dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

888 000 zł100 m² 8 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Masz dosyć hałaśliwych sąsiadów, drogiego czynszu co miesiąc ? Chcesz mieszkać "na swoim", blisko lasu? To oferta dla Ciebie. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce. Blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł191,15 m² 3 871,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 532 m²

Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł723,32 m² 2 281,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Jeleśnia Budynek pod działalność gospodarczą Pow. 723,32 m2 Miejsca parkingowe 2 garaże Cena: 1 650 000 zł Jeleśnia - atrakcyjny obiekt pod działalność gospodarczą z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł108 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Zapraszamy na osiedle Leśne Zacisze znajdujące się już administracyjnie w Warszawie przy ul. Obrębowej. Osiedle "leśne Zacisze" to kameralna enklawa sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł141 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Judziki k. Ełku Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Judziki, druga miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

2 045 000 zł355 m² 5 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy lesie na ogromnej działce przestrzeń, cisza i komfort blisko Warszawy Józefin gm. Halinów Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które się czuje już od.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł90 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż działka z drewnianym domem do remontu w Mokranach Starych (gm. Zalesie) Wśród pół i łąk, nieopodal rzeki Krzny i Rezerwatu Szwajcaria Podlaska. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł95,85 m² 9 337,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe osiedle domów wolnostojących jednorodzinnych realizowane przez povas development! Oferujemy atrakcyjny harmonogram płatności i możliwość sprzedaży deweloperowi dotychczasowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 193,00 m2. Inwestycja posadowiona jest w Świebodzicach, na Osiedlu Słonecznym. Parter domu składa się z : - rozbudowanego garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł80 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków, a mgła powoli unosi się nad łąkami. Bez pośpiechu. Bez miasta. Bez hałasu. To miejsce nie powstało dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z garażem! Stan deweloperski! Taka oferta to unikat na rynku deweloperskim, a położenie w Witoszowie Dolnym to kolejny atut! Powierzchnia 154,67m2 , w tym garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł56,89 m² 12 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Uwaga: ostatni wolny dom - powrócił na sprzedaż z rezerwacji. Inwestycja deweloperska nad morzem w Międzywodziu. Świetna lokalizacja, pomiędzy jeziorem Koprawa, zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł132 m² 5 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim z działką 800 m2. Dom w pobliżu prywatnego lasu, na działce znajdują się już przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz energetyczne. Bez przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł317,97 m² 7 862,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 m²

Prezentujemy na sprzedaż unikatowy, parterowy dom z atrium, zlokalizowany w Opolu - Bierkowicach. Ten wyjątkowy dom został indywidualnie zaprojektowany i wyposażony w nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł581 m² 7 745,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 302 m²

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny dom, wybudowany w 2000 roku, utrzymany w narodowo-romantycznym stylu charakterystycznym dla willowego budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: miasto Świdnica- można dojść pieszo do Centrum; w okolicy sklepy, usługi, dobry wyjazd na Wałbrzych, wrocław. Dom i powierzchni użytkowej 140m2, całkowita ok 200m2 Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł86,23 m² 8 662,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tylko u nas! Podejmij decyzję o zakupie domu do 15.07.2025 - oferta cenowa jest limitowana czasowo , budynek 5 lokal 1 - segment narożny w I Etapie inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł132,50 m² 7 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Klucze W biurze! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica na nowym osiedlu domów jedno rodzinnych w pięknym otoczeniu lasów Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom zlokalizowany w Strażowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z bardzo dobrym dostępem do Rzeszowa. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł185 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferta tylko w biurze Magic House! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego w malowniczej wsi Luzino, województwo pomorskie. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł324 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom w Gdyni, dzielnica Witomino; dostosowany na biuro - 3 linie telefoniczne z możliwością podłączenia kolejnych oraz internetu. Dom jest wykorzystywany na cel biurowy z mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł100 m² 6 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 100 m , usytuowanego na działce o powierzchni 592 m w miejscowości Somonino przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 507 m²

Urok, który zapiera dech dom z widokiem na góry Na sprzedaż przytulny dom, zatopiony w krajobrazie Pogórza Izerskiego, skąd rozpościera się malowniczy widok na Karkonosze i pasmo Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł223 m² 14 304,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwie luksusowe wille otoczone zielenią, położone w Warszawie To propozycja dla osób poszukujących harmonii między nowoczesną architekturą a spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osiedle Pod Lasem! Możliwość kredytowania! Szukasz nowego domu blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł182,21 m² 6 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ten parterowy, wolnostojący dom o powierzchni 144 m został zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce. Prosta, nowoczesna bryła oraz przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł235 m² 10 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Tarnów, ul. Głowackiego (strusina - Centrum). Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 235 m, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł100 m² 3 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro patjo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z przełomu lat 50 i 60 o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Estaton przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165,72 m² 6 631,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Tarnowskie Góry (osiedle Kolejarzy) Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,72 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł251 m² 3 980,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom wolnostojący na działce 632 M2 W stanie surowym otwartym - 251m - Marki, ul. Srebrna Cena: 999 000 zł Lokalizacja: marki, ul. Srebrna Powierzchnia całkowita: 251 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł135 m² 5 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Sprzedam dom jednorodzinny W domu wykonane wszystkie instalacje, wylewki oraz tynki. Poddasze ocieplone wełną 30cm i zabudowane płytami gk, wszystkie okna 3 szybowe z roletemi zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł246,73 m² 7 700,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Dom z pięknym ogrodem w Tychach - Glinka, w sąsiedztwie Subli, skorzystaj obniżyliśmy cenę tego wspaniałego domu. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 246,73.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł224 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:729 m²

| główne atuty: piętro domu wyremontowane , do wprowadzenia! 7 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, taras Dodatkowo piwnica, pomieszczenia gospodarcze, garaż, wiaty Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy z domów znajduje się na 4 arowych działkach. /Podatku pcc opis inwestycji: - powierzchnia domu: 121,02m2 - pow.działki : 402 m2 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł224 m² 4 013,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

W naszej ofercie dom wolnostojący w Wolinie (ul. Słowiańska) przestrzeń, spokój i prywatność blisko centrum. Niecodzienna propozycja dla tych, którzy szukają przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł255 m² 14 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Nowoczesna willa z dużymi oknami przy Warszawie lokalizacja Willa znajduje się w miejscowości Łąki. Jest to zaciszna, okolica położona pod Warszawą - w odległości ok. 25km.