dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

1 499 000 zł244 m² 6 156,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą: wyjątkowa nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 931,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Grabdy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 475 000 zł390 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Są domy, które robią wrażenie metrażem.I są takie, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju, jakości i bezpieczeństwa. Ta nieruchomość w prestiżowej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieszka I

Ogrodzieniec,śląskie

650 000 zł219 m² 2 968,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

NA sprzedaż | Dom jednorodzinny w Ogrodzieńcu, ul. Mieszka I Szukasz przestronnego, solidnie wybudowanego domu z ogrodem, trzema kondygnacjami i dogodną lokalizacją? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

1 990 000 zł160 m² 12 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wolnostojący Dom z 2016 r. w Korytowie. Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom o powierzchni całkowitej około 150 m. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł147 m² 4 750,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwa segmenty mieszkalne w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w miejscowości Przeginia Narodowa - gmina Czernichów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 480 000 zł175 m² 8 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 490 000 zł396 m² 6 295,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 709 m²

EN full English version below contact us anytime! Są domy, które przyciągają wzrok. I są takie, które zostają w pamięci bo od razu widać, że powstały z myślą o kimś, kto wie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m2 na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czestków A,łódzkie

230 000 zł215 m² 1 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 906 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne położone w miejscowości Czestków A (gmina Buczek). Nieruchomość zlokalizowana 5 minut drogi od Łasku, 5 minut od Buczku oraz 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

939 000 zł138 m² 6 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Raszynie - Rybie, wybudowany i wykończony "dla siebie". Bardzo dobry standard wykończenia, funkcjonalny i przystosowany do zamieszkania przez dużą rodzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polnych Kwiatów

Dopiewiec,wielkopolskie

720 000 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Rezerwacja Marzysz o miejscu w, którym codzienność staje się spokojniejsza, a dzieci mogą bawić się w bezpiecznym ogródku? Ten nowoczesny, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł135 m² 11 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowy dom jednorodzinny | wysoki standard | 135M2 | 4 pokoje | 2 łazienki | gabinet | 2 garaże | garderoba | działka na własność Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Godebskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł160 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż | Bliźniak w wysokim standardzie | ul. Godebskiego, wrocław Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 160 m , położony na działce 460 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

568 000 zł85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

1 520 000 zł82 m² 18 536,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 5 domów położonych w malowniczej części Wierchu Rusińskiego w Bukowinie Tatrzańskiej. O inwestycji: *kameralna inwestycja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racławówka

Racławówka,podkarpackie

699 000 zł101 m² 6 897,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania wolnostojący dom w stanie deweloperski o powierzchni całkowitej 101,34 m2 ( powierzchnia użytkowa: 92,72 m2 ). Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

870 000 zł129 m² 6 738,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera 0% pcc, 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż gotowy szereg z ogrodem, zlokalizowany na nowym osiedlu w miejscowości Karwiany, zaledwie kilka minut autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 090 000 zł167 m² 6 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowa inwestycja - Wiązowna Kościelna. Zielona okolica, w której odpoczniesz, zrelaksujesz się lub będziesz pracować zdalnie. Twój dom, twój azyl, twoje biuro, twoja przestrzeń - tylko od Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł138 m² 9 909,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera | Bez pcc, bez prowizji od kupującego Na sprzedaż segment środkowy w podwyższonym standardzie idealny dla par i rodzin poszukujących komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

830 000 zł260 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do kupienia dom znakomicie nadający się pod inwestycje! Obecnie nieruchomość jest wynajmowana i przynosi duży dochód ( z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł92 m² 10 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 92m2 do budynku przynależ działka ok 300m2 1.Pomieszczenia na parterze wysokość ok. 3m: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupna

Rogoźnik,śląskie

295 000 zł210 m² 1 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny, jednorodzinny dom znajdujący się w Rogoźniku, na ulicy Krupnej. Dom znajduje się w cichej i zielonej okolicy, wśród zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koczała

Koczała,pomorskie

1 450 000 zł435 m² 3 334,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości koczała, gmina Koczała, powiat człuchowski, województwo pomorskie. W skład nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dankowicka

Warszawa,mazowieckie

3 190 000 zł233 m² 13 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker English version below Agencjom dziękuję, wszystkich innych zapraszam! ;) Nowoczesny bliźniak na Zielonych Młocinach komfort, przestrzeń i natura!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lgota Wielka

Lgota Wielka,małopolskie

595 000 zł19 300 m² 30,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 300 m²

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zakupu gospodarstwa o powierzchni 1,93 ha przy trasie wolbrom - miechów. Działka o wymiarach 60 metrów szerokości oraz 314 metrów długości. 3200 m2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzek

Trzek,wielkopolskie

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, wzniesionym w Trzeku, gm. Kostrzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 295 000 zł140 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 800 zł141 m² 6 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł90 m² 9 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przepiękne i funkcjonalne budynki w zabudowie szeregowej w bydgoskim Fordonie czekają na właściciela! Nie zwlekaj - został ostatni dom, oddany do użytku! Nowa oferta w Biurze Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj ze mną tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Celestynów

Celestynów,mazowieckie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom parterowy o powierzchni ok. 250 m na działce 2000 m Celestynów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Celestynowie, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barteckiego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

660 000 zł160 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż przestronny dom ok. 160 m w Nowym Tomyślu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, podpiwniczonego domu (parter + piętro) położonego przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 249 000 zł136 m² 9 195,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis nieruchomości Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Oferowany o łącznej powierzchni użytkowej 135,83 m znajduje się w dwulokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.