dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Domatowo

Domatowo,pomorskie

619 000 zł150 m² 5 729,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Atuty: metraż domu: 122 m Metraż działki: 1018 m Dla kogo: rodzina poszukująca przestrzeni i ciszy, osoby ceniące naturęgaraż w bryle budynku + możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzywa

Szczuczyn,podlaskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:835 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania dom wraz z budynkiem gospodarczym w świetnej lokalizacji Szczuczyna. Nieruchomość położona na działce o nr. geodezyjnym 1012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 249 900 zł240 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 710 000 zł214 m² 7 980,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2021 roku, położony w spokojnej i prestiżowej części Świlczy, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strumykowa

Kępno,wielkopolskie

680 000 zł104 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 122 m2 na działce 0,0103 ha w centrum Kępna. Dom został wybudowany na koniec XIX w. Od roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

1 265 000 zł124 m² 10 201,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w stanie deweloperskim, w miejscowości Bolechowice, gm. Zabierzów, zbudowanego według projektu Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 340 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi gm. Choroszcz. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej S8, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

2 399 000 zł377 m² 6 363,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Polecam do sprzedaży duży dom o charakterze rezydencji położony w cichym i spokojnym miejscu tuż za północno - zachodnia granica Wrocławia. Komunikacja autobusowa podmiejska. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

467 000 zł62 m² 7 532,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

PCC 0% Bezczynszowe brak prowizji! Lokal - 62m + ogród + miejsce postojowe: 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród Własny ogród Miejsce postojowe w cenie Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Żmigrodzka

Ruda Żmigrodzka,dolnośląskie

1 259 000 zł224 m² 5 620,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Dom ze stawem - Dolina Baryczy, żmigród Polecam nietuzinkową nieruchomość z własnym zarybionym stawem położoną o 30 minut jazdy samochodem od Wrocławia S-5. Okolica bajeczna , stawy , lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Familijna

Bramki,mazowieckie

1 400 000 zł172 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Bramki, w gminie Błonie, w powiecie warszawskim zachodnim. Dom, którego oferta dotyczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bialska

Janów Lubelski,lubelskie

325 000 zł130 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:239 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż, położoną w samym centrum Janowa Lubelskiego, łączącą funkcję mieszkalną i usługową. Zabudowa: na działce o powierzchni 239.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dybowskiego

Malbork,pomorskie

839 000 zł184 m² 4 552,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, powierzchnia całkowita domu 184,30 m2, powierzchnia użytkowa 102,50 m2. Budynek jest podpiwniczony, z poddaszem. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle nad Jeziorem

Prusinowo,wielkopolskie

3 150 000 zł260 m² 12 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Rezydencja z imponującą antresolą 6,40 m przy jeziorze Jezioro Bnińskie | gm. Kórnik Wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących harmonii pomiędzy nowoczesną architekturą, komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korzkiewska

Korzkiew,małopolskie

1 680 000 zł198 m² 8 463,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 693 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej Korzkwi, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa! Ten urokliwy dom to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Bardzo ładnie położona działka z niedużym domem oraz 2 budynkami gospodarczymi. Działka o powierzchni około 1807 m2 w kwadracie, narożna, ogrodzona. Od strony ulicy dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

919 000 zł84 m² 10 995,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż prezentuję przestronne, w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83,58 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł83 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż dom w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni użytkowej 150m2. Ładna, zadbana działka z ogrodem o pow. 951 m2. Na parterze znajdują się: kuchnia, salon, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

649 000 zł115 m² 5 621,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom bliźniak w stanie deweloperskim - Nowodworce Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115,44 m2, położony w Nowodworcach. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piaseczno,mazowieckie

3 249 900 zł472 m² 6 885,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący | piaseczno | zalesie dolne | 472 m2 | 3 249 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 472m2, z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł970 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:964 m²

Oferuję do sprzedaży budynek mieszkalno- handlowo- usługowy o powierzchni użytkowej 970 m2 zlokalizowanej na działce o powierzchni 964 m2. Aktualnie część budynku jest wykorzystywana na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Amarantowa

Rumin,wielkopolskie

519 000 zł120 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy dwulokalowe i w zabudowie szeregowej w Ruminie Posoka stan deweloperski, pompa ciepła, blisko lasu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leginy

Leginy,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł340 m² 3 526,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:24 500 m²

Oferujemy państwu do kupna pięknie I malowniczo położone gospodarstwo - siedlisko praktycznie nad samym jeziorem kławój W miejscowości leginy W najpiękniejszym miejscu W polsce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m , położony na działce o powierzchni 1892 m , w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 700 000 zł550 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy piękną willę położoną w Konstancinie o powierzchni 550 m2! To nieruchomość, która idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny lub firmy jako biuro. Dom znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż dom - Witkowo, woj. zachodniopomorskie Prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 142 m2 użytkowej 125 m2, położony na działce o powierzchni 850 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 083 800 zł133 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 960 000 zł182 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Funkcjonalny bezkosztowy dom wolnostojący na czyżkówku na działce 500 M2. Biała Posesja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom wolnostojący na sprzedaż, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Węglowa

Świętochłowice,śląskie

1 350 000 zł174 m² 7 767,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 173,81 m2, usytuowany na działce o powierzchni 158 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł300 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 300 m2. Lokalizacja- na pograniczu Nowe Włochy / Ursus (1km do Factory). Dobrze skomunikowana (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

539 000 zł125 m² 4 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Wola Podłężna k. Konina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 890 000 zł204 m² 9 255,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący, położony w centrum Mierzyna. Doskonała lokalizacja, szybki dojazd do centrum. Idealny dla rodziny wielopokoleniowej, gdyż na poddaszu wyodrębniono osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzęta

Borzęta,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 870,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Wyjątkowa okazja cenowa! Tylko 649 000 zł! Serdecznie zapraszamy do zobaczenia filmu przedstawiającego zewnętrzną część domu dostępny pod linkiem: mamy przyjemność zaprezentować Państwu.