dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Do sprzedaży wolno stojący dom, z 2000 roku, bardzo wygodny i funkcjonalny. W wyjątkowej kameralnej lokalizacji na Gumieńcach, przy bardzo spokojnej ulicy, wśród bogatej zieleni i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ligota,wielkopolskie

3 000 000 zł672 m² 4 464,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż: gotowy, dochodowy biznes kompleks apartamentów w Ligocie gmina Kobyla Góra. Komfort, natura i pewny zysk! Na sprzedaż gotowy, w pełni funkcjonujący kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górzyn

Górzyn,lubuskie

399 000 zł201 m² 1 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych o powierzchni użytkowej 190 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1002 m2 w miejscowości górzyn, pow.żarski ,woj .lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

780 000 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, parterowy dom w pobliżu jeziora Nakło-Chechło - 104 m na działce ok. 500 m Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny, nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

999 000 zł143 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 117,60 m2, powierzchni całkowitej 142,86 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom wolnostojący w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

520 000 zł132 m² 3 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulny 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Lokalizacja: oława, wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bałtycka

Gdynia,pomorskie

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem przy cichej ulicy Bałtyckiej (gdynia Redłowo). Dom Budynek został wzniesiony z cegły, a dach dodatkowo ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł182 m² 3 466,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

*** Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach *** Klimatyczna leśniczówka/siedlisko w otoczeniu lasu dla osób ceniących sobie przestrzeń, ciszę i kontakt z naturą! Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 600 000 zł309 m² 5 182,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wszystkim Klientom, poszukującym przytulnego domu wolnostojącego z pięknym ogrodem w sielskiej okolicy, serdecznie polecam prezentowaną ofertę. Lokalizacja: wola Batorska/ Niepołomice Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Nowoczesne domy blisko Torunia! Kameralne osiedle w zielonym Lulkowie tylko 8 km od centrum miasta! Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury? Poznaj Biały Sad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Szczawińska

Wólka Szczawińska,mazowieckie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem domu w trakcie budowy na sprzedaż w stanie deweloperskim w Wólce Szczawińskiej. * możliwość przesłania zdjęć oraz filmu wnętrza domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 100 000 zł229 m² 4 803,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Wyjątkowy dom w Malborku - wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 229m , w tym część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Krynica Morska,pomorskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Krynicy Morskiej wyjątkowa lokalizacja w pierwszej linii brzegowej Zalewu Wiślanego Lokalizacja: krynica Morska pierwsza linia brzegowa Zalewu Wiślanego oraz dostęp do Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 399 900 zł188 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Żyrardowie! Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.149 m (całkowitej ok. 189m2) położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł140 m² 5 863,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Na sprzedaż segment w Kobyłce o łącznej powierzchni użytkowej około 138 m2, z ogródkiem i garażem położony na terenie zamkniętym. Do wyboru pozostały 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Ok Długołeka dom/luxusowy 200m2/5 pokoi /top Na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni 199 m , wybudowany w 2015 (gm. Długołęka), położony na imponującej działce 2041 m w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotarbówki

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

3 299 000 zł269 m² 12 218,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom wolnostojący położony przy ul. Rodzinnej, na widokowej działce 15 arów. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesną bryłą, świetnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Żyrardów,mazowieckie

1 149 000 zł191 m² 6 009,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł220 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Rodzinny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z 6 pokojami położony na kameralnym osiedlu przy ul. Arkuszowej. Dom zaprojektowany funkcjonalnie, z użyciem najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

1 439 000 zł125 m² 11 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:141 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy Premium - Łódź, złotno, ul. Podchorążych 26 Komfort, styl i nowoczesność w zielonym zakątku miasta Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł151 m² 6 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej mieszczącego się wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych w Czerwionce przy ul. Furgoła. Nieruchomość ponad stuletnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gowarzewo,wielkopolskie

6 800 000 zł870 m² 7 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Palmowa

Police,zachodniopomorskie

1 299 000 zł209 m² 6 215,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom z ogromną przestrzenią do własnej aranżacji położony w Policach. Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,38m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Komfort domu w cenie mieszkania nowoczesne segmenty w Ożarowie Mazowieckim Szukasz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Chcesz cieszyć się komfortem domu, ale nie rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maciejowice

Maciejowice,małopolskie

730 000 zł160 m² 4 549,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Dom Z potencjałem blisko krakowa - maciejowice! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

749 000 zł105 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż Jonkowo, ul. Kolejowa Osiedle Zachodni Zakątek Jonkowo Optimum nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamienica

Kamienica,dolnośląskie

470 000 zł95 m² 4 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 27 arów oraz niewielki domek na niej w pięknej lokalizacji tuż u stóp najwyższej góry na ziemi kłodzkiej jaką jest Śnieżnik. Kamienica to typowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stryjkowo

Stryjkowo,warmińsko-mazurskie

870 000 zł3 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wideo: Mapa: Dom w Stryjkowieto siedlisko, które odziedziczyliśmy po Tacie, który nabył te miejsce w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mamy dla Państwa niecodzienną propozycję. Jest to dom prawie w centrum Brwinowa, ale zarazem w spokojnym i zielonym miejscu. Dom 200m2 powierzchni na parterze. Nad całością jest drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł105 m² 7 203,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mickiewicza

Gardna Wielka,pomorskie

249 000 zł130 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferta sprzedaży - dom w zabudowie bliźniaczej, gardna Wielka Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, częściowo podpiwniczony, o powierzchni całkowitej ok. 130 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

593 000 zł85 m² 6 953,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Firma ek investment oferuje kolejną inwestycję "leśne Zacisze2" zlokalizowane w Głogoczowie blisko Krakowa. Inwestycja Leśne Zacisze2 to nowoczesne i kameralne osiedle, które obejmuje jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł196 m² 10 204,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący na działce 1400 m blisko ul. Powsińskiej zbudowany z przeznaczeniem na mały hotelik. Parter został podzielony ściankami z karton gipsu na 5 pokoi, 2 łazienki, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w Modliszewku, która może zostać wykorzystana zarówno na cele mieszkalne, jak też (po uzyskaniu warunków.