dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

635 000 zł129 m² 4 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Dom w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej - projekt Archon Dom w Sasankach` Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według sprawdzonego projektu Archon - Dom w Sasankach`, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł206,31 m² 9 694,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:971 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł250 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:714 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250,9 m (wraz z garażem) w bryle budynku. Nieruchomość położona na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł148 m² 8 777,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 147,69 m2 posadowiony na atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł196 m² 11 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 836 m²

Niesamowity, magiczny, jedyny można byłoby opisywać tą nieruchomość na wiele sposobów ale najlepiej ją zobaczyć, bo żadne słowa nie wyrażą tych widoków na Zalew i Mierzeję Wiślaną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł189 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy nieruchomość zabudowaną domem drewnianym z pięknym piecem kaflowym. Na działce znajduje się budynek gospodarczy - murowanym oraz stodoła na słupach betonowych. Stan ogólny.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł231,30 m² 8 560,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom Z halą gospodarczo-garażową połącz życie rodzinne Z prowadzeniem własnego biznesu! W malowniczej miejscowości Milików, położonej zaledwie 2 km od Nowogrodźca,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł250 m² 3 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji Włocławka. Szpetal Dolny to willowa dzielnica z daleka od zgiełku miasta. Ta ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 900 zł93,22 m² 12 335,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w czwartek, 21/05/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie - ul. Barwinka / Józefosław - 3 pokoje z osobną kuchnią + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł350 m² 1 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Łowczówku gm. Pleśna.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,50 m² 6 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jak może wyglądać twój wymarzony dom ? A dokładnie tak! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta? Już za dwa miesiące możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł104 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy wolnostojący wybudowany W technologii kanadyjskiej - jaworzno - ciężkowice rezerwacja! Do sprzedania dom wolnostojący w Jaworznie o powierzchni użytkowej 104m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł196 m² 4 076,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:912 m²

Wyjątkowa oferta dom z trzema apartamentami nad jeziorem Morzycko Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się od widoku tafli czystego jeziora, a powietrze pachnie lasem. Moryń.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł307,90 m² 2 679,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, 2,5 km od plaży w Pogorzelicy. Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 228.6 m2, całkowitej 307,9 m2, powierzchni zabudowy 168,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł191 m² 6 806,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 399 m2 zabudowaną domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 143m2, w Rudzie Śląskiej - Halemba. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Łomianki wyjątkowy dom jednorodzinny na dużej, zielonej działce 2100 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182,50 m² 5 473,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - idealny również pod działalność gospodarczą Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wybudowany w 1980 roku , posadowiony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania duży budynek mieszkalny położony około 6 km od Świeradowa Zdój. Budynek nadaje do zaadaptowania na wynajem krótkoterminowy lub agroturystykę.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł371,26 m² 15 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej, nowoczesnej willi jednorodzinnej, położonej w miejscowości Będkowice. Budynek Prezentowana nieruchomość to nowo wybudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł95 m² 2 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 670 m²

Gospodarstwo w Zawadce - gmina Strzyżów 0,6670 ha działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym oraz garażem. W skład domu wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 900 zł145,80 m² 10 630,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104 m² 9 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom B4 na sprzedaż - rączna | 510 m działki | 4-ty od wjazdu | świetna cena Szukasz domu z dobrym układem, dużą działką i rozsądną ceną? dom B4 to bardzo ciekawa propozycja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł374 m² 4 251,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Piękny, stylowo urządzony dwurodzinny dom o powierzchni 374 m2 w miejscowości Korytów k/żyrardowa. Usytuowany na podwyższonej działce z widokiem na zalew. Zaprojektowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175,70 m² 7 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w Bratkowicach, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Rezerwacja do 22 lutego br. Umowa przedwstępna. Lubczyna, dom, ogród, sprzedaż Lubczyna, nieruchomość zabudowana, dom, ogród, sprzedaż. Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca pozostał 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Idealna nieruchomość dla osób chcących zamieszkać w zielonej, spokojnej okolicy, jednocześnie nie opuszczając granic miasta. Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 800 zł82,45 m² 6 025,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Żarowie. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 300m2 na nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

1. Przestronny dom 360 m z dwoma mieszkaniami, fotowoltaiką i kominkami 2. Na sprzedaż solidny dom z początku lat 90. o łącznej powierzchni 360 m (po 180 m na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł301 m² 2 654,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej /środkowy położony jest w Łodzi, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł66,40 m² 11 445,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wybudowany w latach 2020-2022, położony na kameralnym, spokojnym osiedlu w Grobelnie. ________________________________________.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł113,82 m² 3 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| na sprzedaż murowany, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, w trakcie budowy (stan surowy otwarty - budowa rozpoczęła się w 2011 roku), o pow. użytkowej 113,82 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł477 m² 3 352,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem o powierzchni 477,11 m , położonym w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej, wybudowanym w 1975 roku. Budynek aktualnie podzielony jest na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł153,15 m² 5 543,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, przepiękna działka, staw, domek gościnny Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 153,15 m2, położony na działce o pow. 2800 m2 w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 043 m²

Wyjątkowy dom w sercu Krainy 100 Jezior Sieraków Na sprzedaż oferujemy komfortowy, przestronny dom jednorodzinny wybudowany w 2008 roku, położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:848 m²

Atuty Lokalizacja Łeba to nadmorskie miasto w północnej Polsce, znane z pięknych plaż, portu rybackiego i unikalnych ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym. Latem przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł394 m² 6 342,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:432 m²

Winogrady | dom po remoncie | 400 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny na Winogradach (ul. Słomiana) - lokalizacja łącząca szybki dojazd do centrum z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom inwestycyjny Z najemcami. 4 niezależne mieszkania 2-pokojowe. Dom: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m2 mieszczący się w dzielnicy Wejherowo Śmiechowo. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł147 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:367 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Rowach, idealna pod wynajem. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 147 m , położoną na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł172 m² 6 389,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Twój azyl w sercu natury nowoczesny dom bliźniaczy w Wyśmierzycach nad Pilicą. Połowa bliźniaka o powierzchni 172 mkw na działce 580 mkw. Uwaga: wielka czasowa obniżka! teraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł146 m² 3 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia dwupiętrowy dom na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji w Kłobucku. Dom o powierzchni 146m2 z dwoma balkonami i dużym tarasem.