dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Żagań,lubuskie

730 000 zł132 m² 5 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:939 m²

Żagań Moczyń ul. Środkowa ,dom o powierzchni użytkowej 122,77m2 ,5 pokoi, kuchnia, dwie łazienki i oddzielne wc, z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

1 490 000 zł225 m² 6 616,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | Trąbki Wielkie, ul. Jaworowa | 1298 m działki | wysoki standard deweloperski Istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz , według indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 56m w Milanówku, przy ulicy Polnej dzielnica Grudów. Dom przeznaczony do remontu, nadbudowy lub wyburzenia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł210 m² 10 476,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zadbany I gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów Dom jednorodzinny przy kameralnej ulicy wśród niskiej zabudowy. Budynek z pełną dokumentacją techniczną bez obciążeń w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w spokojnej części Wieliczki przy ul. Krzyszkowickiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł310 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiedno

Pobiedno,podkarpackie

495 000 zł113 m² 4 386,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim z 2010 roku w miejscowości Pobiedno w gmina Bukowsko. Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu pod lasem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Rąb,pomorskie

15 500 000 zł150 m² 103 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 000 m²

Jest to miejsce na własność po horyzont. Wsród lasów, jezior, pagórków, rzek, strumyków, polan i źródełka to euforyczny teren na ziemi w niezaludnionej jak dotąd części kaszub. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miąsowa,świętokrzyskie

155 000 zł57 m² 2 719,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:897 m²

Rezerwacja! Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a natura gra pierwsze skrzypce? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Na sprzedaż urokliwy domek 57m2 z dużą działką 897m2 - cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł220 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na Wawrze Dom znajduje się na działce o powierzchni 600m , ale jest możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni 685m za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

449 000 zł61 m² 7 419,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej. Dostępne dwie wersje mieszkań: 1. Lokal na parterze - 60,52 m, cena: 449 000 zł 2 sypialnie Salon z kuchnią i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

429 000 zł167 m² 2 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, m. Łagiewniki. Usytuowany w ładnej i spokojnej osiedlowej uliczce, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 066 740 zł150 m² 7 111,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przestronny dom w prestiżowej lokalizacji Grodzisk Mazowiecki Marzysz o nowoczesnym, wygodnym domu w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Pruszkowa. W latach 2010-2011 dom przeszedł całkowity remont. Wymieniono większość instalacji, budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 249 900 zł240 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

539 000 zł300 m² 1 796,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Oferta na wyłączność Jeżeli marzysz o przestrzeni, w której możesz stworzyć coś wyjątkowego - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Na sprzedaż oferuję nieruchomość o ogromnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! Środkowy! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Starorzecza Narwi

Stawinoga,mazowieckie

398 000 zł80 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Rekreacyjny dom letniskowy na pięknej działce blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Dom znajduje się w uroczej wsi Stawinoga godzinę jazdy od Warszawy, około 50km. Do starorzecza Narwi kilka metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 370 000 zł133 m² 10 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak tuż przy granicy z Warszawą 400m działki! Na sprzedaż połowa bliźniaka projekt "dom w Klemetisach 28b" Stan deweloperski do własnej aranżacji. Idealna lokalizacja 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł130 m² 4 454,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji w Wysokiej Głogowskiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rudzka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

166 000 zł50 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy dom z budynkiem gospodarczym na działce o pow. 343m 2 przy ul. Rudzkiej w Ostrowcu Św. Dom drewniany, obmurowany pustakiem, z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Ustanów,mazowieckie

825 000 zł84 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesną połówkę bliźniaka o powierzchni 84 m , usytuowaną w Ustanowie obok Zalesia Górnego. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim i oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Młyniec Drugi

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

649 000 zł241 m² 2 697,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Nieruchomość, którą mam przyjemność Państwu zaprezentować znajduje się w Młyńcu Drugim, gmina Lubicz, 15 minut od Torunia. To miejsce, które łączy ze sobą ciszę i spokój co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pozioma

Białystok,podlaskie

290 000 zł51 m² 5 634,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:529 m²

Na sprzedaż: oddzielny lokal mieszkalny w Białymstoku, w budynku jednopiętrowym, os. Skorupy (tuż obok ul. Poziomej) Marzysz o własnym kącie z ogródkiem, piwnicą i oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 399 900 zł188 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Żyrardowie! Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.149 m (całkowitej ok. 189m2) położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzmucin

Grzmucin,mazowieckie

545 000 zł143 m² 3 818,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeśli cenisz sobie spokój i cieszę a także chcesz mieszka w nowoczesnym domu na nowo budowanym osiedlu ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolna,dolnośląskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym Zrealizowany według projektu Dom w kroplikach (w), położony w miejscowości Smolna, zaledwie 8 km od centrum Oleśnicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okleśna

Okleśna,małopolskie

780 000 zł156 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowoczesny dom w trakcie budowy z potencjałem 156 m na dużej, 36-arowej działce w zielonej Okleśnej. Szukasz przestronnego, komfortowego domu w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słomin

Słomin,mazowieckie

889 000 zł102 m² 8 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Domy znikają w ekspresowym tempie! etap i II i III wyprzedane Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

719 000 zł87 m² 8 226,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna Pierwsza

Jabłonna Pierwsza,lubelskie

249 000 zł60 m² 4 161,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jabłonna Pierwsza, nr ewidencyjny 323/1, o powierzchni 1435 m . Na działce rozpoczęta jest budowa domu jednorodzinnego według projektu pego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Familijna

Skrzeszew,mazowieckie

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: luksusowy bliźniak z 2011r. | skrzeszew |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Retmańska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł147 m² 8 164,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Ostatni lokal na sprzedaż! Cena wynosi 1 199 000 złotych brutto. Ceny nie powiększa pcc! Lokal nr 1 - 5-pokojowy o powierzchni 146,85 m2 z dwustanowiskowym garażem informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stężyca

Stężyca,pomorskie

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Otoczenie, które zachwyca! Umeblowanie widoczne na zdjęciach na parterze domu w cenie nieruchomości. 4 pokoje na piętrze bez wyposażenia, zdjęcia zamieszczone w ofercie zawierają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałbrzyska

Wałbrzych,dolnośląskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Wałbrzyskiej. Spokojna lokalizacja w otoczeniu lasu. Poniemiecki dom po kapitalnym remoncie. Remont obejmował częściowy drenaż budynku, wymianę poszycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krążkowo

Krążkowo,lubuskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeśli poszukujesz małego domu w spokojnym miejscu, zapoznaj się z naszą ofertą: na sprzedaż wolnostojący dom z poddaszem, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Opis nieruchomości biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 108m2, usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sępolno Małe

Sępolno Małe,zachodniopomorskie

1 190 000 zł323 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 566 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój, komfort i bliskość natury? Mamy dla Ciebie niezwykłą.