dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Czernica

Czernica,dolnośląskie

949 000 zł106 m² 8 982,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szereg skrajny! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w gminie Czernica - teren niezalewowy Dom składa się z dwóch kondygnacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

900 001 zł140 m² 6 428,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Twój nowy dom blisko Wrocławia. Karwiany, gmina Żórawina. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienny komfort spotyka się z bliskością natury. Nowoczesne osiedle niedaleko Ołtaszyna to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 999 zł100 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Mam dla państwa dom wolnostojący z 2004 roku Lokalizacja: ul. Pszenna 2C, dzielnica Dajtki, olsztyn Spokojna, zielona okolica z dobrym dojazdem do centrum i łatwym dostępem do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 580 000 zł174 m² 9 080,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu piękny, widny i funkcjonalny dom w kuklówce radziejowickiej k. Grodziska Mazowieckiego. Dom z dużą działką - 2000m2. Do Grodziska Mazowieckiego - 8 km Do wjazdu na S8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 510 m²

Nowa cena Consulting prezentuje do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem z zabudowaniami gospodarczymi w Dalewie, gmina Marianowo, powiat stargardzki. Dom o powierzchni 100 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom na sprzedaż - piaskowa góra, wałbrzych Powierzchnia: 125 m | Działka: 427 m | Liczba pokoi: 5 | Stan: do zamieszkania | Rynek: wtórny wyjątkowa lokalizacja wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł140 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny | 140 m + poddasze | Grębałów, kraków Cena: 1 650 000 zł brutto Powierzchnia domu: 140 m + poddasze Powierzchnia działki: 3,5-4 ar Stan: deweloperski Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sadowice

Sadowice,dolnośląskie

2 950 000 zł485 m² 6 080,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Położony w granicach Parku Krajobrazowego Dolina Bystrzycy dwukondygnacyjny podpiwniczony dom o pow. użytkowej prawie 500m2 na 62-arowej zadrzewionej działce. Zbudowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolejowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 180 000 zł150 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Duży, jasny w środku dom w Gruszczynie! Doskonale zlokalizowany, przy ulicy łączącej Swarzędz z Kobylnicą. Pomimo położenia przy uczęszczanym szlaku, w środku domu jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcice Drwalewskie

Barcice Drwalewskie,mazowieckie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 100 m , położony na przestronnej działce 1160 m w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Barcice Drwalewskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klonowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

649 000 zł103 m² 6 272,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Osiedle Klonowe, to oferta kilku budynków, domów nisko energetycznych. Budynki wyposażone są pompy ciepła oraz przygotowanie pod instalację fotowoltaiczną. Budynki o unikatowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lenartowicza

Zabrze,śląskie

665 000 zł150 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rezerwacja Rezerwacja Rezerwacja do 23.12.2025 Oferujemy Państwu dom w doskonałej lokalizacji w Zabrzu. Dom zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Zagościniec,mazowieckie

699 990 zł94 m² 7 415,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Serdecznie zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: rodzinny dom z urokliwym ogrodem Szkolna 11c / Zagościniec sprzedaje osoba prywatna 4 pokoje / dwupoziomowy 72,89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

qNowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

859 000 zł240 m² 3 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w malowniczej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Cena: 1 249 900 zł | sprzedaż | 129 m | segment skrajny | bobrowiec | gmina piaseczno | dostępny od zaraz! Przedmiotem sprzedaży jest skrajny segment o powierzchni użytkowej 113,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł129 m² 11 228,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - do samodzielnej aranżacji. Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia użytkowa (bez garażu): 129,14 m Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 950 000 zł326 m² 5 985,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł152 m² 7 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o pow.ok.152 m 2- Nowoczesna Bryła budynku i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł201 m² 4 373,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedaży oferujemy skrajny szeregowiec z 1977 r. położony w spokojnej uliczce na Gumieńcach. Powierzchnia całkowita domu to 201 m2, a użytkowa 169,11 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Klimatyczny dom w sercu zielonego Milanówka idealny dla Twojej rodziny! Północny Milanówek spokój, zieleń i doskonała komunikacja z Warszawą. Szukasz rodzinnego domu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasionka,podkarpackie

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

! oraz podatku pcc! Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Jasionce pod Rzeszowem zaledwie 3,5 km od płyty Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kamionki,wielkopolskie

630 000 zł98 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję - na sprzedaż dom jednorodzinny w kameralnym szeregowcu, położony w malowniczych Kamionkach przy ul. Porannej Rosy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

889 000 zł112 m² 7 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój dom, twoja opowieść na Literackiej. Nieporęt to jedna z najbardziej cenionych miejscowości podwarszawskich idealna równowaga między przyrodą a wygodą życia. Tutaj każdego ranka budzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

879 000 zł118 m² 7 449,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

869 000 zł112 m² 7 758,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 670 000 zł218 m² 7 648,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Nowoczesny dom w zielonej części Józefosławia osiedle "rezydencje Ogrodowa" Opis inwestycji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykonany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

840 000 zł89 m² 9 438,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieduzy domek dla 2- 3 osobowej rodzinki. Na dole salon z aneksem,łazienką.Wyjscie na taras i ogród .Na górze 2 pokoje. Na zdjęciach usunięte meble poniewaz sorzedam go beż nich .Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Mosina,wielkopolskie

567 000 zł99 m² 5 715,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Victorii

Józefosław,mazowieckie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 260 m (210 m użytkowej), zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stąporków

Stąporków,świętokrzyskie

335 000 zł90 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę domu jednorodzinnego z dużym potencjałem, położonego w cichej i urokliwej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku - a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

889 000 zł108 m² 8 231,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Dom w zabudowie segmentowej o powierzchni użytkowej 108 m z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi, (parter + piętro), z opcjonalnym poddaszem. Modernistyczna, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chotomów,mazowieckie

980 000 zł124 m² 7 879,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera Chotomów to duża wieś usytuowana w niedalekiej odległości od Warszawy. Na jej terenie, znajduje się ulica Urocza. Cicha, spokojna okolica sprawia, że to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lebiodowa

Warszawa,mazowieckie

1 101 240 zł83 m² 13 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Dom w zabudowie szeregowej - Warszawa Wawer jest to idealna inwestycja dla rodzin ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo oraz komfort. Kameralne osiedle w zielonej części miasta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł94 m² 12 178,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Inwestycja na działce nr 9/35 przy nowo wybudowanej drodze Tyniecka Boczna. W budynkach bliźniaczych segment 2a o powierzchni użytkowej 94,43 m2 Przewidywane oddanie inwestycji to marzec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sebyły

Kłobuck,śląskie

369 000 zł128 m² 2 882,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego na spokojnym osiedlu w Kłobucku przy ul. Sebyły. Dom składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemce

Niemce,lubelskie

739 000 zł83 m² 8 885,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem oferty jest nowopowstający dom parterowy, położony w Leonowie, 10minut od centrum Lublina. Dom jest częścią nowoczesnego kompleksu który oferuje nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

559 000 zł71 m² 7 821,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej 71,47 m2 - 81,42m2 (i ostatni gotowy 137 m2 ) w cenie już od 559 000zł. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Gruszczyn.