

Łętownia,małopolskie

1 499 000 zł262 m² 5 721,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Takie oferty to rzadkość. Wybitne miejsce, piękny dom, własny las, góry, widoki, przestrzeń, czyste powietrze, cisza, tylko śpiew ptaków, koncert świerszczy i zapach lasu. Mieszkasz w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Królówka,małopolskie

599 000 zł121 m² 4 954,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Smart Property prezentuje Państwu dom wolnostojący o powierzchni 101,20 mkw. Budynek położony na widokowej działce w Królówce (44 ary.) Teren w większości dedykowany pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

760 000 zł139 m² 5 453,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję w naszej ofercie! Dom pod Gdańskiem w cenie mieszkania. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się na przedmieściach Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

1 400 000 zł129 m² 10 875,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom parterowy zlokalizowany w Dominowie. Idealny dla rodzin ceniących komfort i wygodę codziennego życia. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świerkowa

Rokitnica,pomorskie

529 000 zł79 m² 6 695,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:29 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Olszewnica Stara,mazowieckie

950 000 zł173 m² 5 491,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z radością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego, jednorodzinnego domu położonego w malowniczej Olszewnicy Starej, tuż pod Legionowem, zaledwie 12km od granicy Warszawy. To nie kolejny "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Robakowo,pomorskie

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej okolicy niedaleko Luzina! Nieruchomość w Robakowie znajduje się w spokojnej okolicy blisko lasu, co zapewnia doskonałe warunki dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 650 000 zł140 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Stylowy dom przysłupowi na dużej, zadbanej działce zaledwie 5oo metrów od centrum Szklarskiej Poręby. Dom. Dokładna data wybudowania nie jest określona lecz wzmianki o budynku pojawiają się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 200 000 zł156 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jar Raduni

Juszkowo,pomorskie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny szeregowy dom w Juszkowie, obok Gdańska w doskonałej cenie. NA sprzedaż - Wyjątkowy Dom Szeregowy w Juszkowie, ul. Jar Raduni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lubiatów

Lubiatów,lubuskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:645 m²

Oferujemy do sprzedaży domek letniskowy położony w miejscowości Lubiatów, gmina Drezdenko, województwo Lubuskie. W okolicy znajduje się 14 jezior, do najbliższego ok 300 m leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 299 000 zł308 m² 10 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Komfortowy dom dla wymagającego klienta Po kapitalnym remoncie - gotowy do zamieszkania, bez żadnych kompromisów! Jeśli szukasz solidnego, pięknie wykończonego domu z basenem, ogrodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, garażem i dwoma niezależnymi lokalami - idealne dla rodziny lub inwestora! Lokalizacja: cicha i zielona okolica z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Nowoczesny Bliźniak w Stanie Surowym Otwartym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Otomin,pomorskie

2 250 000 zł244 m² 9 240,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny Dom blisko jeziora 1. Dom Prezentujemy energooszczędny dom w Otominie, o powierzchni 243,50 m , idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

770 000 zł132 m² 5 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokal w stanie deweloperskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Malownicze miejsce, zalesione, blisko rzeczka, jezioro, miejsca do spacerowania. jednocześnie świetnie skomunikowane, 2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świerkowa

Rokitnica,pomorskie

609 000 zł88 m² 6 920,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł165 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowa Inwestycja Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymańskiego Kuli

Zielonka,mazowieckie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom przy lesie - spokój, natura i doskonała komunikacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu położonego w malowniczej i cichej części Zielonki, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 250 000 zł181 m² 6 906,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie bliźniaczej w Adamowiźnie nieopodal Grodziska Maz. Nowocześnie zaprojektowana bryła z ładnymi balkonami, dużymi przeszkleniami, płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 315 000 zł155 m² 8 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowe luksusowe osiedle twój nowy dom na białołęce Nowoczesna architektura, komfort, przestrzeń I piękna zieleń! O inwestycji: osiedle Waligóry to kameralna zabudowa w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wasilków,podlaskie

885 000 zł180 m² 4 907,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji - Wasilków Prezentujemy funkcjonalny dom wolnostojący usytuowany w Wasilkowie przy ul. Dmowskiego. Ta lokalizacja daje gwarancję ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budachów

Budachów,lubuskie

259 900 zł124 m² 2 095,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Przedwojenny dom o powierzchni 124m2 na dużej 32 arowej działce. Istnieje możliwość podziału działki z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej. Centralny hol dzieli dom na dwie strefy.