dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cena promocyjna 699000zł do końca 31.12.2025r. Oferujemy na sprzedaż ostatni dom zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów. Budynki o powierzchni użytkowej 65 m2 ( 80 całkowitej)na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 175 zł137,09 m² 7 609,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Dobra w Dobrej, 15 km od centrum Szczecina. Parter domu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 975 zł137,09 m² 7 578,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 750 zł137,09 m² 7 620,91 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł422,27 m² 12 906,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:22 895 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rezydencja nad jeziorem - ponad 2 hektary prywatnej przestrzeni, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł139 m² 4 676,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Takie, w których zwalniasz, oddychasz głębiej i masz wrażenie, że dokładnie tu powinno być Twoje miejsce. Ten dom powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł82,90 m² 7 418,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem, w spokojnej okolicy z widokiem na góry - to idealny moment na decyzję. W inwestycji pozostał już tylko jeden dostępny segment - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł123 m² 5 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - Kaniów! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Bez prowizji! Przyjedź, zobacz na żywo, poczuj klimat tego miejsca i porozmawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł149,59 m² 11 691,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom A3 - 149,59 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu A - Architektura dla ceniących funkcjonalność. To nowoczesna przestrzeń zintegrowana z naturą. Przemyślany układ pomieszczeń oddziela strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł149,59 m² 11 357,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom A4 - 149,59 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu A - Architektura dla ceniących funkcjonalność. To nowoczesna przestrzeń zintegrowana z naturą. Przemyślany układ pomieszczeń oddziela strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 949 000 zł175,94 m² 11 077,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom B2 - 175,94 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu B - Rezydencje dla najbardziej wymagających. Położone bezpośrednio przy ścianie lasu sosnowego, co zapewnia prywatność, spokój, czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł135 m² 13 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom o powierzchni 135 m , usytuowany na zagospodarowanej działce o wielkości 698 m , w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Komfortowy dom z garażem | Sasanka XL | Spokojna okolica, szybki dojazd bez podatku pcc | bez prowizji dla biura Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygody i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł162 m² 7 401,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Szukasz domu, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez remontów, bez kompromisów w układzie i z przestrzenią dla rodziny? Domu, który jest oazą spokoju z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-21

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć, zwolnić tempo i cieszyć się bliskością natury? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. W miejscowości Brąswałd, gm. Dywity,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł175,60 m² 4 840,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom na sprzedaż W budzyniu Znacząca obniżka ceny! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 176 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 840 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł115,19 m² 11 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Fotowoltaika + magazyn energii | Klimatyzacja | Smart Home | 30 min do Warszawy | blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł107,21 m² 9 318,16 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 107,25 m , położonego przy ul. Ceramicznej w Markach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł107,21 m² 8 767,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 319 000 zł107,21 m² 12 302,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Toporowice - spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem: ok. 10 minut do Będzina i ok. 30 minut do Katowic. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł219,50 m² 3 120,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój, przy ul. Chmielnej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł425 m² 9 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:423 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - nieruchomość zlokalizowana W prestiżowej części krakowa - na bronowicach Biuro Plutecki Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu unikalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł200 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego domu położonego w jednej z najbardziej komfortowych części Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł78,25 m² 11 821,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wyjątkowy segment z dużym ogrodem - idealny dla rodziny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, dwupoziomowy segment narożny z dużym ogrodem, położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł246,17 m² 7 677,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu położonego w Dobrej przy spokojnej bocznej uliczce. Dom o powierzchni użytkowej 246,17 m2 wybudowany w 2016 roku z pięknie zagospodarowaną.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł118,50 m² 7 257,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Mam na sprzedaż dom znajdujący się na ul. Świętochowskiego, w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Jest to funkcjonalny dom wolnostojący o pow. 118,5 m położony na spokojnym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł239 m² 3 577,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Mieszkanie na piętrze, biuro na parterze - czyli do pracy w pantoflach :) Korzystna propozycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 000 zł118 m² 6 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m (pow. zabudowy 118m ), położony na dużej działce 1001 m w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Okazyjna oferta - drewniany dom 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł122,12 m² 7 443,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jarzębinowej. Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki dwulokalowe z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł88,70 m² 7 767,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Herbacianej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75,31 m² 10 556,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż parterowe domy wolnostojące położone w miejscowości Śliwice w gminie Długołęka przy ulicy Słonecznej. Miejscowość oddalona około 7 km od Wrocławia od strony Psiego Pola. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł192 m² 6 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Jeżeli interesuje cię przestronny dom jednorodzinny, zapewniający ciszę i komfort, usytuowany w doskonałej lokalizacji która zapewnia szybki dojazd do Wrocławia - to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł112,40 m² 7 108,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy na sprzedaż 6 lokali W 3 budynkach dwulokalowych zlokalizowanych przy ulicy rybackiej na osiedlu warmińskim pomiędzy starym kisielinem A zieloną górą. Ogłoszenie dotyczy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł123 m² 7 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Górki k/opola. To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł118 m² 4 872,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Nowy dom w sercu Bestwiny - 118 m komfortowej przestrzeni dla Twojej rodziny! Funkcjonalny, przytulny, słoneczny -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł64,45 m² 7 276,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:62 m²

Na sprzedaż gotowe segmenty z ogrodem i parkingiem w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Krzeczyn około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł109,17 m² 6 870,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Marcinkowicach. Kameralne osiedle 16 segmentów na obrzeżu miejscowości. Wokół głównie nowa zabudowa, pełne media miejskie: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł290 m² 5 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:655 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy szczecińskich Podjuch. Nieruchomość, wybudowana w 2006 roku z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Zapraszam do kontaktu pod numerem   . Dom letniskowy z zadaszonym basenem zewnętrznym. Przeznaczenie całoroczne. Położony w malowniczej miejscowości Zaborówiec, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł112,60 m² 8 348,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Polecamy na sprzedaż kolejny etap domów przy ulicy Wiązowej w Zakrzewie, bardzo blisko lasu Zakrzewskiego. Pierwsze dwa domy są już gotowe i zamieszkałe, kolejne dwa są trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł83,12 m² 13 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Lokalizacja - stanowice Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł153,60 m² 5 664,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem, położony przy ulicy Racławickiej w Zielonej Górze. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł189 m² 3 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wiosenna promocja! Zmiana ceny teraz 690 000,00 zł! Wyobraź sobie życie w eleganckim, nowoczesnym domu jednorodzinnym, usytuowanym w zielonej i spokojnej okolicy Niwka, tuż nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187,80 m² 5 058,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż przestronny segment środkowy w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Gerymskiego w Kielcach. Nieruchomość oferowana jest na wyłączność przez biuro nieruchomości Ck dom.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom 170 m z garażem, kielce ul. Mleczna, os. Czarnów Cena: 775 000 zł Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia działki: nieregularna, ogrodzona Lokalizacja: kielce, ul. Mleczna (os. Czarnów).