dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Załakowo

Załakowo,pomorskie

830 000 zł163 m² 5 079,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 527 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu urokliwe siedlisko w Załakowie blisko jeziora o prawie 1 hektara z własnym stawem (2057 mkw.), położone w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

758 900 zł105 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzozówka,małopolskie

727 000 zł120 m² 6 050,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego w malowniczej Brzozówce pod Tarnowem, na Osiedlu Cichym, otoczonym przez przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł125 m² 5 998,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Miodówko

Miodówko,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł3 200 m² 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Miodówek, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Olsztyna. Dom znajduje się w unikalnym otoczeniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Ten sam projekt - nowa lokalizacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m na działce 2,03 ar. Inwestycja zlokalizowana w Rzeszowie blisko ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisna

Lisna,łódzkie

669 000 zł182 m² 3 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118m2, wybudowany na działce o powierzchni 2001m2. Budynek z roku 2022, wzniesiony według projektu "dom w porzeczkach 3".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Spytkowice,małopolskie

75 000 zł138 m² 543,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:897 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Pawła Kubarskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży udziału w spadku po Marku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

329 900 zł120 m² 2 749,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Cena do negocjacji! Dom na wsi, zaledwie 3 km od słynnego komediowego miasteczka - Lubomierz. Nieruchomość ta to doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca spokojnego do życia. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

649 000 zł101 m² 6 441,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego Inwestycje pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 199 900 zł166 m² 7 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący 165 m + garaż 2-stanowiskowy , duża działka 1260 m . Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 165 m z garażem dwustanowiskowym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kłaj,małopolskie

920 000 zł118 m² 7 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Wrocław,dolnośląskie

2 599 000 zł360 m² 7 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rodzinny dom premium/partynice Ołtaszyn/360 m Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia! Wrocław, ul. Kalinowa 52 - pomiędzy Partynicami a Ołtaszynem. Powierzchnia całkowita ok. 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku na spokojnym osiedlu Mickiewicza, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długa Goślina

Długa Goślina,wielkopolskie

3 200 000 zł242 m² 13 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 377 m²

Cicha okolica, własna enklawa, brak miejskiego zgiełku, duża działka, wysoki standard - jeśli kierujesz się tymi kryteriami w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości dla siebie to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poręba

Poręba,małopolskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy położony w miejscowości Poręba, w gminie Myślenice. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca na weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Mielno,wielkopolskie

3 890 000 zł200 m² 19 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 416 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość: jest to lokalizacyjna perełka w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, mielno, powiat poznański, gm. Czerwonak, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ligota

Ligota,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 458,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry Polecam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Ligocie (gmina Trzebnica). Atuty lokalizacji: - zabudowa jednorodzinna wokół - tereny zielone za płotem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 200 000 zł389 m² 5 655,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Nowa cena! Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 239 000 zł136 m² 9 143,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży skrajnego szeregowca w północno -zachodniej części Bezrzecza. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : parter : -przedpokój z dużą szafą w zabudowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni ok. 100 m , położony w Lublinie, w dzielnicy Felin, na przestronnej działce o powierzchni 1349 m . Dom jest dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wszebory,mazowieckie

1 200 000 zł182 m² 6 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzysz o własnym, dużym domu na wsi, ale nie masz pojęcia o budowie? Mamy dla Ciebie solidny, wolnostojący dom. Mieści się we wsi Wszebory - to zadbana wieś, która ciągle się rozwija.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawłów

Pawłów,małopolskie

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Idealne miejsce na stworzenie wiejskiego azylu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej wsi Pawłów, znajdującej się w gminie Bolesław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zambrzyniec,mazowieckie

650 000 zł262 m² 2 480,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 882 m²

Na sprzedaż: duży dom w stanie surowym zamkniętym z działką 2,2 ha we wsi Zambrzyniec gm.Łochów 80 km od centrum Warszawy. Lokalizacja: spokojna okolica wsi Zambrzyniec (gmina Łochów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 290 000 zł167 m² 7 738,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i zielonej części. Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 166,69 m (mieszkalna 136,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarninowa

Rabowice,wielkopolskie

910 000 zł88 m² 10 340,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż: tani w utrzymaniu bliźniak z dużą działką (600 m ) w spokojnej okolicy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego bliźniaka, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 090 000 zł235 m² 4 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

! oferta bez prowizji dla biura! - brak podatku pcc - Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją energooszczędnych domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w zielonej górze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Lesko,podkarpackie

1 099 000 zł199 m² 5 524,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Lesko / ul. Kościuszki oferta na wyłączność W ofercie dom wolnostojący w topowej lokalizacji Leska pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość znajduję się przy Drodze Krajowej 84 , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Falenty Duże,mazowieckie

1 049 000 zł131 m² 8 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Sprzedaż | Falenty Duże - Laszczki | Gmina Raszyn | Segment środkowy | 1 049 000 zł | 130,83 M2 osiedle pod dębem brak pcc! zakup od dewelopera! wpłaty W transzach na rachunek powierniczy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

To propozycja dla osób które poszukują prywatności, wysokiego standardu w otoczeniu zieleni. Posiadłość w Woli Justowskiej łączy elegancką, minimalistyczną architekturę z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Czaple,pomorskie

990 000 zł151 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zakup od dewelopera, bez podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalny dom z garażem i ogrodem w zabudowie czterorodzinnej tuż na granicy Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

980 000 zł153 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

469 000 zł121 m² 3 863,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Dom parterowy w cenie mieszkania. Wybudujemy również na Twojej działce. Może być z dowolnego projektu, w dowolnej technologii. Koszt budowy domu w technologii drewnianej, stan.