dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

4 499 000 zł380 m² 11 839,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, połączony z 126m2 pracownią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosnówko

Rosnówko,wielkopolskie

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny i gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki). Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł142 m² 8 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dobrczu na spokojnym osiedlu .Wybudowany w 2020 roku ,komfortowy! TYLKO W NASZYM BIURZE Powierzchnia domu 142m2/bez poddasza użytkowego/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

719 000 zł150 m² 4 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom wolnostojący w ścisłym centrum Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 150m 2 , powierzchni mieszkalnej 120m 2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turza

Turza,małopolskie

210 000 zł110 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący do wykończenia w miejscowości Turza. Dom o powierzchni około 110 m2,. Położony na działce o powierzchni około 24 ary. Poziom I: pomieszczenie gospodarcze i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 190 000 zł149 m² 7 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipowa,śląskie

3 330 000 zł205 m² 16 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Koniecznie obejrzyj prezentacje video! Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu z basenem i spa w Beskidzie Śląskim, w którym możesz od razu zamieszkać lub przeznaczyć dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oława,dolnośląskie

392 000 zł180 m² 2 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do kontaktu W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. $$$ - kupujemy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

749 000 zł101 m² 7 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rewelacyjna oferta! Spełnij marzenie o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie rzut beretem od tętniących życiem miast! Odkryj swój przyszły dom w Orzeszu (gardawice)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 900 zł135 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy bliźniak ok. 136m2, z garażem. Przedstawiamy do sprzedaży Nieruchomość w stanie deweloperskim (lokal zewnętrzny) o powierzchni około 135 m2 , posadowiony na działce około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kursko

Kursko,lubuskie

1 089 000 zł125 m² 8 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 515 025 zł101 m² 15 000,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zielone tereny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego inwestycja Nowoczesne osiedle z prywatnym parkiem. Domy oddane już do użytku Teren ogrodzony, szeroka wewnętrzna droga osiedlowa i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

639 000 zł74 m² 8 618,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości - lokal mieszkalny (środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł99 m² 5 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz po pracy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać w spokojnej okolicy? Ten dom w zabudowie bliźniaczej to połączenie komfortu, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

625 000 zł143 m² 4 379,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy, w malowniczej dzielnicy Nowego Sącza Poręba Mała. W pobliżu Szkoły Podstawowej, przystanku autobusowego, sklepu spożywczego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gruszczyn

Gruszczyn,mazowieckie

629 000 zł81 m² 7 765,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Przedstawiam skrajny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 81,14 m2. Dom posiada wygodny układ pomieszczeń zapewniający komfort nawet dużej rodzinie, oraz osobą pracującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

679 000 zł87 m² 7 764,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom parterowy! gotowy do odbioru! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie czernica Lokal składa się z: - wiatrołap (3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

840 000 zł99 m² 8 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! brak pcc! Oferta dotyczy segmentu środkowego Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny segment o powierzchni 99,4 m, idealny dla rodziny lub osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamienna

Truskolasy,śląskie

1 039 000 zł400 m² 2 597,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 952 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Truskolasy, ul. Kamienna - nr działki 1218/1, obręb Truskolasy (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jantarowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 950 000 zł148 m² 13 175,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyjątkowy parterowy dom jednorodzinny W malowniczym jankowie gdańskim - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności I bliskości natury. ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł98 m² 6 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Biuro Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia ofertę komfortowego domu Z kominkiem w zabudowie bliźniaczej W szpetalu górnym usytuowanego przy samym lesie. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

4 900 000 zł228 m² 21 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu niecodzienną nieruchomość - Kamienica w Dolnym Sopocie przy ulicy Grunwaldzkiej na działce o powierzchni 563m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Ełganowo,pomorskie

1 200 000 zł188 m² 6 381,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 506 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 188 m (w tym garaż 34 m i dodatkowa przestrzeń nad garażem 25 m ) położony na dużej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł338 m² 6 952,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 245 000 zł109 m² 11 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na opolskiej półwsi. Dom o powierzchni 109 m. kw. może zostać użytkowany jako całość lub dwa oddzielne mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 475 m²

Rezerwacja - ofrta została wyłączona Z prezentacji! - Marzysz o miejscu, w którym odpoczniesz wśród zieleni, a jednocześnie nie będzie to zbyt daleko od miasta? Ten dom to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grabowa

Boża Wola,mazowieckie

1 450 000 zł168 m² 8 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom, indywidualny projekt architektoniczny w miejscowości Boża Wola To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Narty,warmińsko-mazurskie

1 950 000 zł277 m² 7 039,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Unikalna nieruchomość z linią brzegową jeziora Świętajno idealna jako rezydencja, pensjonat lub dom inwestycyjny. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę nieruchomości nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lutosławskiego

Nowa Sól,lubuskie

899 000 zł190 m² 4 737,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego - dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Prezentowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 124,95 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 065 000 zł150 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy do kupienia niezwykle atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m2, 300m od stacji kolejki wkd. Nieruchomość jest w trakcie budowy, planowany odbiór budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 799 900 zł211 m² 8 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł138 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom marzeń przy Lesie | ul. Królewny Śnieżki, osiedle Bajkowe Olsztyn, powierzchnia ok. 120 m + zaadaptowany strych | działka 507 m | 4 pokoje | ogród | dwustanowiskowy garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamionka,mazowieckie

890 000 zł157 m² 5 668,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Witaj w miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność, a nie wyjątek. Tu czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zofiówka

Zofiówka,lubelskie

599 000 zł101 m² 5 929,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu znakomitą alternatywę dla małego i drogiego mieszkania w Lublinie. Inwestycja Sasanki to idealne rozwiązanie dla małżeństw czy rodzin z dziećmi. Zapewnia.