dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kacza

Bralin,wielkopolskie

520 000 zł85 m² 6 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Domy w zabudowie szeregowej Bralin! Cenisz sobie ciszę, spokój? Interesuje Cię zakup domu w zabudowie szeregowej, z własnym ogródkiem i niskimi kosztami utrzymania? W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ruda Śląska,śląskie

699 000 zł381 m² 1 834,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

Na sprzedaż: kamienica inwestycyjna do generalnego remontu - Ruda Śląska, ul. Achtelika Cena: 699 000 zł Działka: 1893 m | Powierzchnia użytkowa budynku głównego: 381 m , 320m pum Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 459,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kup bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej części Ząbkowic Śląskich, przy ul. Ignacego Daszyńskiego. Idealna propozycja dla rodziny 34 osobowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferuję posesję o powierzchni 580 m2 na której znajduje się dom, budynki gospodarcze, ogród i drzewa owocowe. Dom budowany w latach 60-siątych z suporeksu i cegły dziurawki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 249 090 zł451 m² 4 986,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierściec

Pierściec,śląskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Rezerwacja! Dom z potencjałem w sielskiej okolicy - przestrzeń, natura i spokój na wyciągnięcie ręki Zapraszamy do miejsca, które pozwala na życie w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

810 000 zł210 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Domplus Nieruchomości oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - kamienicę w centrum miasta Polkowic- tuż przy samym Rynku. Kamienica dzięki swojej świetnej lokalizacji może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 590 000 zł199 m² 7 989,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom bliźniak (jedna część) o powierzchni 200 mkw na atrakcyjnym osiedlu Lipniak. Dom bliźniak tylko 7 minut od centrum Lublina. Wybudowany z najwyższą troską o jakość materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 819,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż dom w standardzie premium - Cesarzowice pod Wrocławiem Powierzchnia domu: 159,88 m Taras + ogród: 189,5 m Powierzchnia działki: 285,37 m Oferuję nowoczesny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka Północna

Wrocław,dolnośląskie

896 000 zł96 m² 9 323,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom jest w stanie developerskim ,możliwość za dodatkową opłatą oddania budynku pod klucz. Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej nowoczesność w zielonej części Wrocławia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferta na wyłączność. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury - ogród zimowy - W cenie pełne umeblowanie I wyposażenie Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawornik

Jawornik,małopolskie

1 499 990 zł215 m² 6 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wolnostojący dom z przestronną działką 13-arową w Jaworniku - gotowy do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa domu: ok. 120 m Idealny dla rodziny - przestrzeń, komfort i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł76 m² 10 582,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w Dobrzykowicach - 75,5 m , ogród, 4 pokoje. Uwaga! Dom jest już wykończony pod klucz. Oferuję zatem gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny o powierzchni 75,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumidajskiego

Radłów,małopolskie

559 000 zł110 m² 5 100,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu w otoczeniu zieleni? Oferujemy dwa domy w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Radłów, gmina Radłów. Budynki powstają według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

700 000 zł94 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowe domy, w stanie deweloperskim w Borzęcie, 5 minut z Myślenic! Każdy na 7-arowej działce, z wszystkimi mediami, gotowe w stanie deweloperskim już pod koniec lata!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

579 000 zł85 m² 6 803,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy o powierzchni 85m2 w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w malowniczej i spokojnej okolicy Łążyna, w okolicy Torunia. Osiedle Zacisze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

835 000 zł90 m² 9 257,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Szukasz miejsca, które będzie Twoim azylem, gdzie możesz odpocząć po całym dniu pracy, a jednocześnie żyć w bliskości miasta? To tutaj znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Wymysłów,śląskie

869 000 zł156 m² 5 570,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 461 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w miejscowości Wymysłów. Lokalizacja umożliwia zaznanie prawdziwego spokoju w otoczeniu lasu oraz zapory wodnej w odległości zaledwie 600 m! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Miączyn-Kolonia

Miączyn-Kolonia,lubelskie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 478 m²

Do sprzedania dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 90 m2, położony w spokojnej miejscowości Miączyn - Kolonia zaledwie 18 km od granic Zamościa. Płaska działka o powierzchni 4 478.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o pow .ok.96 m 2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok. 70 m 2. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 799 900 zł211 m² 8 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Palcza

Palcza,małopolskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w centrum Palczy widokowa działka, świetna lokalizacja! Oferuję do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 180 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 550 000 zł162 m² 9 583,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych W malowniczej zielonej częsci katowic dom Z zielonym dachem nad garażem nowoczesne wysokie duże okna Na sprzedaż dom o pow. 161,73 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościuki

Kościuki,podlaskie

2 100 000 zł342 m² 6 138,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 466 m²

Zamieszkaj tam, gdzie każdy dzień przypomina wakacje - Kościuki, gmina Choroszcz - 20 minut od centrum Białegostoku! Wyobraź sobie poranki, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a przez otwarte okna wpada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orzesze,śląskie

1 499 000 zł804 m² 1 864,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 310 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Orzeszu, z możliwością inwestycji, składający się z dwóch odrębnych mieszkań o powierzchni 168 m2 oraz 146 m2, ponadto w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościuki

Kościuki,podlaskie

2 100 000 zł342 m² 6 138,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 466 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność smakuje jak wakacje - Kościuki w gminie Choroszcz! To tylko 20 minut od centrum Białegostoku! Wyobraź sobie poranki, gdy budzi Cię śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dynów,podkarpackie

1 169 000 zł159 m² 7 354,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 064 m²

Dynów / powiat Rzeszowski / oferta premium / Dom w Dynowie to oferta nieruchomości, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nowoczesne wnętrza, funkcjonalne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Marcinkowo,kujawsko-pomorskie

435 000 zł83 m² 5 235,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości! Mamy Państwu do zaoferowania wyjątkową nieruchomość w spokojnej miejscowości Marcinkowo. Jest to solidny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rajska

Wrząca,łódzkie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni zabudowy 50m2+poddasze użytkowe. Nieruchomość składa się z: -Zadaszonego tarasu -jasnego, przestronnego salonu -w pełni zabudowanej i wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 100 zł221 m² 6 335,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: wyjątkowy dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo/błonie Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Biała Podlaska,lubelskie

1 460 000 zł400 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Dom o powierzchni ok 400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 126 m Choszczówka Szukasz połączenia komfortu życia w mieście z bliskością przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czastary

Czastary,łódzkie

450 000 zł175 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa około 175 m2 Powierzchnia działki 1 000 m Na zdjęciu jeden z projektów. liczba pokoi: 5 poddasze: użytkowe dach: dwu-spadowy pokrycie dachu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

189 000 zł67 m² 2 819,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z budynkiem gospodarczym i garażem, położony w miejscowości Dadzewo k. Polanowa. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - środkowy segment, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

1 850 000 zł925 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:832 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję dla Inwestorów - dwie zabytkowe kamienice z okresu ok 1880 - 1898 roku. zlokalizowane w samym sercu Piekar Śląskich, tuż przy rynku przy ul. Bytomskiej. Te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czysta

Kobierzyce,dolnośląskie

979 000 zł123 m² 7 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m , położony na działce o powierzchni 397 m , z ogrodem o powierzchni ponad 250.