dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 150 000 zł207 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość Dom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł151 m² 3 966,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Mega okazja! Kamienica w sercu Tarnowskich Gór - tylko 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1929 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. To niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 486 m²

Poszukujesz domu z dużą działką i możliwością prowadzenia biznesu? Dobrze trafiłeś. Dom posiada na parterze dużą salę dla gości i zaplecze kuchenne. 6 pokoi z łazienkami na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł220 m² 2 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 220 m , położony na dużej działce o powierzchni 2011 m w miejscowości Żarki Letnisko. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Szukasz solidnego budynku, który wykończysz według własnego pomysłu, na kształtnej i przestronnej działce, położonej na lekkim wyniesieniu przy malowniczym jeziorku, z całkowicie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł98 m² 13 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na panoramę gór. To miejsce, które daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł198,30 m² 3 877,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Loft house nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie do wykończenia, położonego w malowniczej miejscowości Białkowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł77 m² 1 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 486 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwe siedlisko usytuowane w I linii zabudowy, na atrakcyjnej, 55-arowej działce, położonej w centrum miejscowości Hruszów gm. Rejowiec. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:137 000 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży drewnianego domu wolnostojącego wraz z rozległym terenem o łącznej powierzchni ponad 1,3 hektara, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł248 m² 3 588,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 716 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Święty Gaj. Oferta obejmuje trzy działki o łącznej powierzchni ponad 3,2 ha, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł117 m² 4 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Zalety nieruchomości: - tylko ok. 3 km od Giżycka - blisko jeziora Tajty i Kisajno (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) - spokojne osiedle domów letniskowych i całorocznych - w pobliżu las,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Lubień Kujawski, blisko centrum miasta. Na działce o powierzchni 2487 m2 znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 322 m²

Dom na sprzedaż Adres nieruchomości: łebień 54L, 76-231, gmina Damnica Działka: działka, na której znajduje się dom: nr 41/14, powierzchnia 0,2322 ha Teren i zagospodarowanie: brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł198 m² 7 065,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

*Zadbane siedlisko agroturystyczne w gminie Wydminy na Mazurach k. Giżycka Wyjątkowe siedlisko agroturystyczne z prywatnym stawem, sadem i zabudowaniami cisza, przestrzeń i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł115,88 m² 10 355,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Prestiż I przestrzeń dla rodziny apartament 115 m Z ogrodem 173 m Szukasz alternatywy dla ciasnej zabudowy centrum? Odkryj przestronny, 5-pokojowy apartament w Raszynie, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł183,90 m² 8 700,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 867 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 14 867 m , położona w spokojnej, zielonej części gminy Osieck. Teren składa się z 5 działek i daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł139 m² 9 928,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł307 m² 2 374,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze-klucze w biurze. Dom na sprzedaż - Osiedle Przylesie, lubin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł62 m² 5 758,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam serdecznie, do zakupu nowo wybudowanego budynku rekreacji indywidualnej z antresolą do użytku całorocznego o powierzchni użytkowej na parterze ~ 42 m2, antresolą ~ 20 m2, tarasem 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł460 m² 2 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m , położona na działce 1600 m w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł157,43 m² 5 812,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski - położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łęg Tarnowski, gmina Żabno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 000 zł200 m² 8 521,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Dom wolnostojący parterowy w miejscowości Skuły Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.200 m, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł120,17 m² 6 033,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja w cichej, spokojnej okolicy Piekar Śląskich Na sprzedaż nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni 120,17m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bez prowizji i pcc - Przestronny segment środkowy 172 m2 (5 - 6 pokoi) - Osiedle zamknięte w Łomiankach Prochowni 3 km od granicy Warszawy - Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż: duża działka z domem w Poznaniu - Nad Różanym Potokiem. Złóż swoją ofertę cenową! Szukasz przestrzeni w mieście z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł187 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 892 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom o powierzchni 200 m2 do kapitalnego remontu z dużą działką 7892 m2. Woda i prąd podłączone do instalacji w domu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł250 m² 15 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Nas sprzedaż dom jednorodzinny/ wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł190 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Sprzedam nieruchomość stanowiącą własność hipoteczną położoną w Pruszkowie bardzo blisko stacji kolejki wkd Malichy. Nieruchomość stanowi działka 1200 m2 o bokach 30 x 40m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom Z charakterem, który daje więcej niż standard Kominek | Zadaszony taras | Wysoki salon | Prywatny ogród | Przestrzeń do pracy lub relaksu | Gotowy do zamieszkania Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł268,45 m² 7 446,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 268,45 m wraz z garażem dwustanowiskowym (30,55 m ), na dużej działce o powierzchni 2137 m . Machdom invest nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł72 m² 13 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z całorocznym przeznaczeniem, położony w malowniczej miejscowości Zaborowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący położony w miejscowości Franciszków, w gminie Wiskitki. Powierzchnia użytkowa domu 140m2, mieszkalna 110m2. Budynek ma 2 kondygnacje: -Parter- 4 pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przestronny funkcjonalny dom dwurodzinny z podpiwniczeniem, idealny dla dwóch rodzin. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań (140m2 i 60m2) każde z osobnym wejściem, co.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł270 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Łańcuta przy ulicy Dominikańskiej. Kamienicą składa się z 8 niezależnych mieszkań do kapitalnego remontu. W zeszłym roku przeprowadzono kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł157 m² 4 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

- nowa cena - Sprzedam dom przy ul. Jesiennej w Kutnie. Stan do wykończenia. Powierzchnia całkowita domu 157 mkw. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią 4 sypialnie, 2 łazienki, wc, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł251,49 m² 5 924,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom o powierzchni 251m usytuowany na zadbanej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom idealny dla dużej rodziny Do tej pory idealnie się sprawdzał jako siedziba firmy ale będzie świetnym miejscem do życia dla dużej rodziny. Dom mieści się w Poznaniu /.