dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kościuszki

Kościuszki,zachodniopomorskie

1 149 000 zł135 m² 8 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Wyjątkowy dom 135 m na działce 1534 m Kościuszki k. Nowogardu Na sprzedaż niepowtarzalny dom premium, stworzony z myślą o wymagających klientach, położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 470 000 zł151 m² 9 723,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn: 28425 tel. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o powierzchni 151,18 m w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórska

Ruda Śląska,śląskie

1 249 000 zł144 m² 8 694,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** stan idealny! wysoki standard! ** salon + 4 sypialnie + duuuży strych! ** kilka minut do A4, a dojazd do centrum Katowic jest szybszy niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

929 000 zł152 m² 6 113,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Funkcjonalny dom z nasłonecznionym salonem. Nieruchomość: przedmiotem ogłoszenia jest dom, położony na 6 -arowej działce. Dom składa się z 2 kondygnacji. Wszystkie rzuty wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prętowa

Warszawa,mazowieckie

2 840 000 zł245 m² 11 591,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany w zielonej części Wilanowa na Kępie Zawadowskiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Inowłódz

Inowłódz,łódzkie

90 000 zł40 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta! Klimatyczny dom w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego w Inowłodzu przy ul.Piaskowej. Piękna okolica, dolina rzeki Pilicy oraz teren Spalskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 500 000 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu prawdziwą okazję zakupu domu wolnostojącego 141m2 w samym Centrum Książenic na działce 1640m2 w prawdziwie okazyjnej cenie. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,mazowieckie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:72 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Studzienicach zaledwie 20km od Radomia. Nieruchomość zachwyca ogromną 72 600 m2 działką, która w połowie jest budowlana. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

629 000 zł102 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim (+) Nowe Dąbie, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem na pelet. Bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 250 000 zł147 m² 8 526,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim na nowo powstającym zamkniętym osiedlu 18 domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ziemnice 1 km od granic Legnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielno

Mielno,wielkopolskie

999 000 zł161 m² 6 201,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Przestronny dom z potencjałem na działce 1044 m idealny dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na działce o powierzchni 1044 m , z pięknym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 990 000 zł212 m² 14 103,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu lasu sosnowego - magdalenka zakup bez formalności mswia! Dane techniczne: nowoczesny dom z 2011 roku o powierzchni 212 m2 z przylegającym 30-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilczyn,wielkopolskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Wilczynie, o powierzchni użytkowej ok. 110 m , usytuowany na działce o powierzchni 900 m . Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł126 m² 5 865,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu ostatni dom w prestiżowej inwestycji przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie! Powierzchnia: 143 m | Stan: deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zboiska

Zboiska,mazowieckie

1 700 000 zł141 m² 12 056,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom parterowy w otoczeniu zieleni przestrzeń, komfort i spokój, na jaki zasługujesz. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, przestronny salon otwarty na ogród i własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

2 240 000 zł149 m² 15 033,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Libertów, 149 m Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149 m (wraz z garażem), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 399 900 zł143 m² 9 776 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 nowoczesnego bliźniaka o powierzchni ok.143 m2 znajdującego się na pięknej działce o powierzchni ok. 430 m2, w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż 2 ostatnie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w przepięknej okolicy 5 min od jeziora Nakło-Chechło. Zlokalizowane w otoczeniu zieleni, pól, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

769 900 zł110 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śrem,wielkopolskie

429 000 zł67 m² 6 438,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Twój nowy dom z ogródkiem - ruszył kolejny etap inwestycji w Zbrudzewie koło Śremu Zamień mieszkanie w bloku na własny dom z ogródkiem i poczuj komfort przestrzeni. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

1 299 000 zł116 m² 11 188,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny Dom Niepołomice, ul. Ples, zaledwie 250 m od Puszczy Niepołomickiej. Oferujemy wyjątkowy lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

769 900 zł110 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży , 6-ciopokojowy dom - bliźniak połączony jedynie garażami, stoi na pięknej, zadbanej działce, otoczonej starymi sosnami. Duży atut to wysoki standard wykonania budynku i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podleńce

Podleńce,podlaskie

1 899 000 zł226 m² 8 406,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z 2020 roku w Podleńcach - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 226.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Banino,pomorskie

1 290 000 zł138 m² 9 359,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem - idealny dla rodziny ceniącej spokój i komfort Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 138 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciekoty

Ciekoty,świętokrzyskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 522 m²

Rezerwacja! tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy wraz z budynkami gospodarczymi - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Nowy rok, nowa niższa cena! dom W leszczynach, nieruchomość Z możliwością prowadzenia działalności/usługi! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ptakowice

Ptakowice,śląskie

670 000 zł264 m² 2 539,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż teren inwestycyjny z budynkiem biurowo - usługowym + hala (warsztat) z nową bramą wjazdową, na terenie działki dodatkowo znajduje się mniejsza hala o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

979 900 zł131 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Komfortowy dom dla rodziny bez pcc prowizja 0% Lokal - 84m + ogród: 3 pokoje, salon z wyjściem na ogród Prywatny ogród Ogrzewanie podłogowe Miejsce postojowe w cenie Światłowód - komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łącko

Łącko,małopolskie

840 000 zł133 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Black friday! złap okazje twój dom W jeszcze lepszej cenie! tylko teraz atrakcyjna obniżka! nie czekaj zanim oferta zniknie! - 40 000zł od poprzedniej ceny ofertowej Dom, o jakim marzysz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakliczyn,małopolskie

599 000 zł360 m² 1 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Zakliczyn, gm. Siepraw. Budynek o pow. ok 360m2 składa się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okup Wielki

Okup Wielki,łódzkie

530 000 zł123 m² 4 308,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Sprzedam nowo powstały dom jednorodzinny, parterowy w Okupie Wielkim usytuowany na działce o powierzchni 1285m2. Dom o powierzchni zabudowy 98m 2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł111 m² 10 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

W mazurskiej wsi Kozin, położonej zaledwie piętnaście kilometrów od Giżycka, powstały dwa nowe domy całoroczne niezależne, wolnostojące, każdy usytuowany na osobnej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

660 000 zł178 m² 3 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość z potencjałem w świetnej lokalizacji Brwinowa, ok.1 km od PKP. Dom - 1/2 Bliżniaka o powierzchni całkowitej 178 m2. Z uwagi że budynek jest do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie, znajdującego się obecnie w drugim etapie realizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 050 000 zł220 m² 4 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica Dom o pow 220 mkw składa się z: parter - kuchnia z jadalnią, - salon, - sypialnia, - łazienka, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Kłobuck,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego w Kłobucku przy ul. ks. Ignacego Skorupki 6. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łowczów,małopolskie

239 500 zł160 m² 1 442,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom Łowczów, nowa niższa cena! 49 ar Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Łowczów (gmina Pleśna, powiat tarnowski). Nieruchomość znajduje.