dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

1 700 000 zł140 m² 12 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 140 mkw, zlokalizowanego na działce o powierzchni 842 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł244 m² 3 274,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Serdecznie zapraszamy do nikielkowa , nowoczesnej miejscowości, oddalonej zaledwie 10 minut drogą dwupasmową od Olsztyna. Gmina Barczewo, województwo warmińsko-mazurskie. To idealne miejsce do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem o powierzchni 240m 2 , z oddzielnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł162,30 m² 6 469,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Nowoczesne domy / Tarnów, mościce / 162 m + 7 ar działki. W spokojnej części Tarnowa, w dzielnicy Mościce, powstaje inwestycja obejmująca trzy nowoczesne domy jednorodzinne, mamy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł92,50 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 233 m²

Dom z duszą i własnym dostępem do wody? Takie rzeczy tylko w Tuchaniu (gmina Kiełczygłów, powiat pajęczański, województwo łódzkie). Jeśli marzysz o życiu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł286,18 m² 7 862,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286,18 m 2 , użytkowej 154,17 m 2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:642 m²

Komfortowy dom w spokojnej, zielonej okolicy - Krzynowłoga Mała Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z garażem, położony na zagospodarowanej działce w cichej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko W biurze best lokum Marzysz o własnym domu z działką w Kielcach? Szukasz swojego miejsca, które łączy w sobie ciszę a jednocześnie doskonałą lokalizację?.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł116,46 m² 3 262,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Bielsko-Biała, hałcnów, ok. ul. 13 Zakrętów Na sprzedaż murowany budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 116,46 m2. Działka o pow. 774 m2. Dojazd droga asfaltową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł265 m² 2 260,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Biuro Vesta przedstawia dom (kamienica) w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacja w samym centrum Parczewa. Położenie łączące kompleks lokali handlowych i usługowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł124,66 m² 6 658,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Osiedle na Bukowej nowoczesne domy jednorodzinne w spokojnej okolicy Osiedle na Bukowej to kameralny kompleks 5 domów jednorodzinnych w standardzie deweloperskim, położony w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł136 m² 9 036,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce wg. rankingu otodom Lider jakości pro. Nowoczesny dom dostępny od zaraz. Powierzchnia użytkowa domu: 136 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 900 zł162 m² 9 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części niedaleko Żabiej Woli z antycznym charakterem. Oferujemy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.180 m2, posadowiony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 990 zł175 m² 8 571,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom, który łączy komfort, technologię i prywatność Jastrzębie-Zdrój przy zakupie pierwszego "M" kupujacy nie płaci podatku pcc Biuro | Sauna | Klimatyzacja | 1028 m działki |.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł137,33 m² 5 454,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Parterowy, nowy dom na sprzedaż - Opole Lubelskie, ul. Przemysłowa 77b Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą. Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w 2025 roku dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. około 175m2 położony na nowopowstałym osiedlu w niewolnie Gm. Trzemeszno w spokojnym i urokliwym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek Z nowymi wz pod zabudowę wielorodzinną Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł239,39 m² 10 439,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Dom wolnostojący | Konstancin - Jeziorna | 239 m2 | działka 1495 m2 | 2 499 000 zł | Przedsprzedaż zakup bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów dla kupującego za obsługę inwestycji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81m2, posadowiony na działce o powierzchni 203m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:877 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjny, siedmiopokojowy dom o powierzchni całkowitej wraz z piwnicą 250m , położony w urokliwej miejscowości Granowo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł285 m² 7 719,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Brak prowizji od Kupującego! Ekskluzywna willa na sprzedaż Librantowa, ok. 7 km od centrum Nowego Sącza! Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna willa o powierzchni całkowitej 285 m (pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną działką! Dom 4 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł250,80 m² 4 904,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego - Lędziny Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Lędzin. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł93,81 m² 6 065,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł363,54 m² 6 876,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 300,62 m2 z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania z zagospodarowaną działką o powierzchni 498 m2.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł210 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam nieruchomość w Dęblinie. Dom 1 Powiechsznia 90,3m 3 pokoje, łazienka, strych.,piwnica, fotowoltaika. Ogrzewanie gazowe i woda z sieci.Kominek z płaszczem wodnym Dom2. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 500 zł198 m² 5 078,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Nowoczesny, energooszczędny Dom z Rekuperacją i gwc w Malowniczej Okolicy Zbudowany z Pasją Blisko Natury i Udogodnień! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł151,05 m² 5 627,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Zakup bez podatku pcc - bezpośrednio od dewelopera! Zapraszamy do zakupu jednego lub dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Cena oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości położonej na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który został dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł404,59 m² 5 660,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Prezentujemy na sprzedaż rentowny budynek mieszkalny wielolokalowy o powierzchni użytkowej 404,59m2 z halą usługową posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2446m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł204 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Zielonkach. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany według projektu, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:772 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom położony w Wadągu, kilometr od granicy administracyjnej miasta Olsztyn. Dom w zabudowie parterowej 120m2 z możliwością adaptacji poddasza (przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł243,50 m² 1 724,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż, położony na ul. Łąkowej w Opolu Lubelskim. Budynek murowany, trzykondygnacyjny, kryty dachem czterospadowym. Dom wymaga wykończenia. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim - Świerklaniec Oferujemy dwa domy w zabudowie bliźniaczej, zrealizowane według projektu Dom w murajach (gb) , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Do sprzedania segment środkowy w Ożarowie Mazowieckim ul. Księstwa Warszawskiego. Dom 135 m2, ogród 166 m2, jest to osiedle zamknięte wjazd na pilota. Na osiedlu 2 prywatne miejsca parkingowe przed.