dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

999 000 zł179 m² 5 581,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

English below. Nowoczesne domy z ogrodem i garażem - Dojazdów pod Krakowem Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Pińczyce,śląskie

209 000 zł140 m² 1 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m położony przy ul. Kościelnej 28 w Pińczycach, posadowiony na ogrodzonej działce 1671.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębowiec

Dębowiec,śląskie

1 999 000 zł177 m² 11 293,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Nowoczesny dom z ogrodem zimowym | Łączka k. Skoczowa | Fotowoltaika na starych zasadach | 0% Prowizji oferta na wyłączność - Ten dom realnie kosztuje mniej w utrzymaniu niż większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

2 148 000 zł176 m² 12 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu z licznymi udogodnieniami o powierzchni 176 m , położonego w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

950 000 zł123 m² 7 723,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:121 m²

Dom gotowy do wprowadzenia! Wysoki standard, pełne wyposażenie, spokojna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesny, wykończony pod klucz dom o powierzchni użytkowej 112,35 m (+ docieplony strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Niechorze,zachodniopomorskie

1 260 000 zł211 m² 5 982,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:419 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka. Na parterze znajduje się w pełni wyposażone mieszkanie- pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka przedpokój, spiżarnia. Budynek posiada obszerny strych a 7 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krótka

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 074 000 zł120 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bliźniak. 5 minut spacerkiem od portu i centrum. Gruntowa pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika, instalacja internetu, kamer i klimatyzacji. Zamknięte osiedle. Własny ogródek, podjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylec

Kobylec,małopolskie

960 000 zł198 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa cena! W malowniczo położonej miejscowości Kobylec, w gm. Łapanów, na wzniesieniu, czeka na Państwa piękny dom, a obok niego wolnostojący, duży garaż. Budynki w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieszkowo

Mieszkowo,mazowieckie

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferuję piękny dom, znajdujący się w otulinie lasu, w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo, w gminie Piaseczno. Dom wykończony " pod klucz " , budowany dla siebie.! nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł262 m² 4 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Oferujemy na sprzedaż nieszablonowy dom z bali w Bystrzycy Górnej z wejściem do lasu i pełna prywatnością. ****************************** Działka - 2017m2 Powierzchnia mieszkalna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trąbki Wielkie,pomorskie

969 000 zł215 m² 4 506,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Funkcjonalny z garażem dwustanowiskowym dający bardzo duże możliwości aranżacyjne dom w budowie znajduje się w pobliżu lasu na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych w m. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł100 m² 5 979,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie szeregowej w Trąbkach Wielkich przy ul. Jaworowej. Wyjątkowa lokalizacja inwestycję z dwóch stron otacza Park!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lema

Mikołów,śląskie

726 000 zł121 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne Osiedle Domów Szeregowych w Mikołowie Inwestycja Solaris to osiedle dziesięciu domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Lema w Mikołowie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 249 000 zł145 m² 8 604,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica, który składa się z: parter - holl 14,30 mkw - sypialnia 10,60 mkw - sypialnia 10,80 mkw - łazienka 5,60 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Kocmyrzów,małopolskie

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! Bez podatku pcc! profit Home prezentuje nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Kocmyrzów ( 7 min od granicy Krakowa). Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piekary

Piekary,małopolskie

1 499 999 zł115 m² 13 043,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta na wyłaczność Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem położony w miejscowości Piekary, gmina Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

5 999 999 zł350 m² 17 142,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż: i Propertier Jako agencja Propertier promujemy współpracę z innymi biurami. Pośredników zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jesteś zainteresowany tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

3 750 000 zł620 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna: dom mieszkalny + obiekt handlowo - usługowy w centrum Krakowa Lokalizacja: kraków, śródmieście przy Alei Pokoju Cena: 3 750 000 zł (do negocjacji) Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

419 000 zł142 m² 2 950,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom z 2023 roku, umieszczony na działce o powierzchni 488m2 w miejscowości Pyszczyn. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 149 000 zł213 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:310 m²

Chrząstawa Wielka, osiedle Ziolowe. Poszukujesz oazy spokoju i prywatności, 40 min od centrum Wrocławia? Domu wśród terenów zielonych, nie tracąc przy tym udogodnień związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom przy granicy Krakowa - nowoczesny parterowy projekt Archon, obok lasku - Modlniczka Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnego, zielonego miejsca do życia, z jednoczesną bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajców

Warszawa,mazowieckie

5 990 000 zł300 m² 19 966,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Avenue Estate prezentuje atrakcyjny segment skrajny w prestiżowej lokalizacji - Stara Sadyba. Nieruchomość sprzedawana razem z projektem przebudowy. (english version below) atuty - Spokojna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

795 000 zł125 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Łochowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 130 m (użytkowa 98 m ), położony w doskonałej lokalizacji w Łochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luciny

Luciny,wielkopolskie

3 490 000 zł233 m² 14 967,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 324 m²

Na południe od Poznania, zaledwie 30 minut drogi od miasta, 15 minut drogi od Śremu, na skraju lasu, pośród zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie natury znajduje się wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

999 000 zł105 m² 9 470,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom to idealna propozycja dla rodzin i osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 95 m , usytuowany na działce o powierzchni 474 m w miejscowości Posada (tylko 3 km od Konina), na nowo powstającym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Dom na sprzedaż Adres: szczepankowo 62D, poznań Rok budowy: 2001 Powierzchnia domu: 250 m Powierzchnia działki: 1200 m Rodzaj budynku: dom wolnostojący Cena: 1 990 000 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

1 329 000 zł179 m² 7 443,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

1 329 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 200 000 zł108 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa oferta - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Zlokalizowana w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

1. Podstawowe informacje Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice Typ nieruchomości: dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa: ~150 m2 (2 kondygnacje) Powierzchnia działki: 713 m2 Cena ofertowa: 1 150 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 100 000 zł427 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 086 m²

Oferujemy Państwu przestronny dom zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Dąbrowy Górniczej - Okradzionów, to idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju oraz.