dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 800 zł127 m² 5 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pinczyńska

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom o powierzchni 130 m2 położony na działce 1010 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie. (D2) i (D1 - działka 1002 m2) Cena dotyczy domu w stanie deweloperskim. Ogrzewanie podłogowe - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

1 200 000 zł128 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący 1-rodzinny, posadowiony na widokowej płaskiej działce 4-arowej w kształcie kwadratu (o wymiarach 20m x 20m), skąd rozpościera się piękny widok na Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwińskiego

Poniec,wielkopolskie

349 000 zł250 m² 1 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Uwielbiasz klimatyczne kamienice? Zależy Ci na dobrej komunikacji do większego miasta? Jeśli tak - przeczytaj do końca! Na sprzedaż kamienica z 8 pomieszczaniami oraz stychem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:775 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Jędrzejów. Prezentuję Państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w zabudowie szeregowej w Wilczycach, pod Wrocławiem - idealny dla rodziny Lokalizacja: wilczyce, gmina Wrocław Powierzchnia użytkowa: 100 m Ogródek: 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dołuszycka

Bochnia,małopolskie

479 000 zł57 m² 8 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:593 m²

Czy mały zadbany drewniany domek może być dla Ciebie ? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w Bochni przy ul. Dołuszyckiej. Spokojna okolica, w pobliżu plac zabaw , boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 dom wolnostojący w Pszczółkach (szczegóły lokalizacji poniżej), powstały na bazie zmodyfikowanego projektu Savannah (nieco powiększony, dodane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białostocka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do nowoczesnego życia na Malicach! Marzysz o swoim wymarzonym miejscu, gdzie zielenią otoczone, blisko komunikacji miejskiej, z wszelkimi udogodnieniami? Mam dla Ciebie idealną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerna

Czerna,małopolskie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja Szukasz niedużego domu w spokojnym otoczeniu, ale z dobrym dostępem do mediów i z potencjałem do własnej aranżacji? Sprawdź tę ofertę. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek,podkarpackie

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Działka jest uzbrojona w media: sieć wodociągowa, sieć energetyczna, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lelewela

Nowa Sól,lubuskie

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Myślisz O wyjątkowym domu W atrakcyjnej lokalizacji nowej soli? oto oferta spełniająca marzenia! en biuro nieruchomości oferuje reprezentacyjną rezydencję w Nowej Soli. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

435 000 zł101 m² 4 306,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom parterowy * orzesze /k. Mikołowa Oferuję na sprzedaż dom parterowy (z możliwością zaadaptowania poddasza na użytkowe) wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Orzeszu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Raciborska

Gdynia,pomorskie

2 899 000 zł259 m² 11 175,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Spokojne miejsce do komfortowego zamieszkania, bliskość morza, ścieżki spacerowe, las. W kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Róży

Lusówko,wielkopolskie

1 095 000 zł130 m² 8 392,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Zapraszamy na dzień otwarty 07.09 11:00-13:00. Wydarzenie pełne atrakcji dla najmłodszych oraz specjalne rabaty dla uczestników wydarzenia. Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy. Domy gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Osiedle Leśny Zakątek w Zblewie to osiedle 6 domów jednorodzinnych położonych przy ulicy Pinczyńskiej (wjazd na osiedle od strony ulicy Nadrzecznej 38, zblewo). Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom o powierzchni 130 m2 położony na działce 1010 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie. (D1) Dom w stanie deweloperskim. Możliwość zmian projektowych na wczesnym etapie budowy (zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

1 500 000 zł245 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Polecamy bardzo atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 18000 m2 szerokości 35 m, zabudowaną budynkiem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 132 m2. Na działce zarybiony staw, miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kadzidło

Kadzidło,mazowieckie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży, jasny i słoneczny dom o powierzchni użytkowej 145 m, ( do ogrzewania 180m2) usytuowany na działce o powierzchni 1400 m. Na posesji znajduje się również budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliżniaczej z garażem w bryle budynku - dostępną tylko w naszym biurze nieruchomości. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

879 900 zł176 m² 4 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Wyjątkowa okazja! Dom w stanie surowym otwartym, przedstawiamy do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni ok.176 m2, usytuowany na dużej, atrakcyjnej działce o powierzchni ok. 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 424,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:66 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Domy szeregowe w zielonej, kameralnej części Smolca Lokalizacja Smolec - doskonały dojazd do centrum Wrocławia Pełna infrastruktura w okolicy: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 150 000 zł124 m² 9 274,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:872 m²

Komfortowy dom parterowy z ogrodem i możliwością adaptacji poddasza idealna przestrzeń dla Twojej rodziny! Jeśli szukasz funkcjonalnego, przytulnego domu w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opatowiec

Opatowiec,świętokrzyskie

359 000 zł160 m² 2 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ta niepowtarzalną ofertą - wyjątkowy dom W chrustowicach czeka na nowego właściciela! Opis: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 160 m2 (80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Michałówek

Michałówek,mazowieckie

1 419 000 zł173 m² 8 202,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 173,34 m, położony w miejscowości Michałówek (gmina Wiązowna), zaledwie 23 kilometry od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Cena: 1 097 000 zł | sprzedaż | 139,80 m | segment środkowy | bobrowiec | gmina piaseczno | dostępny od zaraz! Przedmiotem sprzedaży jest środkowy segment o powierzchni użytkowej 124,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

909 900 zł101 m² 8 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy na sprzedaż: bardzo wyjątkowy Dom - 1/2 bliźniaka, w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 m2, położonego na pięknej działce o powierzchni 800 m2, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowary

Kowary,dolnośląskie

930 000 zł150 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150m2 posadowiony na działce o powierzchni 523m2 w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielecka

Suchacz,warmińsko-mazurskie

4 200 000 zł701 m² 5 991,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem zarówno inwestycyjnym (pensjonat, dom opieki) jak również własnej rezydencji. Ta wyjątkowa nieruchomość gruntowa, położona w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

858 900 zł138 m² 6 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, dostępny w promocji do końca roku! To doskonała okazja wymarzonego domu, oszczędzając przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 098 900 zł211 m² 9 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom ok. 212m2. Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok.210 m2, usytuowany na pięknej przestronnej działce, w spokojnej miejscowości Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom wolnostojący dwurodzinny ( ok. 190m2 pow. użytkowej) w podbydgoskim Łochowie, wybudowany na działce 638m2. Dom położony w centrum Łochowa, a jednocześnie lekko na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 350 000 zł160 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Wyjątkowe miejsce Magdalenki. Leśne działki osiedla doskonale wkomponowane w naturę. Cicho, spokojnie, kameralnie a jednocześnie blisko do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 260 000 zł124 m² 10 162,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Szereg od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Piętrowy, czteropokojowy szereg skrajny zlokalizowany w inwestycji deweloperskiej powstającej w podwrocławskich Iwinach. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zwardoń

Zwardoń,śląskie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:476 m²

Przedstawiam Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Zwardoniu (kierunek od strony Soli Boru). Domek noszący nazwę "irenka " leży na działce o powierzchni 476 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

549 000 zł123 m² 4 481,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia Państwu kameralną inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Głogowie Małopolskim. Do sprzedaży pozostał już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 190 000 zł154 m² 7 737,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Piekny dom z pełnym wyposażeniem do wejścia. Cena do negocjacji, zapraszam! Osiedle Jaroszówka w Białymstoku jest w pełni rozwiniętym osiedlem zarówno komunikacyjnie, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tuchów,małopolskie

639 000 zł150 m² 4 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedamy dom do zamieszkania w gm. Tuchów. Sprzedamy budynek mieszkalny o powierzchni ok. 150m2 , składający się z przyziemia, parteru oraz piętra ,położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

929 000 zł125 m² 7 410,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na bydgoskim Miedzyniu Powierzchnia całkowita domu | 125,36 m2, powierzchnia użytkowa | 108 m2 Powierzchnia działki | 303.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 780m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym trzylokalowym w zabudowie bliźniaczej i budynkiem usługowym. Budynek mieszkalny o powierzchni ok 210m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 100 000 zł395 m² 5 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny i komfortowy dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na obrzeżach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich, przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij