dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 460 000 zł199 m² 12 372,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Atuty: dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom wielofunkcyjny! Dla dwóch rodzin lub z miejscem na działalność. Duża działka - Metro Bródno 8 min Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom Młoszowa Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Młoszowej, gminna Trzebinia. Budynek posiada niezależną klatkę schodową co umożliwia zamieszkanie dwóm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

755 000 zł135 m² 5 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak w Łochowie - przestrzeń, która dopasuje się do Ciebie! Marzysz o nowoczesnym domu, który spełni Twoje oczekiwania? Ten bliźniak w Łochowie to idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 999 000 zł460 m² 6 519,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Nieruchomość położona W najciekawszej części łomianek, która sąsiaduje bezpośrednio Z otuliną puszczy kampinoskiej. Działka O powierzchni 1236M2, zabudowana domem O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowo

Wojnowo,lubuskie

450 000 zł153 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:895 m²

Dom wolnostojacy, o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, zlokalizowany w Wojnowie (gm. Kargowa, powiat zielonogórski). Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Parter to strefa dzienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żórawina,dolnośląskie

1 020 000 zł147 m² 6 938,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy Państwu kameralną inwestycję powstającą na południe od Wrocławia. To tylko 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Cedry Małe,pomorskie

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 005 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny z garażem, w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł172 m² 10 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność jest spokojna, a dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej (segment skrajny) z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowa

Łódź,łódzkie

1 149 000 zł318 m² 3 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu w Łodzi, ul. Transportowa 28a! Ta urocza nieruchomość o powierzchni użytkowej około 155 m z dwustanowiskowym garażem to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaszczury

Zabrze,śląskie

830 000 zł240 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:828 m²

Rezerwacja do 7.08.br! Na sprzedaż Budynek mieszkalny o powierzchni ok.240m2 usytuowany na działce o powierzchni 828m2 w spokojnej zielonej części Zabrza- Kończycach! Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosławiec,lubelskie

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Urokliwy dom z sadem przy lesie - cisza, przestrzeń i gotowość do zamieszkania! Jarosławiec, gm. Uchanie, pow. hrubieszowski, woj. lubelskie Szukasz miejsca z duszą, gdzie rano budzi Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł175 m² 7 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej z Przepięknym Ogrodem w Cichej Lokalizacji przy ul. Sportowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł187 m² 12 751,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bałdowo

Bałdowo,pomorskie

739 000 zł82 m² 9 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bożenaz7d35_48' z ceną: 519 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konwaliowa

Kwilcz,wielkopolskie

960 000 zł134 m² 7 182,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 937 m²

Nowoczesny dom Z systemem smart home! Sterowanie pompą ciepła i roletami z telefonu! Kamery, brama na pilota, ogrodzenie z klasą! Cena: 960 000 zł Lokalizacja: kwilcz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

825 000 zł119 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w arkadiach 3 (gr2)_pół_614' z ceną: 740 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ogrodzieniec,śląskie

545 000 zł260 m² 2 096,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Rezerwacja Oferuję Państwu do zakupu bardzo atrakcyjną nieruchomość, przestronny i wygodny dom w Ogrodzieńcu - to jedna z najatrakcyjniejszych miejscowość na Jurze Krakowsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł179 m² 7 536,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna Złotniki | Dom z potencjałem zamieszkaj lub prowadź biznes! Powierzchnia użytkowa: 179 mkw Powierzchnia całkowita: 330 mkw Materiał budowy: suporex Dach: dachówka braas Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezie

Brzezie,małopolskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu jednorodzinnego położonego w Brzeziu, w okolicy Niepołomic. Dom składa się z: parter - - kuchnia, łazienka, pokój, spiżarka Piętro: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Basztowa

Ryczów,śląskie

430 000 zł110 m² 3 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 365 m²

! rezerwacja! do sprzedania dom położony w miejscowości ryczów gmina ogrodzieniec tel Budynek parterowy z lat 50/tych - tych, murowany z cegły i kamienia, powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzewina

Krzewina,mazowieckie

929 000 zł137 m² 6 764,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Zakup od dewelopera 0% prowizji Oferta sprzedaży 14 segmentów w budowanym przez nas Osiedlu Krzewina (gm.Halinów). Idealna propozycja dla osób szukających domu w cenie mieszkania. Segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

298 000 zł292 m² 1 020,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Oferuję na sprzedaż kamienicę znajdującą się w Częstochowie, przy ul. Dolnej 2. Ofertę polecam inwestorom poszukującym nieruchomości zabudowanej w dobrej cenie w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mostowa

Sochaczew,mazowieckie

1 130 000 zł133 m² 8 496,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z 2019 r. gotowy do zamieszkania | Sochaczew Chodaków Dom w cenie mieszkania idealna alternatywa dla mieszkania w bloku! Na sprzedaż funkcjonalny, wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

779 800 zł129 m² 6 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ćwików,małopolskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 005 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży! Dom z zabudową gospodarczą i piękną działką w spokojnej miejscowości Oferta Sprzedaży Domu w Ćwikowie, gmina Olesno, powiat Dąbrowski Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niwnica

Niwnica,opolskie

490 000 zł169 m² 2 905,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom w Niwnicy o powierzchni 168,67m2 wybudowany na 7 arowej działce. Wykonano ścianki działowe oraz dodatkowo wylano schody. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

750 000 zł79 m² 9 517,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - stan deweloperski | Sulejówek Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konradowo

Konradowo,lubuskie

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Masz dosyć zgiełku miasta? Może marzysz o cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Głogowa? Idealnie! Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Karczemki,pomorskie

1 031 000 zł110 m² 9 372,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'grzegorzwielki Z24_1158' z ceną: 681 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Wolno stojący dom z potencjałem. Wymarzona przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny. Nowo wybudowany wykończony o wysokim standardzie dom (połowa bliźniaka) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lewickie

Lewickie,podlaskie

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Lewickie, gmina Juchnowiec Kościelny. Polecamy nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 225m2 z 2008roku. Nieruchomość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

730 000 zł101 m² 7 202,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Osiedle Sasanek w Elblągu przy ul. Leszczynowej 12 to nowoczesne domy składające się z czterech lokali mieszkalnych. Sasanki położone są w malowniczej i spokojnej dzielnicy Elbląg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skrzeszewo,pomorskie

940 000 zł125 m² 7 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Przedstawiam nowy dom idealny dla rodzin z dziećmi, dobrze skomunikowany z trójmiastem - 30 min autem, a po oddaniu obwodnicy jeszcze szybciej! Dom w tym momencie dom jest doprowadzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jesówka

Jesówka,mazowieckie

2 620 000 zł388 m² 6 752,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

English version below Wyjątkowy dom w wysokim standardzie przestrzeń, jakość i doskonała lokalizacja Zapraszamy Państwa do zakupu wyjątkowego domu, który wyróżnia się na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłopska

Milin,dolnośląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Dom z dużym potencjałem i budynkami gospodarczymi - Milin, gm. Mietków Na sprzedaż dom z niezależnymi budynkami gospodarczymi , usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni.