dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 150 000 zł154 m² 7 491,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, piętrowy dom na sprzedaż w Komorowicach Krakowskich w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 113,70 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Skawina,małopolskie

1 050 000 zł94 m² 11 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyobraź sobie, że po pracy wracasz do domu, gdzie na tarasie możesz w pełni odetchnąć, a jedyne co słyszysz, to spokój. Wieczorem relaksujesz się przy kominku, a w weekendy cieszysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 320 000 zł88 m² 14 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż pięciopokojowy dom o powierzchni 88 m2 umieszczony na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Cena nieruchomości wynosi: 1 320 000 zł Dom składa się z: parter: -Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

2 650 000 zł289 m² 9 169,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:377 m²

Luksusowy dom pod Lublinem o wysokim standardzie wykończenia Zlokalizowany przy lesie, w spokojnej okolicy idealnej dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta, ten nowoczesny dom łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 390 000 zł119 m² 11 680,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego na osiedlu Braniborskim, zlokalizowanego na wzgórzu, w zielonej i spokojnej części centrum Zielonej Góry - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 000 zł155 m² 7 068,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Nowoczesny dom 30 minut od Warszawy spokój, zieleń i przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny Osowiec, gm. Żabia Wola zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność jest wygodna, a poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

2 250 000 zł312 m² 7 212 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł154 m² 8 750,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

1 529 000 zł202 m² 7 553,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowy dom z 2021 roku zlokalizowany w Świlczy obok Rzeszowa. Budynek na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 7,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kluka

Białystok,podlaskie

960 000 zł163 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów przy ul. Krzysztofa Pendereckiego. Inwestycja obejmuje cztery budynki w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Sierzchów,mazowieckie

929 000 zł120 m² 7 774,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

929 000 | sprzedaż | dom wolnostojący | 119,50 M2 | sierzchów | gm. Góra kalwaria bez podatku pcc! bez prowizjii biura nieruchomości! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Brzezinki,dolnośląskie

1 550 000 zł160 m² 9 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komfortowy dom parterowy wolnostojący z dostępem do prywatnej plaży, w zamkniętej, strzeżonej enklawie otoczonej lasami Natura 2000- brzezinki k. Jelcza-Laskowic. Twoja przestrzeń w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Osowiec,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 454,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej inwestycji "parkowa' w Osowcu k. Grodziska Mazowieckiego Oferujemy do sprzedaży dwie połówki bliźniaka (lokal A i lokal B) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzechowa

Meszna,śląskie

1 380 000 zł221 m² 6 244,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Kościerzyna,pomorskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom typu bliźniak - kościerzyna, 5 minut od jeziora gałęźnego dom - funkcjonalny I przemyślany układ: powierzchnia użytkowa: 80 m Dom dwukondygnacyjny składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzędzianowice

Rzędzianowice,podkarpackie

870 000 zł166 m² 5 240,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Nowocześnie odświeżony dom z 1985 roku, położony na malowniczej wsi z doskonałym dojazdem do miasta. Obiekt idealny dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł199 m² 4 371,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, parterowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w lilakach 8 G' Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

628 000 zł102 m² 6 187,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim (+) Nowe Dąbie, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem na pelet. Bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł178 m² 47,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Robotniczej -zalesie. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 290 000 zł144 m² 8 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonym Milanówku. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m, położony na dużej, pięknej działce o powierzchni 1153.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szynczyce

Szynczyce,łódzkie

1 317 000 zł213 m² 6 183,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz przestrzeni do życia, zależy Ci na nowym budownictwie, ale podświadomie nie przekonują Cie popularne i szybkie inwestycje deweloperskie bo szukasz czegoś więcej- to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 049 000 zł143 m² 7 356,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Dom gotowy do zamieszkania, można kupić i od zaraz wprowadzić się. Dom w zabudowie szeregowej, bardzo zadbany, czysty, świezo pomalowany, położony w centrum miejscowości Dobrzykowice na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Antoniowska

Widzów,śląskie

160 000 zł76 m² 2 119,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz miejsca na odpoczynek od zadymionego miasta w spokojnej miejscowości? Czyste powietrze i miejsce na relaks ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zamkowa

Oborniki,wielkopolskie

1 125 000 zł450 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kamienica z potencjałem - świetna inwestycja! Oferuję bardzo interesującą nieruchomość inwestycyjną w Obornikach, położoną obok Rynku, na ul Zamkowej 7. Jest to kamienica do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zamkowa

Oborniki,wielkopolskie

1 125 000 zł450 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kamienica na sprzedaż! Oferuję bardzo interesującą nieruchomość inwestycyjną w Obornikach, położoną obok Rynku, na ul Zamkowej 7. Jest to kamienica do remontu, znajdująca się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Lublin,lubelskie

975 000 zł85 m² 11 470,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Wierzbowej - w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Komorniki,wielkopolskie

1 480 000 zł180 m² 8 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż oferujemy bardzo ładny, zadbany, funkcjonalnie zaprojektowany dom usytuowany w Komornikach na działce o powierzchni 630 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy Parter: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 000 zł392 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Licheniu Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 390 m2 - Powierzchnia działki 0,78 ha - Liczba kondygnacji 2 - Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

1 220 000 zł169 m² 7 204,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Cena promocyjna do końca roku 2025. Cena nie podlega negocjacji. Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

2 350 000 zł272 m² 8 648,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:43 m²

Dom premium 271 m garaż dwustanowiskowy, ogród, spokojna okolica, kraków blisko lasu I tynca lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych Skotnikach należących do.