dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143m2 z działką ok 218m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 175 000 zł95 m² 12 364,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferuję na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95 m z garażem w bryle budynku. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

559 000 zł121 m² 4 614,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe etap II i III w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Dyszów,świętokrzyskie

12 806 zł42 m² 304,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:604 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Pana Roberta Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym sygn. akt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

850 000 zł460 m² 1 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowy dom wolnostojący o powierzchni 126 m , usytuowany na działce o wielkości 460 m w Żorach. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łapanów

Łapanów,małopolskie

1 299 000 zł229 m² 5 672,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

-piękny dom tuż przy zalewie łapanów - Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy, funkcjonalny, w pełni wyposażony i umeblowany dom w miejscowości Brzozowa, tuz przy zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

NA sprzedaż: dom jednorodzinny, wolnostojący typu kostka z przełomu lat 70/80- tych na działce 700 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Wilczycach przy ul. Wrocławskiej, 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący 170 m z ogrodem- plewiska - powierzchnia domu: 170 m - działka: 793 m - garaż w bryle budynku Układ pomieszczeń Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

357 000 zł50 m² 7 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:448 m²

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą domku letniskowego, piętrowego, podpiwniczonego zlokalizowanego w miejscowości Potrzanowo, gmina Skoki. Domek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 500 000 zł212 m² 16 509,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu lasu sosnowego w Magdalence! zakup bez formalności mswia! Dane techniczne: nowoczesny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

820 000 zł80 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej Zaścianki k. Białegostoku Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 80 m , położony na działce 130 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kolbudy,pomorskie

949 900 zł110 m² 8 635,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z malowniczym ogrodem w bliskiej odległości do jeziora - ok 300m! [dom] Dom o powierzchni 110 m składa się z 3 sypialni, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

620 000 zł95 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesny segment realizowany w ramach inwestycji w Radzyminie. Na parterze, przechodząc przez wiatrołap, znajdziemy salon o powierzchni 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Olszyny

Olszyny,małopolskie

749 000 zł161 m² 4 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Na sprzedaż przestronny dom po remoncie z wieloma możliwościami indywidualnej aranżacji, w atrakcyjnej lokalizacji. Dostępny i gotowy do wprowadzenia zaraz po zakupie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

829 000 zł137 m² 6 051,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atelier Nieruchomości strona główna nieruchomości na sprzedaż nieruchomości na wynajem lokale projekty/ubezpieczenia realizacja projektów oferty specjalne O nas kontakt dom woln stojący żory | 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

429 000 zł55 m² 7 858,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu z ogrodem w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Poznania? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Powierzchnia użytkowa: 54,59m2 Działka: 150m2 0% prowizji brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

720 000 zł118 m² 6 109,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Elsnera

Mikołów,śląskie

1 450 000 zł185 m² 7 854,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Mikołów, śmiłowice, ul. Elsnera Lokalizacja: mikołów - Śmiłowice, ul. Elsnera Powierzchnia domu: 184,61 m Powierzchnia działki: 970 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 159 900 zł124 m² 9 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł163 m² 14 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ponik,śląskie

670 000 zł76 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Przytulny dom w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej gotowy do zamieszkania! | Ponik ul. Wczasowa zadzwoń: współpracując Z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł184 m² 8 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż skrajny segment gotowego do odbioru szeregu. PCC 0%! Możliwość zakupu dla obcokrajowców spoza ue. Ta nietuzinkowa nieruchomość otoczona jest niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sępia

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł320 m² 10 156,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedwojenna willa Z charakterem I potencjałem! Dodatkowy budynek na posesji | Willa z lat 30-tych | Możliwość wykończenia pod klucz | Dowolna aranżacja | Miejsca parkingowe: 2-3 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

749 000 zł127 m² 5 905,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość- przestronny segment środkowy o pow. 126,84 m , położony przy ul. Świętojańskiej w Pępowie. To dom stworzony dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

565 000 zł150 m² 3 779,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - 25 km od centrum gdańska - młynek, gmina przodkowo Spokojna okolica, solidne wykonanie i świetna cena! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubieniec

Lubieniec,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł80 m² 13 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni mieszkalnej 80 m , z dodatkową przestrzenią gospodarczą (20 m ) oraz przestronnym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

799 000 zł274 m² 2 916,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dzierżoniowie na os. Młodych! Budynek mieszkalny z wbudowaną częścią usługową o łącznej powierzchni 274 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

719 000 zł87 m² 8 264,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu 20 minut od Poznania. Osoba kupująca nie płaci pcc Prowizja 0% Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

1 499 000 zł209 m² 7 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Stylowy Dom wolnostojący w okolicy Międzyborowa. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 209m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 1215 m2. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

529 000 zł112 m² 4 704,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 m²

Unikalna oferta! przestronny rodzinny dom blisko gdańska, z szybkim dostępem do szkół I sklepów, poniżej 5.000/M2 NA ŁADNYM ZAGOSPODAROWANYM OSIEDLU ZA SZLABANEM Z OGRÓDKIEM I 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeczyca

Rzeczyca,lubelskie

1 150 000 zł244 m² 4 713,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż piękny dom w miejscowości Rzeczyca! Odległość do najbliższych miast: międzyrzec Podlaski - 1.5 km (3 minuty) Radzyń Podlaski - 21.2 km (28 minut) Biała Podlaska - 25.7 km (25 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

795 000 zł94 m² 8 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Marzysz o własnym, nadmorskim azylu? A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie? Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Działkowa

Radom,mazowieckie

279 000 zł121 m² 2 305,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w Radomiu, przy ul. Działkowej 24. Powierzchnia działki: 346m (składa się z dwóch działek) Budynek mieszkalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł99 m² 13 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam parterowy dom w zabudowie szeregowej, położony w okolicach Wrocław - Jagodno, iwiny komfortowy funkcjonalny z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 199 900 zł156 m² 7 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok. 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Na sprzedaż dom dwupiętrowy na pięknej zagospodarowanej działce w miejscowości Jaworzno dzielnica Jeleń. Lokalizacja: jaworzno, dzielnica Jeleń Powierzchnia domu: 220 m plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Bojanowo

Bojanowo,wielkopolskie

1 730 000 zł1 250 m² 1 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:28 600 m²

NA hotel, obiekt rekreacji, pensjonat, dom opieki, agroturystykę, inne usługi itp. Polecam wspaniały obiekt uwaga! łączna powierzchnia zabudowań jak poniżej w opisie. Wyjątkowa nieruchomość dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij