dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Przetycz

Budy-Przetycz,mazowieckie

490 000 zł202 m² 2 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 202 m2 (pow. zabudowy 148, powierzchnia całkowita 250) w miejscowości Budy-Przetycz - wsi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

670 000 zł123 m² 5 464,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Do Boru

Wilkowice,śląskie

1 089 000 zł116 m² 9 350,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bez prowizji i pcc Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Wilkowic, przy ul. Do Boru. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż w malowniczym Ciścu! Z przyjemnością prezentujemy piękny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł145 m² 9 648,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 145 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce 852 m . Dom wybudowany w 2024 roku, na płycie fundamentowej, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duninówko

Duninówko,pomorskie

2 990 000 zł347 m² 11 383,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 000 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Wyjątkowa Perełka Ośrodek 6 km od Ustki! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną nieruchomością położoną w Duninówku, zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Złotej Jesieni

Józefów,mazowieckie

1 470 000 zł110 m² 13 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Piekna , cicha działka z domem do remontu Michalin, józefów Na sprzedaż dom z lat 70-tych, położony we wschodniej części Michalina jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tadzino,pomorskie

449 900 zł85 m² 5 292,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Tadzina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojszów

Bojszów,śląskie

1 690 000 zł234 m² 7 226,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wyobraź sobie poranek w swoim nowym domu. Otwierasz okno i od razu czujesz świeże powietrze oraz spokój otaczającej natury. Wychodzisz na taras z filiżanką kawy i patrzysz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielnarowa,podkarpackie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronny dom na sprzedaż, w pełni umeblowany o powierzchni użytkowej 160 m , otoczony dużym ogrodem, idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:546 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wielorodzinny budynek mieszkalny tzw. willa miejska (5 lokali) położony na os. Warszawskim w Poznaniu. Powierzchnia działki 546 m2, powierzchnia użytkowa budynku około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

625 000 zł143 m² 4 370,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozorków

Ozorków,łódzkie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy o powierzchni ok 70 m2, ulokowany na działce leśnej o powierzchni 1026 m2 w pięknej i spokojnej miejscowości Sokolniki-Las. Budynek drewniano-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piastów,mazowieckie

950 000 zł89 m² 10 686,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Piastów parter domu 88,9 m z ogrodem + garaż Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkanie o powierzchni 88,9 m położone na parterze domu w Piastowie, z przynależną połową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

759 900 zł127 m² 5 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

1 148 000 zł181 m² 6 346,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu parterowego w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Chcesz mieszkać w spokojnej i bezpiecznej okolicy, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Józefów,mazowieckie

1 770 000 zł168 m² 10 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny, nowoczesny Dom Rezydencjonalny w Józefowie - z gwarancją do 2027 roku i wysokim standardem wykończenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 089 900 zł156 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

979 000 zł156 m² 6 263,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż - Dom, który ma wszystko (oprócz mieszkańców - i to właśnie Twoja rola!) Białystok, dojlidy Górne, ul. Liniowa - już jeden dom znalazł szczęśliwego nabywcę! Jeśli marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 850 000 zł170 m² 10 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 m Dom położony na pograniczu Bibic i Zielonek, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość usytuowana na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Łoś,mazowieckie

750 000 zł101 m² 7 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Łoś, przy ulicy Polnej, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

699 000 zł141 m² 4 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 985 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w malowniczej miejscowości Łaszka (gmina Sztutowo, powiat nowodworski), w którego skład wchodzi: - dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 141 m2; - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego z pompą ciepła znajdującego się w kameralnej i spokojnej części miejscowości Silno, gminie Obrowo. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikorzyn

Mikorzyn,wielkopolskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 95 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Ślesin zaledwie 40 metrów od linii brzegowej jeziora Mikorzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

449 000 zł64 m² 6 994,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Świeszyno ok. 9 km od Koszalina. Parametry nieruchomości: dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem do adaptacji.Działka:1621.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 878,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajeczna

Banino,pomorskie

889 000 zł144 m² 6 157,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie przy ulicy Bajecznej. Salon z aneksem kuchennym + 4 sypialnie (piętro) + strych (można zaadoptować na pokój). Garaż w byle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

625 000 zł94 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok/siechnic/4pok./bliźniak/2024/działka/okazja Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Siechnic o powierzchni 94 m2 z działką o powierzchni 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 100 000 zł132 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Więcej informacji Martalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz nowego domu na kameralnym osiedlu poza miastem, z dobrym dojazdem do Krakowa to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Sokoły

Radawa,podkarpackie

390 000 zł66 m² 5 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom letniskowy w Radawie sprzedam. Działka nr 56/185 ,księga wieczysta nr kw pr1j/00074140/6 o powierzchni 500m2. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki i tarasu. Wymiary domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł433 m² 1 270,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 969 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - zabytkowa oficyna wybudowana w drugiej połowie XIX wieku. Ta unikalna posiadłość jest pełna historii i charakteru, oferując niepowtarzalną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokółka

Sokółka,podlaskie

420 000 zł164 m² 2 558,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:777 m²

Na sprzedaż polecamy Państwu dom w stanie surowym znajdujący się w Sokółce, w ciekawej lokalizacji. Jest to ostatni dom w linii zabudowy, co skutkuje tym, że obok nie ma sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostrzyn,wielkopolskie

1 490 000 zł247 m² 6 026,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom z duszą i technologicznym sercem - przestronny, nowoczesny, otoczony zielenią | Wierzyce, gm. Łubowo Czy wyobrażasz sobie dom, który łączy ciepło natury z nowoczesną technologią?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgorzałe

Zgorzałe,pomorskie

1 800 000 zł140 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Zgorzałe, w sercu kaszubskiej natury w otoczeniu jezior, lasów i całorocznych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie