dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 122 650 zł133 m² 8 438,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rudziniec,śląskie

580 000 zł102 m² 5 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczej wsi Rudziniec, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dom usytuowany jest w otoczeniu pięknych pól oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł126 m² 12 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowa oferta na rynku. Duże ogrody około 260m2 Do sprzedaży dwa mieszkania w kameralnej inwestycji w Nowej Hucie przy ul. Zairkowej, w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich. Oferta dotyczy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajezierze

Zajezierze,zachodniopomorskie

339 000 zł130 m² 2 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 853 m²

Prezentujemy państwu na sprzedaż nową ofertę przedwojennego domu wolno stojącego w Zajezierzu. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej wsi w pobliżu lasu, nieopodal Jeziora Zajezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niebrzydowo Wielkie

Niebrzydowo Wielkie,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł140 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Rewelacyjna oferta - komfortowy, nowy dom położony w województwie warmińsko-mazurskim niecałe 10 km od Mrągowa nad jeziorem Narie. Budynek został posadowiony na skarpie, a ściana okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Celulozy

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Celulozy. Jest to dwupoziomowy lokal w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

529 000 zł60 m² 8 790,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Dom wykończony gotowy do wprowadzenia się! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

880 000 zł137 m² 6 445,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż segment w Markach - 4 pokoje + poddasze Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która spełni marzenie o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł218 m² 9 619,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom z ogrodem na Oporowie, wrocław idealny dla rodziny lub pod działalność. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sucharskiego

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Na sprzedaż mamy przestronny dom mieszkalny w świetnej lokalizacji przy ul. Sucharskiego 22a w Krakowie. Ten przestronny, dwupiętrowy dom wybudowany został w 1985 roku. Usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

990 000 zł239 m² 4 145,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, w pobliżu lasu, w otoczeniu niskiej zabudowy osiedla zlokalizowanego w Kruszynie Krajeńskim. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żelechów,mazowieckie

899 000 zł129 m² 6 968,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

W ofercie dom jednorodzinny 2-lokalowy o powierzchni ok. 129 m2 w Żelechowie pow. Grodzisk Maz. Budynek o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym wnętrzu. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębno

Dębno,świętokrzyskie

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Nieruchomość położona jest we wsi Dębno gm. Nowa Słupia. Do Kielc jest 35 km, do Ostrowca Św. 33 km. Działka ma 1,3 ha powierzchni. Przy drodze, od wjazdu na posesje, ma 17 m szerokości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

790 000 zł85 m² 9 273,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Oferta sprzedaży nowo powstającego, kameralnego osiedla położonego w Łodzi przy ul. Rumuńskiej, nieopodal ulic Pojezierska / Włókniarzy / Hipoteczna. Osiedle będzie składać się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukacie Państwo domu, który łączy przestrzeń do codziennego życia z atmosferą zielonego, spokojnego osiedla? Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowej nieruchomości w Porębie k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł180 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o niezwykle przytulnym charakterze, położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa Przybyszówka / Dworzysko. Idealny dla rodziny, która ceni bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzuśnik

Brzuśnik,śląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

-Żywiec. Brzuśnik. Solidny murowany dom w cenie mieszkania.- Polecamy Państwu murowany Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 znajdujący się w miejscowości Brzuśnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Knurów,śląskie

900 000 zł198 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wyremontowanego domu jednorodzinnego o powierzchni 198m2 , usytuowanego na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koźmińska

Poznań,wielkopolskie

1 340 000 zł159 m² 8 427,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w doskonale skomunikowanej części Poznania -na Świerczewie. Budynek w zabudowie szeregowej - skrajny szereg gwarantujący spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 163 630 zł113 m² 10 274,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - Zapytaj o pozostałe wolne domy w inwestycji. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w północnej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł3 500 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Okuniowiec, zaledwie 5 km od Suwałk i 6 km od ch plaza, w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warka,mazowieckie

1 499 000 zł302 m² 4 963,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 302 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Warki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 499 999 zł244 m² 10 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żdżary,podkarpackie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwa wygodne domy parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 200 m2, powierzchni użytkowej 164 m2, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szawelska

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł1 913 m² 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Sprzedam działkę budowlaną na Białołęce - ul. Szawelska 17, warszawa Powierzchnia: 1913 m Wymiary działki: ok. 65,7 m długości x 29,1 m szerokości Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

1 363 000 zł114 m² 11 956,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 114m2, położonego na działce 300m2. Dom oferuje funkcjonalny i nowoczesny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

1 250 000 zł131 m² 9 509,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Skrajny szereg. Garaż. Super lokalizacja. Wszystkie media. Gotowy Zakup bezpośrednio od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Klucze w biurze. Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy, skrajny szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż prezentujemy niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący, który łączy solidne budownictwo lat 90. z komfortem, przestrzenią i prywatną strefą relaksu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Olza

Olza,śląskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferta sprzedaży domu rekreacyjnego położonego w Olzie, blisko zbiornika wodnego Działka - pełna własność, nie dzierżawa. Dom wybudowany w technologii drewnianej, posiada 53 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Klepacze,podlaskie

729 000 zł130 m² 5 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalną szeregówkę w stanie deweloperskim, zlokalizowaną w malowniczych Klepaczach, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

1 089 000 zł105 m² 10 371,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w spokojnej części Wieliczki przy ul. Krzyszkowickiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 699 000 zł144 m² 11 783,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką Dane techniczne: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Tarnów,małopolskie

279 000 zł72 m² 3 848,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferujemy do sprzedania oddzielne mieszkanie w domu jednorodzinnym w Tarnowie przy ul. Okulickiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni 147 m położona jest na 1 piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł130 m² 14 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2, wybudowany w 2016 roku, posadowiony na przestronnej, doskonale zagospodarowanej działce.