dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 476 ogłoszeń

1 055 000 zł121 m² 8 719,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

W sprzedaży przedstawiamy atrakcyjny, energooszczędny i bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Siódme Niebo w Pępowie. Cicha i równocześnie dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł336,64 m² 2 373,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom w Gorzowie Wlkp. zaciszne miejsce, duża działka, idealny dla rodziny lub firmę Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 272 m (powierzchnia całkowita 336 m ).

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł76 m² 9 144,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:724 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 76 m , położony w spokojnej lokalizacji z wygodnym dojazdem do większych miast. Nieruchomość znajduje się około 10 km od Gryfina oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:53 m²

Dom dla rodziny - tej mniejszej i tej większej też :) Rodzina pokoleniowa? Z pewnością wystarczy też miejsca dla Waszej rodziny :) A jeśli dodatkowo cenicie sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:19 900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną na terenie powiatu bocheńskiego, gminy Żegocina, obręb bełdno składającą się z 3 działek ewidencyjnych o łączne powierzchni 1,99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł134 m² 5 216,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowy dom wolnostojący na działce 3000m2 Proponujemy nowy dom parterowy z czterema dużymi pokojami. Dwiema dużymi łazienkami - wszystkie pomieszczenia doświetlone oknami. Dom wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 995 zł161,90 m² 7 597,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w Gliwicach - Brzezince, przy ul. Kozielskiej. Nieruchomość znajduje się przy zamkniętej drodze wewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł141 m² 5 241,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom o bardzo wysokim standardzie wykończenia, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m. Nieruchomość została wybudowana w 1999 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł116 m² 7 757,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 291 000 zł113,79 m² 11 345,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zielonki, dom bliźniak 114m2 z garażem! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w Zielonkach , nieopodal Trasy Wolbromskiej. Lokale z przestronnymi ogródkami, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł240 m² 20 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sopocka Ekspercka Agencja naba house oferuje Państwu wytworny, wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej około 240 m2 posadowiony na działce, wielkości prawie 500 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł174 m² 4 304,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż dom całoroczny położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 500 metrów od dużego i czystego jeziora Gowidlińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł125,30 m² 3 990,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:365 m²

Szukasz domu, który możesz wykończyć dokładnie po swojemu? W Gospodarzu, tuż obok Rzgowa powstają nowe domy w zabudowie bliźniaczej - przestronne, funkcjonalne i z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł92 m² 9 228,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł740 m² 3 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Serock Dom mieszkalno-usługowy położony w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim, niedaleko Warszawy. Dobry dojazd na lotnisko Warszawa Modlin. Dom z 2003 roku o powierzchni użytkowej 740 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w Radoczy przy Drodze Krajowej nr 28 Zator- wadowice o pow. 19 ar. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze krajowej dk28 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Uwaga Promocja przy zakupie do końca czerwca pompa ciepła gratis. Sprzedam 1/2 bliźniaka o powierzchni około 140 m2 razem z garażem jedno stanowiskowym na działce około 460 m2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł160 m² 2 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu, który możesz wykończyć w swoim stylu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: żuków k/ Sochaczewa Projekt: nowoczesny dom typu lote Powierzchnia działki: 1000 m Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł245 m² 15 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Józefa Piłsudskiego, w samym centrum Uzdrowiska! Na działce o powierzchni 926 m2 wybudowano dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł470 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ładny dom ok. 470m2 na działce 1500m2 w Chyliczkach, między Konstancinem i Piasecznem. Powierzchnia użytkowa parteru, poddasza, domku garażowego 284,43 m2. Ponadto piwnica użytkowa 126m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł88 m² 12 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segmenty premium w Krakowie | Skotniki | Rekuperacja i pompa ciepła Agencja Bracia Sadurscy pragnie zaprezentować nowo powstającą inwestycję obejmującą 4 nowoczesne segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł200,42 m² 1 920,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Bukówka gmina Pawłów, w bardzo spokojnej okolicy z pięknym widokiem, w odległości około 600m do Zalewu Wióry. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Kilińskiego, o powierzchni mieszkalnej ok.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Ochli. Prezentujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim położony na bardzo ładnym, ogrodzonym osiedlu, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,70 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

CO sprzedajemy? Ekskluzywny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 159,7 m2 położony na działce o powierzchni 307,3 m2. w nowopowstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł131,25 m² 8 304,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta tylko w biurze prospace Szukasz domu jednorodzinnego ? Oferujemy Ci na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom wolnostojący w miejscowości Płoty. Na 131,25m2 rozdysponowaliśmy: salon.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł122 m² 2 122,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Opis W zdrowych murach, zdrowy duch! Jak się czuje dom w Wielbarku? v fundamenty - zdrowe! v mury- bez zarzutu! v dach- nie najgorzej! v wnętrze bogate, ale wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dzień dobry. Mam do sprzedania dom parterowy ok 180 m wg zmodyfikowanego projektu D172 - Zbigniew z garażem z katalogu Extradom. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł114 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow użytkowej 114m2 zlokalizowany na działce o pow ok 2300m2 ( w trakcie podziału) położony w miejscowości Przystań gmina Olszewo-Borki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Polecam dom 160 m2, na działce ponad 700 m2, a oddalony od Warszawy tylko 5 km. Układ domu pozwala prowadzić działalność gospodarczą na ok. 100 m2. Dużą zaletą jest garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł139 m² 4 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł250 m² 1 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Na sprzedaż dom murowany w stanie surowym wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w Zaskalu przy ul. Kościelnej 68. Powierzchnia zabudowy budynku - ok. 86 m2 Powierzchnia zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 000 zł161,37 m² 9 716,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nowoczesnych domów w Wrocławiu idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów w urokliwej lokalizacji przy ulicy Turawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w urokliwej i spokojnej części Częstochowy - dzielnica Grabówka Na działce prócz nieruchomości znajdują się również pomieszczenia gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł199 m² 20 050,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wrenieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową willę zlokalizowaną na wrocławskim Borku w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Południowego. Oferowana nieruchomość jest wybitnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Invest nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom jednorodzinny z dużą przestrzenią garażowo - warsztatową, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Centrum Tychów przy ul. Rybnej. Każdy mieszkaniec naszego osiedla ma do dyspozycji ogródek, który zapewnia prywatną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł270 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Łuczycach. Dom o powierzchni użytkowej 171 m2 (powierzchnia całkowita 270 m2), posadowiony na 15 arowej, zagospodarowanej działce. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł156,24 m² 12 480,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Rydzewo, przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 112 m2 budowany w zabudowie bliźniaczej. Data rozpoczęcia budowy: 2025 r. Media: woda własna, prąd, szambo. Powierzchnia działki: każdy dom posiada działkę o powierzchni ok.500 m .

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom o powierzchni 70 m2 , wym. 5m X 7m. całoroczny, bardzo dobrze ocieplony pianą pur, na działce wśród drzew, na lekkim podwyższeniu, przy drodze asfaltowej, posiadający także wjazd od.